wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To jest odpowiedzialność TVP

My z zezowatym też się za rok tam wybieramy!!!;))))
Oczywiście ja odklei PRZYKLEJONE do butów ceny ze sklepu:DDDDDDDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Janusz kos, odklej, odklej ale i tak będzie ci słoma z butów wystawać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

(przeniesione z innego tematu) a ja wlasnie bylam ze swoim towarzystwem w Perle i to na (gornej sali )i to co wypisuje MASTER to glupoty!!!!!! co do jego wypowiedzi na temat sylwestra w perle to wrecz przeciwnie; mila obsluga ,bardzo dobre jedzenie,przepiekny wystroj,konkursy z nagrodami,przygrywal bardzo dobry zespol:podobno z Bialegostoku,tylko grali troche za glosno ,ale to i dobrze bo poszlismy tam sie pobawic a nie jak w/w Master przesiedziec cala noc pod sciana a pozniej na forum narzekac:) jak najbardziej polecam i za rok tez tam ide! oooo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

a ja mam za darmo ^^



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Zarówno radni jak i Władze Urzędu Miasta Łomża byli winni na czele z Prezydentem - jaki to wtedy był?

Nie wierzę że ktoś nie odniósł korzyści majątkowych za decyzję o scaleniu. To ostatni tak ogromny obszar niezabudowany w Łomży.

Przedsiębiorcy szybko łyknęli odpowiadające im działki - na krzywdzie poprzednich właścicieli. Właściciele otrzymali nieduże działki - często w innej okolicy niż przed scaleniem. Bardzo dużo poszło na drogi - tu też jest jakaś bujda. Natomiast proponowane ewentualne rekompensaty były śmiesznie małe.

Te działki jako budowalne będą warte 250-300 zł/m2

Tylko najpierw wszystko ma wrócić do stanu poprzedniego - a są już nowi właściciele ktorzy nawet wpłacali opłaty...

Wstyd i hańba dla miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

To już wygląda na jakieś ogólnonarodowe dziadowanie. Weźcie może i sprzedajcie ten nówka rezonans magnetyczny ze szpitala co to kilka baniek kosztował i był bardzo potrzebny http://www.youtube.com/watch?v=bFWf2VZCqmE a teraz będzie stał nieużywany bo NFZ nie daje kontraktu. Cały ten kraj stoi już na głowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Pomysł dobry, pod warunkiem że byłoby to gdzieś w centrum:) Ja napewno bym korzystała:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Szukam dobrego salonu kosmetycznego, chodzi mi o oczyszczanie twarzy. Co możecie mi polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

A jak Wam się podobał Sylwester w GROMADZIE?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

jak na wsi zeby o takich rzeczyczach na forum miasta pisac haha na wsi tez sie wszytskie plotki rozchodza. Tu jak ktos powie stokrotka pani blondynka itd to juz kazdy wie o kogo chodzi wiocha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Człowieku zejdź na ziemię Starbucks w Łomży oni nie opanowali nawet 20% dużych miast w tym kraju a gdzie jeszcze średnia miasta. Zanim coś napiszesz to zorientuj sie trochę w branży czy trendach jakie w niej obowiązują. I nie pisze się "dobro kawę" tylko dobrą kawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Hehe oczywiście połowa z licytujących to członkowie klubu, tylko cenę podbijają..

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

No, na dole też świetny :)
Tylko przecenili swoje siły i organizacja słaba była.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

... bezinteresownym dzieleniu się ofiarowywaniu innym i czerpaniu z dorobku innych ludzi - bliźnich na całym świecie. (?)

cytuję:

" Formalności trwały dwa lata, ale udało się! "Misjonarski Kościół Kopimismu" został w Szwecji oficjalnie zarejestrowawszy jako zgromadzenie wyznaniowe. Jego symbole to... Ctrl+C i Ctrl+V."

więcej w zamieszczonym linku.

http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/piractwo-zostalo-uznane-za-religie,1742827

Została zastosowana nowa cywilizacyjne formuła ale idea dzielenia się stara jak chrześcijaństwo które również powstało na prześladowaniach tradycyjnie przestarzałych władz świeckich i religijnych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Oj wy tylko umiecie gasić ludzi zamiast dodać im wiary w siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Polecam TOP!!! Na moim weselu grali i było suuuperrrr!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Jedno oczyszczanie na pewno Ci nie pomoze!! Zalezy jakie cchesz oczyszczanie twarzy manualne (wyciskanie), czy np. peeling kawilitacyjny z kwasami, a moze mikrodemabrazja diamentowa??

Jakby co to polecam: Panią Małgosię z salonu Amelia, który jest w Hotelu Polonez, albo panią z salonu Ewa na Hipokratesa lub Cosmeo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Hehe to wszystko po to,żeby Państwo z ratusza mogli korki w drodze do pracy omijać ;p
A może by tak torów dołożyć? Na kolej chyba bilety tańsze są niż na helikoptry ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

http://apps.facebook.com/swiec-sie/?ref=bookmarks&count=0&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=4_0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Zurcio , bez urazy , życzę Ci powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP



starbucks jako starbucks pewnie nie mógłby powstać ze względu na jakies tam ich procedury ale coś w stylu starbucks - czemu nie? Oczywiście w miejscu z dostepnym dużym parkingiem to miałoby sens.A do tego jakas fajna nazwa.... Dobra kawa obroni się zawsze! A z opcją "na wynos" super!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

słuchaj napisz do mnie na meila:com454@wp.pl napisz typ lapka model i złoże propozycje jaki bedzie koszt u mnie a jaki w serwisie i podejmiesz sama decyzje Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

Poppy..

Tylko totalne i bezmózgie osoby wzorują sie na czymś cały czas bez własnego wkładu mózgu czy chociażby tknięcia palcem.

Jak ze wszystkim - trzeba znać umiar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest odpowiedzialność TVP

"Czekoladowa Nuta" , pijalnia czekolady ,

lokal z aspiracjami :miała tam być mini galeria, prowadzona działalność kulturalna, czasami muzyka na żywo, koncerty i wieczory poezji - PLAJTA

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org