czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

OBYWATELKI OBYWATELE NASZE MIASTO ZNALAZŁO SIĘ NAD PRZEPASCIĄ, DZIŚ W NOCY Z 2 NA 3 STYCZNIA PROWADZONY ZOSTAŁ STAN WOJENNY PRZECIWKO BLM NA TERENIE CAŁEGO MIASTA, APELUJĘ DO WSZYSTKICH BY UZBROILI SIĘ W BRON Z OSTRĄ AMUNICJĄ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Po pierwsze to daj mu siebie. Bezapelacyjnie.
A drugie moze ta kratke leszkow :) lub innych ewentualnie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Co to jest BL oraz BLM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Excel to program komercyjny. Proponuję Open Office - on jest za free i w pełni kompatybilny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Witam,


Jestem producentem kanapek ,szukam osób które byłyby zainteresowane codziennym(bądź na zamówienie) serwisem kanapkowym na terenie Łomży i okolic.

Kanapki produkowane są od poniedziałku do piątku ze świeżych produktów i różnorodnego pieczywa w rewelacyjnych cenach. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy

Pozdrawiam


Filip@fina.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

pomysl na biznes fajny z tym ze jednak juz kiedys byl gosc ktroy rozwozil "nibyobiady" wsyzstko samkowalo jak syf jak papka tluste ochydne wrecz bylo 2-3 razy ktos kupil i si eskoncyzlo gonil to za 5 max 7 zl


takze powodzenia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

lo muj boze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Pomysl ok ale malo odbiorcow tu jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Łomża to biedne miasto, nie ma szans na ten biznes, który chcesz rozkręcić w swojej kuchni w m2.
Bochenek chleba - 2 zł
masło roślinne - 2 zł
kilka plastrów salcesonu - 2 zł
i za 6 zł masz kanapek dla całej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

To Twoja dziewczyna? Więc powinieneś znać ją najlepiej i wiedzieć co sprawi jej przyjemność ;) Moim zdaniem najlepsze prezenty to prezenty praktyczne, ale co kto lubi :) Kobiety zazwyczaj są bardziej wrażliwe i wolą jakieś oryginalne kreatywne rzeczy. Ja mojej kiedyś na urodziny zamówiłem w cukierni tort z napisem kocham Cię, po otwarciu pudła była naprawdę miło zaskoczona - może nie specjalnie kreatywne ale właśnie takie drobnostki sprawiają dużo przyjemności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

biznes dobry na budowe w wawie czy wiekszym miescie, ale i tak jest tam catering z cieplymi daniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

BLM - Blisko Lomzy Mieszkam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Nie dopiero sie obudziłem tylko staram sie nie wypowiadać o polityce i nie wchodzę na foram o tematyce politycznej jak widzisz tu założyłem temat do ludzie a nie do forumowiczów z polityki gdy widzę fałszywe wypowiedzi na polityce to mnie krew zalewa. Nie oglądam TYP iNFO i wszystkich informacyjnych programów czasem informacje i starczy raz na 3 dni. Wole pisać o piłce i pomagać ludziom np w szukani pracy. Opisywać i przygotowywać do wyjazdów za granice.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

osobiście nie mam nic przeciwko BLM, tylko proszę żeby normalnie parkowali, używali kierunkowskazów i świateł, nie wymuszali pierwszeństwa itd, itd, itd ... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

wlasnie po podrozy,bylo extra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

BL zazdrośnicy bo my dostajemy dotacje i możemy przy tych cenach paliw się wozić po ich mieście a oni samochody trzymają w garażach bo nie ma za co tankować hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

