piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejne bicie piany

czy warto zatrudnic sie w fabryce mebli w Jeziorku




















j akie stawki za godzine i wogole jak jest ze wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Ja na egzamin czekałem dwa tygodnie (praktyczny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Idź do lekarza z dowodem ubezpieczenia i nie robi łachy konował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

U PANA B. JUŻ NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ,BO PO CO HAROWAĆ I POTEM UPOMINAĆ SIĘ O PIENIĄDZE!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Czy jadąc do anglii pracowac wymagany jest paszport czy wystarczy sam dowód?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

ligitymacja szkolna styka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Było super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Wielka Brytania nie jest w Shengen, więc musisz mieć paszport ;)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

ajzynbaniok \hahhahhahahhahhahhahhhahhahhahhahhahha zmieniasz ip :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Czyli mój pomysł wygrał!!!!Hurrraaa.Jasiu nie musisz dziękować;-)Mogę dać Ci namiar na dobrego tatuażystę;0D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Ja Ci dam dobry sposób, co miesięczny gwarantowany zysk- po prostu odłącz internet :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Znalazłem kota (samiec) na osiedlu południe. Kocurek czeka na właściciela.
Tel.666110201

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

A może wałek??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Kup sobie dziewczyno Postinor Duo jakieś 60/70 godzin po spuście czytałem ulotkę i powinny działać, a pod orgazm to mogę ci powiedzieć dokładniej tylko musimy sie zdiagnozować;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Czy ktoś zaznajomiony z tematem [może sam przeszedł taką ścieżkę] opowie jak wygląda obecnie "zawód żołnierz" ?

Czy po zapisaniu się do NSR a wcześniej odbyciu 4-miesięcznego szkolenia - łatwo jest dostać się do służby zawodowej?

W WKU często wszystko koloryzują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

za 10.000 nikt tego nie zrobi:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Teraz nie ma juz tego ze ktora tansza.Po nowym roku w kazdej maja byc leki w tej samej cenie.
Kiedys ,specyfiki' bez recepty kupowalem w aptekach netowych.Nie powiem ze wszystkie ale wiekszosc wychodzila jakies 20-30% taniej niz te z aptek w realu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

hehehe widzę, że się darmowej reklamy dla "Pana" ze Smarta zachciało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Zapisy u Ołdakowskiej wczoraj były na koniec grudnia 2012r.Kolejki straszne to efekt likwidacji Przechodni trzeba było się tego spodziewać jak to jedyny endokrynolog w Łomży na fundusz.A to nie jedyna zlikwidowana Przechodnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Ja robię zakupy w K1, bo widzę, że ceny mają niższe niż w osiedlowych sklepikach oraz mam większy dostęp do towaru (samoobsługowy). Sprzedawczynie są w porządku, no może oprócz jednej blondynki na warzywniaku co ma taką minę, że mam poczucie winy, że jej czas zabieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

A ja robiłem,robię i będę robił zakupy w K1....bo jest blisko.
Nie będę latał po całym mieście i szukał w którym jest śmietana tańsza o 1 grosz a w którym masło o 2 grosze.
Szkoda ze tylko droga jest zagrodzona.... ale coz.. jest jak jest.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

@mestenio przykro mi ,że tak ktoś potraktował twoją mamę. Palant zawsze się gdzieś znajdzie. Ale co to ma do wadliwie skonstruowanej ustawy ???
Trzeba było iść na skargę do NFZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Nie wiem, ktora najtansza ale najdrozsza jest na pewno w stokrotce i miedzy biedronka a kosciolem przy kauflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

tak jest na bawelnie do godz 13 za darmo. w artyscie sa 2 gr zlobkowe male dzieci i troszke wieksze. rok temu bylo tylko 270zl bo dostali dotacje w tym roku 400, bo bez dotacji (wiem od pracownicy) to jest jakas masakra, a co ma zrobic matka z 5-miesiecznym dzieckiem jak nie stac ja na opiekunke i nie ma nikogo w rodInie do pomocy, a musi wracac do pracy? Żlobkow powinno byc naprawde duzo wiecej...moje dziecko jak tylko nauczy sie chodzic na pewno prowadzac bede na wyzwolenia, bo chyba tylko o tum przedszkolu slyszalam same pozytywne opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

