piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ale numer..

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Kafeteria- plajta, Vanilla Cafe- plajta, Czekoladowa Nuta- plajta,
... bo to były zbyt kulturalne miejsca na łomżyńskie społeczeństwo, potomkowie roztrząsaczy gnoju preferują kebaby i budy z zapiekankami, według zasady : wełna, nie wełna, aby du.pa była pełna


Kafeteria i Czekoladowa Nuta jak dla mnie zle miejsca jesli chodzi o lokal...
Vanilla plajta?? A moze tylko na zime zamknieta?? Wie ktos?? Szkoda bo fajnie tam bylo

Starbucks caffe nie jesli chodzi o Łomże ale jakas knajpka w tym stylu jak najbardziej. Szukaj dobrego miejsca na lokal a na bank bede stala bywalczynia:P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

syyx a kto dziś wie kto to był kułak czy zna pojecie kolektywizacja?


“Kułacy to pasożyty, zboże palą i dzieci mordują. I ogłoszono wprost: podniecać gniew mas pracujących do kułaków, tępić ich wszystkich - złoczyńców przeklętych jako klasa (...) Żeby ich zabić, trzeba było ogłosić: kułacy to nie ludzie”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

czesc , ej jest tu może jakaś fajna osóbka która pomogłaby mi ogarnać jedną rzecz z infy :D :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

http://kwejk.pl/obrazek/803121/bo,to,polska,w%C5%82a%C5%9Bnie,-,wo%C5%9Ap,2012,czas,rozpocz%C4%84%C4%86,!.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

"czas pozbyć się najmniejszych nominałów z portfela" :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Skąd ten nie trzeźwy tok myślenia, kolega z UK jeszcze nie wrócił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

tych smierdziuchow to lata po podworku, szczegolnie przy skate parku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

nowa oferta promocyjna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

I dlatego cześć ludzi pogodziła się z tym całym rabunkiem. Do dziś żyje gość w Wawie , jakiś profesor. Przed wojną w Jeziorku miał majątek: ponad 300 h lasu i tyle samo hektarów ziemi. Ja będąc na jego miejscu na pewno bym się starał odzyskać choć część majątku w naturze lub w pieniądzach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

zezowate, a może dlatego, że było w niej bardzo mało miejsca? To była specyficzna?:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

a co ma robić ptak? pełzać? po to ma skrzydła żeby latał i się nie opieprzał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

moj znajomy legalizuje oraz sprzedaje gasnice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

ja jadę do wawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

to duzy ku.....as polujacy na pochylajace sie panie - zakupy maja byc przyjemne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Tak znajdzie się
chyba??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

zbychu ??? hahahaha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Około 35 osób ...
Są 3 dziewczyny ;]]
Grupa jest bardzo sympatyczna ; ] Normalni , nikt nie szuka problemów .
Tak chodzą ludzie , aby ćwiczyć dla nie których to coś więcej [dla mnie] .
Zapraszam Wszystkich !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Janko nimh,
brawo z ust mi to wyjąłeś, pomysł tak samo dobry jak i Starbucks caffe w Łomży

styna18
tak, zamknęli tylko na zimę i wczesną wiosnę, otworzą tak gdzieś w maju by zamknąć około pażdziernika - a czynsz najmu zapłacą za cały rok,

- lokalizacja lokalu ma b.duże znaczenie, ale trzeba też liczyć się z cenami najmu co jest istotną pozycją po stronie kosztów własnych, ludzie próbują na uboczu bo nie każdego stać na ryzykowanie większych pieniędzy, które to niekoniecznie się zwrócą ,
- jak w lokalu jest odpowiedni klimat, atmosfera a i menu podpasuje to klient tam trafi, (jak będzie chciał ) a Łomża jest tak wielką i rozległą metropolią, że wszędzie jest blisko, o przysłowiowy rzut beretem ,

Brzeczyszczykiewicz
a co , żle było ? jakby były profity to dalej by istniała, nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka - niska frekwencja, ot i wszystko





a KLIMAT i ATMOSFERĘ w lokalu, tworzą przy pomocy dobrego gospodarza- animatora, sami klienci uczęszczający do niego. Nie chodzi tu o muzykę czy też wystrój, klimat lokalu zależy od jego bywalców.
U nas takich brakuje..........................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Ja też bym się starał!


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Módlcie sie lepiej żeby się nie wystarali bo pierwsi pójdziecie do nich gnój wyrzucać :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Zapytaj ich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Enya - nie nie mogę, a w Wwie muszę być o 8 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

.......kos, matołku ! co ludzie posiadający mózg wpędzają cię w kompleksy ?
wracaj psi pomiocie na drzewo i dokończ ewolucję !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

W której Stokrotce?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Tez polecam Gołaszewskiego - jedyny który cokolwiek poradzil na moje kolano. W zyciu nie idz do Wisniewskiego!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

waga ok. 1600kg
szerokość 2.30m
długość 3.70m
wysokość 2m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

To jest temat roku hahahahaha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

Zajrzyjcie do nas - sushigi.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

http://www.youtube.com/watch?v=JHqE254oS4I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

grubaryba - jeżeli tak zazdrościsz tym biznesmenom to czemu nie zostaniesz jednym z nich?
Łatwo jest populistycznie powiedzieć że ci straszni kapitaliści tylko żerują na biednych pracownikach i bezrobotnych... jednak wciel się w rolę tego przedsiębiorcy, który musi po pierwsze rozkręcić działalność, zapewniać stały dopływ zleceń, zabezpieczyć gotówkę na bieżącą działalność, zadbać o wypłaty, podatki i zusy dla pracowników, zadbać o wyposażenie firmy itd. Wszyscy tak narzekają na umowy śmieciowe... nie jeden przedsiębiorca chciał by na takiej umowie pracować... W dzisiejszych czasach prowadząc firmę niczego nie można być pewnym. Co chwila jakieś przeciwności ze strony organów państwowych, masa biurokracji itd. Do tego coraz częściej zdarza się że zleceniodawcy spóźniają się lub nie płacą w ogóle za wykonaną pracę lub kupiony towar.
Dla tego szlag mnie trafia jak słyszę że bamber mający 50 czy 100ha będzie płacił kilka razy mniej na krus niż ja na zus. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

z tego co wiem to zespol nazywa sie BL-ef a nie Blef , czy BLM ,a wedlug mojego rozumowania to sa z Łomzy na co sama nazwa wskazuje. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale numer..

dzieki :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org