O teraz to dopiero będzie wojna jet BL i BLM hahaha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

moze ktos zna dolores z lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

www.openoffice.org/pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Idź zapytaj sie do urzędu pracy i będziesz wiedział moim zdaniem umowę o dzieło zleceniodawca powinien wydawać taką ofertę dla firm np. artysta malarz ma zarejestrowana firmę i przyjmuje zlecenie na dzieło np. krajobraz Łomży. To są tak zwane umowy śmieciowe ktore stosuje się w drukarniach np. przezucic 3tys stron papieru, a tak naprawde robisz wogule cos innego i nie jestes rozliczany za dzielo tylko za pracę.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

firmy handlowe, zakłady produkcyjne, instytucje budżetowe, szkoły ponadpodstawowe - to grupa docelowa - nie forum....
kilka lat wstecz robiliśmy badania rentowności takiego przedsięwzięcia w Łomży, można "coś tam" zarobić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

ja rownież sie uśmiecham:) i ludzie do mnie tez he;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

jezdzi ona motorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Czekamy na BKL i innych:p hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

wiecej pomyslow.. z mleczkiem przerabiane mikser nie potszebny ..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

OBYWATELE DOSTAŁEM CYNK!!!!!!!!!! WAGON BLMOWCÓW PRZEDARŁ SIĘ PRZEZ GRANICĘ ŁOMŻYNSKĄ, GRANATY I SZABLE W DŁON !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

wino z biedronki .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

A ile osób musi być chętnych aby zamówienie dojechało? I czy trzeba się deklarować, czy można zadzwonić kiedy ma się ochotę? :) I w jakich godzinach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

a do apteki za daleko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

hahahha nie no smiech nad smiechem! wiecie co? zachowujecie jak idioci! to tak jakby w warszawie ludzie pisali na forum ze WWL sie zachowuja jak chamy a WWF i WD to prostaki.. tak.. najlepiej patrzec na tablice niz na to czy przypadkiem nie potracic pieszego! bo BLM to bez swiatel jezdza, nie wlaczaja kierunkow, krzywo parkuja. hahahahhaha wasza spostrzegawczosc jest mega! Jezdze na BLM i jakos moja kulutra jazdy jest bardzo przyzwoita. z reszta ludzie mieszkajacy na wsi zawsze mieli dostep do jazdy samochodem bez prawka i czesciej za kolko siadali.. zapewne 100% z was rodzice brali na wies zeby was posadzic za kolko. ale napewno znajda sie kozacy co jebneli kluczyki i ruszyli sami na miasto w wieku 10 lat:D i stad ich perfekcja jazdy dzisiaj :D powodzenia na drogach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

I to jest właśnie łomżyńska kultura!


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Dla mnie nie był zbyt udany bo rzeczywistość go przerosła..wiedziałam co będzie po nim - ta sytuację jaką mamy i nie umiałam się z niego cieszyć jak co roku...:( i miałam rację..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

mi też się ten pomysł podoba :) powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

jasiu,

wynajmij jej jakiegoś " młoda mencizna" w stylu plejasa niech odwali pokaz Chippendales a póżniej hard balet z figurami

a Ty siedż, obserwuj i ucz się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Witam!
Mam pytanie czy ktoś może ostatnio(DZIŚ BĄDŹ WCZORAJ) zapisywał sie na egzamin do WORDu? Jak tam jest z terminami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Jasieńku;-)Aż tak było??A mnie pamiętasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

goostav
Słusznie prawisz matematyka na nartach to dobry pomysł, weź z sobą patyczki do liczenia, liczydełko i inne niezbędne wręcz akcesoria :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

normalnie zgodnie z przepisami niestety tak jest ze nazywa sie to młodsza grupa przedszkolna i nie ma nic do rzeczy jakie kryterium sobie przyjmnie dyrektor odnośnie np tego czy dziecko chodzące czy nie chodzące przyjmować
.po za tym nie jest tak do końca ze zarówno dzieci nieco ponad roczne i niespełna trzyletnie ląduja w jednej grupie wszytko zależy od stopnia rozwoju dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

kamasutra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

i nie gorszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Jak dzieci pójdą z tatusiami to w Dukes



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

przyda Ci się i paszport i dowód napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Jedzie ktoś w piątek do Olsztyna i ma wolne miejsce.798134852 odp na sms.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa akcja Onetu: #GramyDlaOwsiaka

Blaaa blaaa blaaa dalej nie masz zielonego pojęcia co ja tu robie? Na dziś rozmowy z tumankiem wystarczy. :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org