na pewno nie Skretek, polecam Sokola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Sala dosyć fajna, jedzenie także ale "zespół" który był na sylwestrze był do bani, właściciel chyba w ostatniej chwili go złapał bo to co oni robili to się w głowie nie mieści, więcej było siedzenia niż tańczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Ktoss nie trzeba mieć 18 lat żeby iść do ginekologa bez mamy i dostać recepte. Nie wnioskujcie skoro nie znacie sytuacji!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

nie znam tego goscia wiec nie robie mureklamy podobno to jakis malolat ma ta sale i slyszalem ze kucharze sa ze zlotego smoka bleeeee..... pozdrawiam tych i tamych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

ja i o wyzwolenia słyszłaam złe opinie,ale ile ludzi tyle opinii.ważne byś ty była zadowolona.a jeśli chodzi o żłobek to niestety w łomży go nie ma(mówie o prawdziwym żłobku-czyli grupie dla dzieci poniżej roku) i nie ty jedna masz problem co zrobć z maleństwem poniżej roczku gdy trzeba iść do pracy,a na nianie brak kaski i w rodzinie nie ma nikogo.niestety w łomży jakoś się nikt tym nie martwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

A jaki kolor kotka i czy ma obrożę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

nova na rondzie kościuszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

ostatnio bylem to nie chcieli (dodam ze bylem po wprowadzeniu tych smiesznych maszyn):D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

jak w tym jest Rysiek z Prymusa i powiążemy to ze Złotawym Bazyliszkiem, to już poziom obsługi i "atrakcje kulinarne" będą zapewnione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

nie nie musisz miec zadnego numerku,slyszałam tylko że jak na podpis się chodzi to tez trzeba mieć numerek..masakra jakaś ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Rysiek, Gośka z Prymusa i ich synek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Szkoda, wydaje sie idealny na wesele, a takie niedlugo planuje :P

Czyli nikt wiecej nic nie wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Ten zajazd jest od bardzo długiego czasu na sprzedaż, jest ogłoszenie w necie. Lokal jest nie wykończony w środku, więc raczej odpuść wesele tam:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

ceny "urzędowe" są takie same we wszystkich aptekach w PL, ale jeśli chodzi o leki refundowane, tzw. z dopłatą NFZ, leki nie objęte refundacją będą w różnych cenach - i tu warto czasem poszukać tańszej apteki; informację o lekach objętych refundacją, dopłatach pacjenta itd. można sprawdzić na stronie Ministerstwa Zdrowia www.mz.gov.pl w informatorze o lekach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

szukam osoby która udzieliłaby mi korepetycji z matematyki na poziomie studiów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Centrum Medycyny Sportowej W Białymstoku tel 85 744 39 84

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

o której tam trzeba by byc zeby zarejesrtowac sie bo bylam 7.30 i juz numerkow nie bylo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

4 rano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

my ich nie kochamy - my się z nimi żenimy ... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Kup mu krem corrige

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

więc dlaczego mężczyźni pośłubiają zołzy? :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

powaznie pytam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

to marketing przedślubny .. a później proza życia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

W Empiku nigdy nie ma dobrych Hip Hopowych płyt, zobacz w Media Expercie ale mało prawdopodobnym jest, że będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Dzś jechałam obok UP po 6 to taka kolejka była że masakra.Więc myślę że przed 6 warto się wybrać,ja w tamtym roku byłam 4.45 to druga byłam ;D he.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Przed 6 napewno się tam wybierz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

alrob trwa w prozie życia a ja swojej zołzy się pozbyłem..Naszczęście...Mrauuu sądzisz że nie jesteś zołza??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

