niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panstwo za duzo wydaje na Zydow

O ile wiem, to te latarnie zapalane są przez zegary, które mają zaprogramowane godziny wschodów i zachodów slońca.
Nie da się ukryć, że w pochmurny dzień wcześniej się ściemnia. Tylko jak zaprogramować z góry, kiedy będzie pochmurno?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

hooltay a gdzie Ty sie takich glopot o tych zegarach wypatrujacych slonca nasluchales?
latarnie zapalaja sie same codziennie o tej samej porze, tak sa nastawione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Jaki jest najbardziej prywatny oddział w szpitalu? Ginekologia ponieważ jeśli chodzi się do danego lekarza prywatnie jest OK, jeśli nie to pozostaje tylko witamina c, może przesadzam, ale coś w tym jest.
Moje dziaci urodziły się w Łomży i wszystko przebiegało OK, ale przy porodzie to Panie położne się pięknie spisały.
Przy pierwszej córce p. doktor Karlikowska, za co jej dziękuję, spisywała się OK.
Patrząc racjonalnie to jeśli pracuję w dwóch właściwie konkurencyjnych firmach, to logiczne jest ciągnąć do siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

marcelus
Napewno o tej samej porze? Sprawdź to lepiej, bo ja to wiem. Poobserwuj choćby z zegarkiem w ręku.
A może myślisz, że jakiś umyślny robi to ręcznie?


P.S. Taki zegar zmierzchowy wygląda np tak:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

są i przełączniki które są zaprogramowane na odpowiednią porę lub zaprogramowane na wschód i zachód słońca

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

dzieki bede musial poeksperymentowac

:)D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Wykłucanie sie z uczelnią o kase jest dosyć trudne i ciężko udowodnić winę uczelni. Jeśli definitywnie chciałeś zakończyć studiowanie należało złożyć wniosek o skreślenie z listy studentów. Tak jak już ktoś tutaj wspomniał wszelkie sprawy załatwiaj na papierze. Słownie nic nie wskórasz. Napisz wniosek o anulowanie opłat, które żąda uczelnia i z opisem sytuacyjnym idź do rektora. Swoją drogą jeśli to chodzi o WSA to będziesz miał ostrą zabawe. Ja w tej uczelni złożyłem papiery, ale nie chodziłem na zajęcia. Po kilku miesiącach tak jak Ty próbowałem odzyskać papiery. Musze przyznać, że nie było łatwo. Przede wszystkim PISEMNY WNIOSEK, rozmowa z rektorem. Papiery odzyskałem, ale straciłem część kasy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Na twarzy dużo widać, tylko trzeba umieć patrzeć...Ktoś, kto ma gębę zbieracza kartonów nigdy kulturalnym i inteligentnym nie będzie.. To tak samo dotyczy"dochtorów". Zgadzacie się z tym?

Strong and proud we'll survive the grief
Scream and shout for what we believe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
pod pretekstem honorowania kapelanów wojskowych podatnicy zapłacą za

Zbychu, nie widziałam Cię, sorry..:)

Muszę jednak przyznać trochu racji Kolank0wi...(hmm...dopełniacz: komu? czemu?) Kolanku...aaaa przyjmijmy, że Kolank0, jak radio, nie odmienia się w jęz. polskim :))
Podoba mi się idea ofiarowywania prezentów własnej roboty, tym bardziej, że możliwości jest wieeele..:)
No i faktem jest, że tradycją mikołajową można sobie "zepsuć" dzieciaki, jeśli nie zareaguje się w porę widząc jak pociecha skrobie list do świętego o treści jak niżej:

Kochany święty Mikołaju,

Przynieś mi to to i jeszcze to, bo jak nie to....!!!!!


apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Kochani, jak już zauważyliście to ja św. Mikołaja, i pewnie Czerwonego Kapturka, i pewnie Krasnala Szaławiłę, i pewnie Sindbada, i pewnie wiele innych postaci PRAWDZIWYCH z prawdziwego dzieciństwa, traktuję bardzo poważnie, bo ONI mnie nigdy nie zawiedli bo byli tymi prawdziwymi przyjaciółmi! A czy to nie był i Wasz czas tak bardzo bogatego w różne istoty świata, które uczyły nas tego, co w życiu najlepsze?
Ciekaw jestem, kto był idolem Waszego dzieciństwa? Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Żwirek i muchomorek! :D
I ten... no... Pomysłowy Dobromil - to był debeściak! Do dziś chętnie go oglądam..:)

Strong and proud we'll survive the grief
Scream and shout for what we believe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

I gdzie to jest ?



"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Malachit..... coś mi mówi to miejsce, ale świeżość umysłu nie ta.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Pirat Rabarbar - jesli dobrze pamietam
Cypisek, a jak podrosłem i wiecej czytałem to Winetou ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Tak ... ulica Krzywe Koło jest powyżej schodów do Hotelu Polonez, a poniżej schodów do ul. Rybaki - za ul. Rybaki jest (sic!) ul. Żydowska, a jeszcze dalej kiedyś był most i droga do Piątnicy prawym brzegiem Narwi.

Kolank0 - dawaj następną zagdkę, tym razem krótkoterminową.
(mam cynk od Kefasa, że zna odpowiedź na tę do końca grudnia, ale nie chciał zdradzić szczegółów)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Czy nie jest to droga przy ogródkach działkowych i cmantarzu na Przykoszarowej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panstwo za duzo wydaje na Zydow

Ziaaam, twierdzisz ze nie jestes hipokryta? Podaj swoje imie i nazwisko. Mow o tym wszystkim o czym mowisz i sie pod tym podpisz. Wtedy i tak stwierdze, ze nie jestes lepszy od tych mordercow, ale przynajmniej bedziesz mial satysfakcje, ze my łomżynskie owce nie oskarzymy cie o hipokryzje. Jestes gotowy? Czy po prostu jestes kolejnym maluczkim, ktory sika w majtki, jak ma pokazac wlasna twarz? ktory dręczy innych i obraza ich zza monitora swojego komputera, bo tylko wtedy ma pewnosc ze nikt go nie zlinczuje, opluje , pobije itp za to co mowi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org