piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Czesio pewnie tam pracuje he he!!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

No tak ceny mniej więcej takie same :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

łach nie robi ale na złość i owszem,
skończy się tym że któryś z tych pajaców dostanie po pysku od jakiegoś wpienionego ojca i będzie po proteście !!!

Jak nie można sprawdzić ubezpieczenie? To zajmuje 1-3 minuty. Max 5. Już i tak to w sumie obowiązuje bo sprawdzają twoje ubezpieczenie w rejestracji.
Tylko teraz jest prawnie nałożona odpowiedzialność.
I dobrze!

Słyszeliście o rekordziście w Mazowieckiem? Recepty na 700 tys zł do windykacji!!!
I niech ktoś mi powie że się pomylił.
I przeciw temu protestują - że nie będą mogli na bezczela nadal robić przekretów, wystawiać lewych recept itp.

Uczciwi lekarze nie protestują, psiączą, narzekają na ogólny burdel z wprowadzaną ustawą ale robią co mogą żeby jakoś to szło. Wiem co mówie bo znam takich lekarzy osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Czytałeś to do czego link zamieszczasz? Jeśli nie to cytuję:
"reprezentantka ŁTW Łomża (1986-1992) i Posnanii Poznań (od 1992)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

jak bede czytala takie madre posty ...to nie dozyje18 tylko szlag mnie trafi,,,,,,,,,,to po co forum????pyta sie czlowiek o zwykla ludzka odpowiedz,,,,a tu co masz..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Zresztą co tu dużo gadać - każdy swego czasu był o specjalisty - ortopedy itp. Przecież oni nawet recept nie wypisuję tylko mają do tego pielęgniarkę. Więc co nie można papieru od pacjenta sprawdzić?
***** !!!! Szlachta w d*pę j*ebana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Potrzebny jest dowód i on wystarczy, po to aby założyć konto w banku w UK funty dostajesz zazwyczaj na konto. Do tego znajomość min języka na poziomie podstawowym, chyba we wszystkich agencjach przechodzisz prosty test językowy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

AKTualny dowod osobisty w 100% wystarczy, nie musisz mieć paszportu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Kurcze, ciężko mi powiedzieć czy taki lekarz w Łomży jest lub okolicach. Na ulicy Makowej jest lekarz sportowy, aczkolwiek nie ma on jako takiego gabinetu. Najbliższy konkretny lekarz sportowy jest w Kolnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Zlecę rozbudowę więźby dachowej z pokryciem blachodachówką, wymianę podwalin+rozbudowę tarasu, wynagrodzenie 5000tys., tylko uczciwej doświadczonej osobie.

e-mail: granit7775@wp.pl
ogłoszenie dodane 2011-12-30
Zlecę wykonanie przyczepy reklamowej, wynagrodzenie 400zł.

e-mail: granit7775@wp.pl
ogłoszenie dodane 2012-01-01
Zlecę wykonanie balustrady, potykaczy, zamontowanie daszka, wykonanie przyczepy reklamowej, 1000zł.

telefon: ...
ogłoszenie dodane 2012-01-03
Ludzie walą drzwiami i oknami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Nie znam sportowego. Ale Lomzynskich odradzam.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Ale macie problem, chyba z nudów lub braku śniegu zimą piszecie takie bzdury o wojnie BL z BLM. Jak spadnie śnieg będziecie mieli wojnę ale na śnieżki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

tablice odpadaja...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

No i nic konkretnego tym nie odkryłeś tzwelu, projekt ajzynbaniok trwa :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Odradzam Kruszewskiego. Nie ukrywam że jest dobry ale kasuje. Nawet jak może coś załatwić jedną wizytą to zrobi z tego 5 i za każdą Cię skasuje z 70pln.
W Białymstoku na ulicy Fabrycznej (o ile dobrze pamiętam jest to szpital MON) jest bardzo dobry lekarz med. sportowej. Mojej żonie robił artroskopię kolana i po niej jest o niebo lepiej. Wszystko załatwia na kasę chorych, kwestia dojazdu do białego. Nazwiska nie pamietam ale jak znajdę w papierach to napiszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Kup dobre wino i zaproś ją na kolacje a rano zrób śniadanie. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Jak byłem z wizytą u szwagierki to jako identyfikacja wystarczył dowód. Skoro na granicy wystarczy to chyba i w kraju ? Inna rzecz, że teraz takim "drugim ID" jest twoja karta kredytowa. W pewnych krajach jest na równi z ID.

