piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bartłomiej M. trafił na 3 miechy do aresztu - ajajaj w pisiech trwoga

Heniek Miller !!, bardzo dokładny facet i konkret. Robił mebelki do firmy w której pracuję.
Adres chyba jak wyżej, ale na pewno na Legionów, gdzieś za piekarnią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bartłomiej M. trafił na 3 miechy do aresztu - ajajaj w pisiech trwoga

fanka bocianka o tym to ja wiem tylko umnie to nie dziala bo nie moge polonczyc ani wlączyc aplikacji u siebie w telefonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bartłomiej M. trafił na 3 miechy do aresztu - ajajaj w pisiech trwoga

Witam!
Otóż mam problem z ułożeniem bibliografii do matury ustnej z polaka, a mianowicie z literaturą przedmiotu.
Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc? Jeżeli będzie trzeba, nawet zapłacę za szczerą pomoc. Pozdrawiam......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bartłomiej M. trafił na 3 miechy do aresztu - ajajaj w pisiech trwoga

Szukam miłego i profesjonalnego miejsca dla mojego taty. Ma on problemy ze zwyrodnieniami kręgosłupa lędźwiowego oraz szyjnego. Porusza się samodzielnie i właściwie normalnie funkcjonuje, problem stanowią dolegliwości bólowe. Jakieś propozycje? Najlepiej w centralnej Polsce, a jeżeli jest to naprawdę dobre miejsce to może być gdziekolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bartłomiej M. trafił na 3 miechy do aresztu - ajajaj w pisiech trwoga

Andy C tak lapie bo pokazuje dane z mojego tel a jak loncze z tym PC co mi pidales strone to sie nie chce polonczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bartłomiej M. trafił na 3 miechy do aresztu - ajajaj w pisiech trwoga

to ile oni biorą z metra kwadratowego za te malowanie ?
szpachlowanie i przecierka w cenie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org