wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
po której stronie jest pogarda i nienawiść?

system jak to w polsce a zwlaszcza na "podlasiu" kupili maszyne za pare tysiecy a numerki wydawane sa "recznie"!!! ludzie z poza lomzy czekaja juz od 3:00 a pani na stanowisku interesuje sie wszystkim oprocz interesanta ( w moim przypadku ). nie dosc ze PUP nie zarabia na siebie to wydaja nasze pieniadze a pracy jak nie bylo tak nie ma i nie ma na co liczyc..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Z tą kawiarnią jest różnie, z jednej strony brakuje, z drugiej to co otwierane jeszcze szybciej się zamyka.

"Warka" pokazuje, że pub miałby się lepiej, ciekawe jak długo... więc może coś co połączy jedno i drugie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

boże...gdybym znalazła tego pekinka wzięła bym do domu:(
mam nadzieję że nie błąka się sam...nie wyobrażam jakbym mogła zgubić mojego pekinka:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

proszę ,w zestawie plug do odsniezania http://otomoto.pl/fiat-126-plug-do-odsniezania-fiat-126p-C21822312.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

nie polecam xeromax - zapłaciłam 150 zł za czyszczenie laptopa a po 3 dniach okazało się że kompletnie co innego nie działa i musiałam kupić nowy sprzęt....ale 150 za czyszczenie zgarnęli:|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

niestety pomimo poszukiwań nie udało mi się odnależć pupila. Bardzo proszę o pomoc. Podaje po raz kolejny nr kontaktowy - 506 568 421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

dobra dobra nie wkręcaj mi tu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

bob

Tak się tylko mówi :D:D

Niestety samochód podepnę poprzez kostke pod kierownicę bez problemu, tylko nie ma programów, a na serwisach w Łomzy w których byłem praktycznie to samo lub komputery się wykładają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

TAK TYLKO TU SPRZEDAJĄ SAM PŁUG BEZ MALUSZKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Witam!
Jutro o godzinie 8:00 wyjeżdżam do Gdańska; jadę przez Kolno, Pisz, Mrągowo i Olsztyn. Mam jeszcze 2 wolne miejsca, jeżeli jest ktoś chętny, proszę o kontakt pod numerem tel. 510354373 lub na maila. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Zenit i Magda z dusza matki Teresy czy Wy jesteście naprawdę tacy tępi ?????
kto ku...rwa w dobie kryzysu odda Ci telefon ?????? Zenit MPK-ami sam jeździsz i w dodatku jesteś taki roztargniony ze z chaty wychodzisz bez spodni , pffffff obrońca uciśnionych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

o kurcze:) to chyba z samochodem w środku :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Teraz iesków będzie coraz więcej bo:http://m.newsweek.pl/swiat,kotlet-z-psa-juz-nie-w-modzie,74786,1,1.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

otwórz jakiś dobry klub ,w miejscu bylej amnesii maxx !!!
jeśli chcesz cos wiecej w sprawie tego pomyslu pisz na prv :)moglbym ci pomóc w rozkreceniu tego biznesu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Nie no proszę, "wylać troche asfaltu i benonu..." to by kosztowalo już grube miliony, projekty, pozwolenia środowiskowe itd itp. a to będzie łąka wyrównana walem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

trza w branżę spożywczą wchodzić to teraz będzie wchodziło do Łomży też: tu masz pomysł gotowy i na razie materiał darmowy jak na początek!http://m.newsweek.pl/swiat,kotlet-z-psa-juz-nie-w-modzie,74786,1,1.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Kratkę Lecha ... dwudziestka na 20-stkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Dziękuję za miłe słowa, też tak myślę, nie mniej jednak mam jeszcze nadzieję, że go odzyskam. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

" Lekarz musi określić poziom odpłatności leków, ma też obowiązek sprawdzić, czy pacjent jest ubezpieczony. W razie błędu przy wypisywaniu recepty to lekarz poniesie tego finansowe konsekwencje. I właśnie przeciwko temu, protestują lekarze, posługując się pieczątką "Refundacja do decyzji NFZ".

to co, oni uważają, że do ich obowiązków należy tylko przyjmowanie KOPERT od wdzięcznych pacjentów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Jak wykonać taką fryzurę czy któraś z Pań wie może jaka nazwę nosi takie uczesanie ? Wydaje mi się , że to kucyk ale nie mam zielonego pojęcia jak ułożyć włosy i związać gumka czy może spinka . Dziękuję za wszystkie odpowiedzi . http://danceflowing.pl/gid,14069903,img,14069949,kat,99248,zdjecie.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

maszynką do golenia jadziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

wiadro ropy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po której stronie jest pogarda i nienawiść?

Zasada pierwsza - nie karmic troli. Zasada druga - patrz poprzednia. Niech sobie dowcipkuja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org