środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeden z tych, co ze świecą \"walczył o praworządność\".

a może macie jakieś koleżanki czy znajome zołzy ???

może jakaś zołza weszła Wam w paradę i sprzątnęła apetyczne ciacho ?
często, gdzieś przypadkiem da się słyszeć takie teksty rozmawiających dwóch Pań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z tych, co ze świecą \\\"walczył o praworządność\\\".

Bycmoze dziek iscaleniu ten teren szybko ruszyl by w inwestycje i wystarczy ze powstanie jeden dom... jedna firma i cena dzialek pojdzie w gore moze jeszcze nawet bardziej niz ja wspomnialem.

Zgodze sie ze teren jest nieuzbrojony jednakze... jezeli ktos ma dzialke blisko zabudowan to latwiej jest mu na wlasny koszt uzbroic dzialke.

A jezeli ktos nie ma takiej ochoty to moze woli miec sobie swoje wlasne pastwisko lub ugór !!!!!!!

Ponadto zanim wlasciciele dostali okazje pomyslec nad dzialkami ktore by chcieli to polowa byla juz rozebrana przez przedsiebiorcow i 'wielkich' tego miasta wiec nie wciskaj mi kitu !!!!

A ekwiwalent pieniezny to smieszne pieniadze... 2-3-4 tysiace zlotych co to jest ja sie pytam?

ludzie wola miec kilka arow wiecej ziemi a nie ta jalmuzne

zgodze sie ze dzialki nieuzbrojone sa tansze... i potraktuja ci ja jako rolna dadza 30 zl i sie bujaj

wiec teraz niech sie buja miasto bo ich plan nie doszedl do skutku !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org