A tak poza tym Neymar, to myślałem, że będziesz szedł do La Liga, a nie Premiership ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Trzeba to zgłosić i iść razem z umową. Ja miałam umowę zlecenie na na kilka dni i trzeba było zgłosić. Niestety tak jest. Później znowu trzeba się rejestrować. Mogą narzucić karę pieniężną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

ajzynbaniok byłeś już u prokuratora hahahhahhahahahhahhahahhahhhaha.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Autor: ajzynbaniok (195.37.234.---)
Data: 29-12-11 23:23

mówisz i masz :) jutro wysyłam anonima

moderator zatrzymał twoje posty głupcze znasz prawo konfidencie to o tym powinieneś wiedzieć ile się przechowuje posty DBOMB :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Zenit , koński zwisie , mama pozwoliła włączy kompa ????? czytając twoje wypociny mogę śmiało powiedzieć ze jesteś ministrantem i należysz do grupy Harcerskiej Patki Ptakom , jeżeli jest tak jak mówisz o Sobie to zmowie za Ciebie koronkę po mszy w Niedziele a jak już dorośniesz i będziesz startował z ramienia PIS-u na prezydenta to oddam na Ciebie głos .pamiętaj każdy ma swoja cenę , Ciebie może telefon nie kreci czy portfel ale odpowiednia ilość forsy zrobiłby Ci galaretę z mózgu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Co ma piernik do wiatraka?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

MR.Y Haha aleś Ty elokwentny :-) Wyglądasz mi na takiego malutkiego internetowego szczurka, plującego jadem ale tylko zza monitora, a wychodząc na ulice(choć pewnie rzadko to robisz) trzymasz łeb miedzy jajami, jak już mijasz grupkę jakichś ludzi to srasz w gacie. Bo tylko taka internetowa gnida gotuje się ze złości, gdy brak mu argumentów. Dziewczyna zgubiła telefon a Ty wyskakujesz mi z jakąś "odpowiednią ilością forsy". Ja Ci o chlebie Ty mi o niebie. Albo poproś rodziców o lekcję kultury albo po prostu daruj sobie wypowiadanie się publicznie bo robisz to w sposób arcy żałosny. Pozdrawiam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Zenit, zgadzam się z Tobą w 100% :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

dzieki wszystkim za pomoc obywatelu ide do premiership bo lubie ostrą walke ale do la liga wybiore sie na emeryturke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

to tez nie dla mnie .. ruszcie bankami : )





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Zafunduj jej skok na bungee.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Nasza spółdzielnia to taki PZPN - sam beton.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

http://www.mylomza.pl/home/lomza/itemlist/tag/zaginiony.html
http://www.mmlomza.pl/artykul/zaginiony-lukasz-pruszko-449168.html
http://www.lomza.policja.gov.pl/index.php?akcja=zaginieni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Jest dużo www.dobreprogramy.pl tam możesz obejrzeć i poczytać opinię oraz pobrać.ja używam ashampo burnig studio 6 free prosty i niezawodny,

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Albo skończ żarty;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Se Linuksa zainstaluj to wszystko będziesz miał za FREE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Dziękuje i wybaczam że ukradłaś mi szkielet haha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Ale tak na poważnie.....to zafunduj jej tatoo,na plecach takie wielkie skrzydła;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Omania , taaaaaaaaak + gwiazdę szeryfa na czoło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Hahaha, Jasiu dał się przekonać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

wiac wyraznie ,ze pan prezes społdzielni zajmuje sie pierdołami i prowadzi jakies dziwne wojny które w konsekwencji utrudniaja zycie okolicznym mieszkańcom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

mało prawdopodobne że ten zajazd zostanie kiedykolwiek otwarty, ale dowiaduj się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Oj ludzie ludzie ale wy głupoty piszecie najpierw trzeba się dowiedzieć dokładnie a pózniej takie mądre rzeczy pisać. Skąd wy bierzecie takie informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie zatwardzenie w nienawiści

Oczywiście mówimy o stopniu szeregowego. Defakto nawet dostając siędo służby zawodowej po 12 latach służby trzeba mieć minimum kaprala [to nie jest pewnie problem] ale trzeba też znaleźć jednostkę która kaprala zatrudni - a to już wielki problem

zgadza się?

Słyszałem o 2 osobach które bardzo szybko dostały się do służby zawodowej po NSR - na przyklad 3-4 miesiące.

W WKU mówili że ostatnio najpóźniej bodajże po 7 miesiącach ludzie się dostawali np do Gołdapi i oczywiście na początku stopień szeregowego...

A właśnie po szkoleniu podstawowym zostaje się szeregowym czy starszym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org