środa, 26 czerwca 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Swołocz POwska wykorzystuje dziki i ASF do walki politycznej

Jak w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Swołocz POwska wykorzystuje dziki i ASF do walki politycznej

PO dzikach przyjdzie kolej na tych :

to.ty4
...cienki robisz się na starość małpując tematy i ich tytuły..., natomiast w sprawie dzików bulwersujące jest dyletnactwo PiSlamskiego nierządu, który dopiero POd naciskiem opinii publicznej łaskawie zgodził się oszczędzić ciężarne i karmiące lochy...

Jeżeli nic się nie zmieni, PiS rozpieprzy nas na jesieni.

Hmm przyjrzyjmy się lewackiemu skvrvieniu... Chodzą drą ryje w czarnych warganach, z parasolkami w stylu moje ciało, moja sprawa, moja macica itd... Skrobanki na życzenie nie ma problemu, wszak według niektórych to tylko jakiś embrion, zlepek komórek,jakie tam nowe życie...Czyż to nie jawny przykład debilizmu i odczłowieczenia gdzie poczęte dziecko to niczym pryszcz na dvpie i zlepek komórek? Ciężarna locha nosi według nich w sobie małego dzika-brawo celny strzał, a ciężarna kobieta-jakieś tam komórki. Poyeby....

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 12-01-19 12:23

Hmm przyjrzyjmy się lewackiemu skvrvieniu... Chodzą drą ryje w czarnych warganach, z parasolkami w stylu moje ciało, moja sprawa, moja macica itd... Skrobanki na życzenie nie ma problemu, wszak według niektórych to tylko jakiś embrion, zlepek komórek,jakie tam nowe życie...Czyż to nie jawny przykład debilizmu i odczłowieczenia gdzie poczęte dziecko to niczym pryszcz na dvpie i zlepek komórek? Ciężarna locha nosi według nich w sobie małego dzika-brawo celny strzał, a ciężarna kobieta-jakieś tam komórki. Poyeby....
________
tak, masz rację towarzyszko kasiu. Już ta lewacka komunistyczna partia pis uległa totalnemu skvrwieniu. Tu się podpisuję obiema \"ręcoma\"?
A takie pytanko prywatnie. Jak smakowała dzisiaj pasta z butów towarzysza Piotrowicza?

Do czopów i wazelin pisowskich. Kto to powiedział?
"Jarosław Gowin będzie ministrem obrony narodowej w przyszłym rządzie PiS"

Kaska zeby cokolwiek wiedzia na temat biologii, glupot by nie pisala... a tak dewoci w tematach, ktorych nie rozumie...
ps
I niech mi tu Kaska (znajac jej dociekliwosc 🤣🤣🤣) pytan nie zadaje, tylko wroci do szkoly i uzupelni wiedze, bo nie mam zamiaru czynic wykladow...

urbi et orbi !

A ten4 to jak jakis lobuz z gimnazjum... wychili sie z za sciany, pusci baka i chodu! To prawda, ze na starosc ludzie dziecinnieja (4 w specyficzny sposob, moze nawet wali w pampersa).

urbi et orbi !

​Komisja Europejska popiera plan masowego odstrzału dzików i chwali polskie władze za podjęte działania. \\\"To niezbędny krok w celu ograniczenia bardzo agresywnego rozprzestrzeniania się w ostatnich miesiącach afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Polsce i krajach UE oraz w celu ochrony unijnych rolników i konsumentów\\\" - powiedział RMF FM przedstawiciel Komisji Europejskiej.

Borys-50

Prawie każda dziedzina w której chcemy być bliżej Europy wprowadzając jej zasady jest oprotestowywana przez tzw „Europejczyków”.

Wniosek narzuca się sam - „Europejczycy” boją się Europy w Polsce.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

wiesz gdzie Europa ma twoją Polskę ? ...nie chciał byś wiedzieć przemówiła wyżej pisowskie a nie lewackie skurwienie a ten Buck na to patrzy i nic nie robi z góry...

@gumniak - skąd ciebie wzięli idioto?

"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

De.wotko
jeśli nie widzisz różnicy w zabiegu aborcji w celu ratowania życia kobiety w POrównaniu ze strzelaniem do brzemiennych i wychowujących młode, bezbronnych zwierząt..., to idź w PiSdu ze swoją niemoralnością...

Kaśka miała wybór : kondom lub nadstawić innej dziury,
a świnia dzikowi laski nie pociągnie :)

Zawsze jak czytam posty paplaka, to odnoszę wrażenie, że to bełkot kretyna.

Dlaczego ateiści przedwcześnie łysieją?

„Przypuszczalnie jest to związane z tym, że nie wierzą - mówi doktor Tomasz Libera z Instytutu Dermatologii w Poznaniu. Choć, być może, jest odwrotnie, tracą wiarę ponieważ łysieją. Ale co zrobić w takim razie z takimi, którzy są łysi od urodzenia? - zastanawia się Libera.

