czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szersza polityczna odpowiedzialność

Kup Rajstoopy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

zajebisty pomysł , co dziennie powinna być ta sama trasa , ludzie się przyzwyczają i będzie git

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

zakuło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

...najbardziej przydatna, wręcz niezbędna, będzie znajomość tamtejszego języka przynajmniej na poziomie komunikatywnym, a dowód osobisty trzeba mieć wszędzie....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

a chcesz pracować na BLM? wyjedziesz na wieś a tam BLM BLM BLM ....? siedź w Łomży na BL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Dzięki już mam ten open i działa git
A może jest jeszcze jakiś program za free do wypalania płytek ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Nasz klub, ale także nasze miasto i łomżyński sport również, poniósł ogromną stratę. Wraz z odejściem Asi Łomża straciła jedną z trzech szans na pierwszego w historii naszego miasta olimpijczyka - mówi Korytkowski

Co ten Korytkowski za bzdury wygaduje?

Przeprowadził klub do Łomży ze Śniadowa, bo chciał ciągnąć z miasta pieniądze. Ale gadanie, że Łomża nie miała wcześniej olimpijczyka?

Tutaj ściągawka dla Pana Andrzeja.
http://www.pkol.pl/pl/subpages/displayfid/294_2436.html
Miej kolego szacunek do mieszkańców miasta, do którego się sprowadziłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

dowod wystarczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

ceny to wiesz, wszędzie podobnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

A i niech sobie skasują - stawianie pieczątek i ta forma protestu to czyste skurwysyństwo i nic więcej.
Jak można schorowanej starej kobiecie wystawić coś takiego i narażać ją że albo nie wykupi leku w ogóle albo zapłaci za niego 100%.. a leki nie są tanie.

Wiele razy widziałem z jakim namaszczeniem starsi ludzie wyjmują pieniądze na leki w aptece. Aż głupio stać i na to patrzeć.

Dla tych babinek wyprawa do lekarza i apteki to całodzienna eskapada.
A później przez jakiegoś leniwego ***** ta kobiecina i tak nie załatwi co trzeba...

normalnie nóż się otwiera!!!

Przypomnicie sobie moje słowa - czekać tylko jak któryś z tych konowałów sam wyląduje na ortopedii albo chirurgii bo komuś nerwy puszczą.

Banda zakłamanych złodziei .. brać kasę owszem ale odpowiedzialność jakakolwiek?? Żadnej bo protestują.

Przepraszam ale krew mnie zalewa jak o tym słyszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Forumowicze ,potrzebny jest dla mnie namiar do lekarza medycyny sportowej .Ostatnio nabawiłem się kontuzji przed biegami ,i podejrzewam że to zapalenie ściegna .Prosze was o namiary do lekarza ktory zajmuje się min. takimi kontuzjami.


Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Długa 22 tel: 862166330

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Ashampoo Burning Studio Elements



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Jak masz paszport to tez weź.Przydaje się zwłaszcza jak pęknie Tobie dowód.Wtedy ze spokojem wrócisz do Polski.
Angielski komunikatywny to jest minimum. Do jakiej pracy i w jakim rejonie się wybierasz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

W Łomży się to nie utrzyma jeśli mają być tylko same kanapki, ale miło mnie rozczaruj i niech wam się uda.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Bardzo fajny pomysł, jeżeli byłyby na dowóz na terenie Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Lekarz w Wysokim. Tylko on. Niestety nie znam nazwiska, ale popytaj ludzi ze srodowiska sportowego o niego i smialo tam uderzaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

ajzynbaniok D BOMB hahahah:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

"Zlecę rozbudowę więźby dachowej z pokryciem blachodachówką, wymianę podwalin+rozbudowę tarasu, wynagrodzenie 5000tys., tylko uczciwej doświadczonej osobie."



Niemozliwe jak te ceny pospadaly na glowe...
Ceny sa smieszne.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Kruszewski w Wysokim Maz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Autor: ajzynbaniok (---.torservers.net)
Data: 23-12-11 23:20

Riposta dobrze piszesz jeśli chcesz dostać trochę informacji na temat inwigilacji daj do siebie namiary.