I co pasuje Wam tam takie stanie i po co Wy tam czekacie. Jest jakiś sens. Chyba, że dają kasę. Niech dadzą pracę, a nie trzeba czekać po jałmużnę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

zołza.. hmm.. może tak, a może nie panie goldenboy36 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

ja się swojej nie pozbędę - przynosi mi piwo i dobrze gotuje :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Tylko tak pytam bo pytanie twoje jest bardzo interesujące...Czyżby brak szczęscia???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

"...zasiłek przysługuje osobie, która w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zarejestrowania przepracowała łącznie 365 dni..." . Jeżeli mam umowę tylko na rok (akurat 365 dni) i nie uda mi się zarejestrować zaraz pierwszego dnia po zakończeniu umowy to stracę prawo do zasiłku, bo za pożno zarejestrowałam się??? Wyjaśni mi to ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Można zarobić lepiej i to bez większego wysiłku i wkładu pieniężnego;)

http://signup.wazzub.info/?lrRef=fc2ca

Faktem jest to, że takie firmy jak Google czy Facebook zarabiają miliardy $$$ co kwartał tylko dlatego, że my, użytkownicy internetu korzystają z ich usług. Czy my coś mamy z tego ??? Niestety należy stwierdzić, że nie. Nadszedł czas aby zrozumieć, że to my "użytkownicy" będziemy decydować kto ma zarabiać duże pieniądze.

WAZZUB jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością, która chce płacić nam "użytkownikom" za wybór ich strony internetowej.

Projekt nazywa się WAZZUB Family. Wersja prelaunch startuje 1 stycznia 2012 i trwać będzie do 31 marca 2012 roku. Firma będzie wypłacać użytkownikom 1$ miesięcznie za ustawienie ich strony - jako stronę startowa. W powstawanie tego projektu zostało już zainwestowane 2.000.000$

Aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować i zacząć rekrutować poleconych. Za każdego co miesiąc dostaniemy 1$, do 5 poziomów głębokości (czyli dostajemy 1$ za każdego poleconego i poleconych poleconego itd).

Jeśli zaprosisz do projektu np. tylko 5 osób i każda z nich także zaprosi 5 itd to:
1st. Generacja 5 x 1$ = 5$
2nd. Generacja 25 x 1$ = 25$
3rd. Generacja 125 x 1$ = $125$
4th. Generacja 625 x 1$ = $625$
5th. Generacja 3125 x 1$ = $3.125$

Czyli w sumie pasywny miesięczny dochód wyniesie 3.905$!
Nie ma ograniczeń co do ilości osób zapraszanych w poziomie.
A co będzie się działo, gdy zaprosisz 10, 20 i więcej osób?
Nic nie trzeba inwestować, wystarczy się zarejestrować i przekazać informację następnym chętnym.

Rejestracja możliwa jedynie z linku osoby zarejestrowanej.
Link do rejestracji:

http://signup.wazzub.info/?lrRef=fc2ca

Po zarejestrowaniu otrzymasz własny link. Wklej go w miejsce w/w i całą treść wyślij znajomym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

to dobrą zołze masz alrob....Gratulacje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Nieee ostatnimi czasy na brak szczęścia nie narzekam. A gdybym już nawet narzekała to tu .. panie goldenboy36. szczęścia bym raczej nie szukała..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Znalazłem ostatnio ciekawy sposób na zarabianie kasy korzystając z nowej przeglądarki. Polega to na zainstalowaniu nowej strony głównej i poleceniu jej znajomym. Nic więcej. Żadnych wkładów pieniężnych itp.

O to fragment w języku polskim, który znalazłem w internecie i który doskonale opisuje ideę programu:

"Faktem jest to, że takie firmy jak Google czy Facebook zarabiają miliardy $$$ co kwartał tylko dlatego, że my, użytkownicy internetu korzystają z ich usług. Czy my coś mamy z tego ??? Niestety należy stwierdzić, że nie. Nadszedł czas aby zrozumieć, że to my "użytkownicy" będziemy decydować kto ma zarabiać duże pieniądze.

WAZZUB jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością, która chce płacić nam "użytkownikom" za wybór ich strony internetowej.