Hhahahahhahhahahhahhahahahhahahhahahhahahhahahhahahhahhahhah


D bomB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Autor: Protagoras (---.elpos.net)
Data: 24-12-11 00:58

Andy jak zwykle błyszczy inteligencją. Złamanie TORa to nie taka prosta sprawa. Gdyby kogoś zamordował to może by i go szukali. Za znieważenie pasożyta nikt nie będzie go w Torze szukał.
D bomb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

kolego krab a propos twojej opinii, to historia z życia wzięta i dotycząca złamań. Otóż moja mama kilka miesięcy temu przewróciła się na remontowany drogę parząc ręce na dopiero co wylanym asfalcie. Zgłosiła się na pogotowie tego samego dnia, bodajże w czwartek. Narzekała na bardzo silny ból lewej ręki. Niestety opatrzono jej tylko poparzone dłonie, nafaszerowano środkami przeciwbólowymi a kwestię bólu lewej ręki zwyczajnie zignorowano. Dopiero po usilnych naleganiach mamy, we wtorek zrobiono jej prześwietlenie i okazało się, że od kilku dni chodziła ze złamaną ręką. Podkreślę, że podczas wizyt u lekarzy posiadała wszelkie niezbędne dokumenty, również te dot. ubezpieczenia. Tak więc kolego nie opowiadaj nam bajek o tym, że te protesty są dla dobra pacjentów, bo tak faktycznie to jesteśmy ostatnimi, ktorymi służba zdrowia się przejmuje. Pozdrawiam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Sprawę wyjaśniłem nie do końca w temacie Krzysztof Krawczyk w Łomży ale rano mod usunął temat ale ty albo spałeś albo waliłeś pod jpg tzwelu. :) Cos jeszcze?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Był poruszony wątek dotyczący dr.Ołdakowskiej.
Zmieniło się u niej w gabinecie i to bardzo,a to z tego powodu,że przybyło jej ok. 400 pacjentów.
Była tam dziś moja żona i z tego co od niej wiem dzieją się tam dantejskie sceny.Oczywiście była umówiona na dzisiejszy dzień,ale spędziła tam kilka godzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

MR.Y Dokładnie każdy ma swoją cenne...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

A tak w ogóle Magda nic nie wiadomo o telefonie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

gdzie najtaniej w łomży? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Najpierw wyjmij ją z pudełka.Pompuj aż będzie miała zdziwioną minę,a na koniec zabierz ją na spacer po Łomży.Tylko uważaj na ostre kanty,bo zejdzie z niej powietrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Oczywiście skok bez liny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Czy warto jest pracować w alexie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

nie warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Zenit gnido gorsza od Paździocha , ty wyglądasz zza sukienki mamy najczęściej, nie prosiłem cie żebyś pisał swój życiorys przecież rozmawiamy o telefonie , idź sobie z Madzieą zróbcie sobie po lasce i zakończmy temat , wypierdku społeczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Hahaha co post to widać coraz lepiej Twój debilizm, co Ty masz się z tą mamą, jakiś uraz z dzieciństwa? Wysil swoją łepetynę i wymyśl coś bardziej na poziomie, bo nie chce mi się kucać aby sięgnąć Twojego poziomu inteligencji :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

a możesz mi powiedzieć więcej dlaczego
nie warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

a sa jakies zdjecia?
:)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Omanio, a jak już ją wytatuuje to niech jeszcze ją i zakolczykuje, coby mu gdzie w miasto nie poszła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

kurde kiedys na tym forum chociaz 1 na 20 osob miala cos madrego do powiedzenia.. teraz 99% wpisow to debilizm xd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

W sniadowie jest fizjoterapeuta ktory kiedys opiekowal sie kadra polski biegaczy.choler tylko nie pamietam nazwiska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Ej Jasiu....;-)Na żartach się nie znasz?
Zezowate,myślałam ze pomysł git;-(No trudno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

i to i to. musisz sie tam ubezpieczyc, zalatwiac formalne spprawy itp wiec najlepiej wziac ze soba wszystkie dokumenty, paszport dowod prawko itd..

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

Bunio jak pytanie jest zajebiaszcze to i odp taka sama :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szersza polityczna odpowiedzialność

no nareszcie ha ha ha ha h ahaaaaaa ... kha khaaaa

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org