Projekt nazywa się WAZZUB Family. Wersja prelaunch startuje 1 stycznia 2012 i trwać będzie do 31 marca 2012 roku. Firma będzie wypłacać użytkownikom 1$ miesięcznie za ustawienie ich strony - jako stronę startowa. W powstawanie tego projektu zostało już zainwestowane 2.000.000$

Aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować i zacząć rekrutować poleconych. Za każdego co miesiąc dostaniemy 1$, do 5 poziomów głębokości (czyli dostajemy 1$ za każdego poleconego i poleconych poleconego itd).

Jeśli zaprosisz do projektu np. tylko 5 osób i każda z nich także zaprosi 5 itd to:
1st. Generacja 5 x 1$ = 5$
2nd. Generacja 25 x 1$ = 25$
3rd. Generacja 125 x 1$ = $125$
4th. Generacja 625 x 1$ = $625$
5th. Generacja 3125 x 1$ = $3.125$

Czyli w sumie pasywny miesięczny dochód wyniesie 3.905$!
Nie ma ograniczeń co do ilości osób zapraszanych w poziomie.
A co będzie się działo, gdy zaprosisz 10, 20 i więcej osób?
Nic nie trzeba inwestować, wystarczy się zarejestrować i przekazać informację następnym chętnym.

Rejestracja możliwa jedynie z linku osoby zarejestrowanej.
Link do rejestracji:

http://signup.wazzub.info/?lrRef=fc2ca

Po zarejestrowaniu otrzymasz własny link. Wklej go w miejsce w/w i całą treść wyślij znajomym."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

dzięki ... ale dalej pozostaje zołzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Kupię Zelixę 30 tab w Szczecinie bądź za pomocą poczty...

gg: 40237727, mail: wanda.wanda@op.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

goldenboy36 uważaj bo u Mrauuu włącza się opcja marketingu ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

http://apps.facebook.com/swiec-sie/

Jesteśmy na 5 miejscu, a dosłownie 3 godzinki temu byliśmy na 16. Może lokalny zryw i głosowanko? :) Jeśli kogoś nie interesuje niech się nie udziela, a jeżeli ktoś może poświęcić 30 sekund to bardzo proszę o głos. Może zostaniemy najjaśniejszym miastem w Polsce :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

te alrob..
jak mi się zdaje to nie orientujesz się co mi się włącza a co nie więc proszę - zamilcz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

fakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

o.0

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

milczę jak grób :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Szacunuje sie tylko te kobiety, które na to zasługują. Pamiętajcie Panowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Godz. 7:00 – wydawanie identyfikatorów dla wolontariuszy

Godz. 8:00 – Radio taxi plus podstawi taksówki do rozwożenia wolontariuszy

Godz. 8:00 – Policja Wydziału Ruchu Drogowego weźmie jednego wolontariusza na akcje kontroli pojazdów a wysokość mandatów zostanie wpłacona na WOŚP a pokwitowaniem będzie serce WOŚP

Godz. 8:30-23:00 –Zablokowanie zamknięcie dla ruchu uliczki Księżnej Anny

Godz. 8:00-15:00 – rozpoczyna się Pchli Targ. Możecie jeszcze przynosić do naszego Sztabu przy ul. Dwornej 1 rzeczy na ten targ. Przyjmiemy dosłownie wszystko. Macie niechciane prezenty gwiazdkowe? Zapraszamy do nas. Podczas targu te rzeczy zostaną sprzedane, a 100% pieniędzy zostanie przekazanych na WOŚP. W trakcje imprezy 62 Harcerski Klub Specjalnościowy PolSurvival ustawi skałę wspinaczkową i każdy będzie mógł wypróbować swoich sił w wspinaczce. W tym czasie także Klub Specjalnościowy "Harcerska Grupa Rekonstrukcji Historycznej 33 PP Strzelców Kurpiowskich" przygotowuje stoisko pełniące funkcję mini muzeum historii. Będą między innymi manekiny z mundurami żołnierzy z roku 1920 wraz z bronią. Z Łomżą gra także Sala zabaw Magiczny Świat. Dzięki „Magicznemu Światowi” przygotuje dla dzieci specjalne stoisko, na którym każde dziecko będzie mogło się bawić i pomalować twarz w bajkowe kolory. Będą tam także licytacje. Będzie punkt kontroli cukru w organizmie, ciśnienie krwi, punkt edukacji opieki nad noworodkiem zorganizowane przez Woj. Szpital Wojewódzki w Łomży. Otwieramy stoiska Zakładu Karnego z Czerwonego Boru i Grądy Woniecko na stoisku dzieła artystyczne wykonane własnoręcznie przez osadzonych - wielkie dzięki.

Godz. 9:00-15:30 –czynna kawiarenka/Pralnia ul.Małachowskiego, WS Agrobiznesu, Sztab ul Dworna 1

Godz. 9:00-15:00 – Pokazy linowe przygotuje 62 Harcerski Klub Specjalnościowy PolSurvival. Odbędzie się pokaz różnych zjazdów linowych z wieżowców w okolicy Hali Sportowej przy ul. Ks. Anny 18.

Godz. 10:00-13:00 – rusza I Łomżyński Orkiestrowy Bieg Narciarski. W przypadku braku śniegu, uczestnicy Biegu wezmą narty na plecy i będą biegli na przełaj

Godz, 11:00-13:00 – Pokaz jazdy – Automobilklub Łomżyński.

Godz. 11:00- 14:00 -Dni Otwarte Państwowej Straży Pożarnej .

Godz. 11:30-12:30 – pierwszy w Łomży bieg POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ.

Godz. 16:00-21:00- Licytacja biletów na MPK przez Pana Prezydenta.

Godz. 12:00 -14:00 - mecz Policja kontra Lekarze i studenci PWSiP w Łomży.

Hala Sportowa.
Godz. 12:00-15:00 – na estradzie wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe z Łomży Przedszkole Nr.8-5-Wesołe Słoneczko

Godz. 14:00-15:00 – pokazy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, Jednostki Strzeleckiej 1012. Pierwszy pokaz będzie polegał na odbiciu z rąk przestępców wozu opancerzonego ze sporą gotówką pieniędzy, jadącego prawdopodobnie do banku. Drugi pokaz będzie dotyczył porwania dziecka przez nazwijmy to pedofila i odbicia go od niego.

Godz. 12:30-13:00 – odbędą się pokazy samochodów terenowych. Zostanie zademonstrowana kulturalna jazda samochodami terenowymi 4x4 w ekstremalnych warunkach.

Godz. 16:00 – Rozpoczyna się koncert finałowy. Wystąpią między innymi: Stasiek Wiszowaty z zespołem, Łukasz Szyłkowski z Pułtuska, Holy Water z Łomży, Błękitny Nosorożec z Hajnówki. W przerwach między zespołami będą licytacje ze sceny

Godz. 20:00 – Światełko do Nieba!!!

Godz. 22:00 – Zakończenie Koncertu

Godz. 23:00 – Odblokowanie ul ks. Anny.

Jeżeli macie jakieś pytania, prosimy o kontakt:
sztab@wosp.lomza.pl, tel. 608-661-168, ul. Dworna 1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Szanuje sie tylko te kobiety, które na to zasługują. Pamiętajcie Panowie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Tez tam bylem. CZiki jezeli bylo 5 goracych dan, wystep "magika"i konkursy to trudno zeby w tym czasie gral zespol,akapulko 12 moze przez nadmiar alkocholu lub gosci nie slyszales odliczania przed polnaca? A fajerwerki widziales czy tez jestes zaskoczony ze byly?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

więc Agata powinna związać się z Wieśkiem a Bogdan z Krystyną ... proste ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany


http://bieganie.pl/?show=1&cat=25&id=587

Mogę Ci do Pana Krzysztofa Piszczatowskiego dać nr ale pisz na maila, bo nie chce tutaj publicznie udostępniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Bo gdyby nie kobiety.. te wredne zołzy.. komu byście dokuczali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne bicie piany

Znalazłem dorosłego (prawdopodobnie) rasowego kota na osiedlu południe. Kot czeka na właściciela.
Tel.666110201

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org