Były zakonnik (obecnie łysy), zapytany, co o tym sądzi, odpowiedział - To bzdura, ja straciłem wiarę, bo mnie wylali, a nie dlatego, że wyłysiałem. Jednak spytany, kiedy go wyrzucono z klasztoru, przyznał, że stało się to, kiedy wyłysiał.

- To zwykła mitomania - stwierdził paplak, zapiekły ateista. - Spójrzcie na moją czuprynę. Dzięki Bogu, mam wszystkie włosy na głowie i nie muszę się wstydzić - dodał, poprawiając tupecik.”

Lobo, przyznam ze masz poczucie chumoru 🤣🤣🤣

urbi et orbi !

Paplak, a gdzie chociaż deko napisałam o aborcji z powodu zagrożenia życia matki.Standardowo odwracasz kota ogonem nie widząc idiotyzmów lewackich gdzie u kobiety w ciąży pod sercem według debili nie rośnie i nie rozwija się dziecko, ale dzik to odrazu dzik już 5 minut po zakończeniu gdy zlezie z lochy... Debilizm do kwadratu. Pszczółki, kotki, pieski, dziki itp, itd wyżej są u nich niż dzieci. Ojj o korniku bym zapomniała. Rzeczywiście takie powinny się chyba skrobać na potęgę, bo szkoda tych biednych dzieci...

Kasia..

Radzę zapytać myśliwych kiedy było wolno strzelać do macior. Po co na darmo ozory strzepić, wszak odstrzał ma być prowadzony przez myśliwych. Odstrzał ma być jak co roku, ilości podobne jak co roku i na tych samych zasadach co ustanowione były za nieboszczki komuny. Ale jak już w którymś temacie pisałem, ma być draka , ma być poczucie walącego się, niedomagającego złego \"państwa PIS\" Bo to nie Polska tylko \"państwo PIS). Czysta propaganda. ci co się na to nabierają sami sobie wystawiają świadectwo. Nie ma o czym dyskutować

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Data: 12-01-19 19:50

Zawsze jak czytam posty paplaka, to odnoszę wrażenie, że to bełkot kretyna.

Dlaczego ateiści przedwcześnie łysieją?

„Przypuszczalnie jest to związane z tym, że nie wierzą - mówi doktor Tomasz Libera z Instytutu Dermatologii w Poznaniu. Choć, być może, jest odwrotnie, tracą wiarę ponieważ łysieją. Ale co zrobić w takim razie z takimi, którzy są łysi od urodzenia? - zastanawia się Libera.

Były zakonnik (obecnie łysy), zapytany, co o tym sądzi, odpowiedział - To bzdura, ja straciłem wiarę, bo mnie wylali, a nie dlatego, że wyłysiałem. Jednak spytany, kiedy go wyrzucono z klasztoru, przyznał, że stało się to, kiedy wyłysiał.

- To zwykła mitomania - stwierdził paplak, zapiekły ateista. - Spójrzcie na moją czuprynę. Dzięki Bogu, mam wszystkie włosy na głowie i nie muszę się wstydzić - dodał, poprawiając tupecik.”

\"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła\".
________
od tego lizania butów Piotrowiczom padło ci zasilanie? Musisz natychmiast jechać do I sekretarza kc pis. Może cię podładuje.

tylko De.wotka i De.woci mogą sami sobie zaprzeczać, oto bowiem jeśli nawet zygotę uważają za dziecko to dlaczego nie mają żadnych oPOrów moralnych z akceptacją strzelania do ciężarnych zwierząt, które są wobec myśliwego całkiem bezbronne...

Znów pieprzysz jak mały Kazio po dużym piwie gdyż nigdzie w poście się nie odniosłam jaki mam stosunek do strzelania i ogólnie zabijania zwierząt.. O opory moralne, a raczej ich brak zwróć się do wszelakiego lewackiego dziwoląga gdzie u nich priorytety się popieprzyły w chorych baniakach i wyją wiecznie na ulicach.....a wyskrobać na życzenie bezbronne dziecko gdy nijak uciec ono nie może spod narzędzi które je tnie na kawałki, to dla nich niczym wyrwać chwasta,który im przeszkadza.

Kasia..

globo pokemonie cieciu milcz...

Paplik musisz zrozumieć jedno i podstawowe pojęcie, a zarazem twój błąd. Połączona komórka męska i żeńska , to już nowa istota ! To nowy człowiek. Nie ma różnicy w jak prymitywnej postaci jest ! Nie ma różnicy jak to nazwiesz! Nie ma różnicy, czy ma coś wykształcone, czy coś czuje ! To jest informacja dla ciebie ! To ty masz czuć, będąc człowiekiem ! TO JUŻ JEST CZŁOWIEK!.
Nie jest ważne co mówi ksiądz , nie jest ważne co mówi rabin, nie jest ważne co mówi polityk. Sam powinieneś wiedzieć co to jest, bez biologów i doświadczeń. Skończ prdlć, te pseudo nowoczesne, wolnościowe brednie.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

CZAR ..brawo JUrek idziemy ładnie w górę z orkiestrą :)a co niektórych odbyty bolą ze złości

Hmmm żeby poczuć pewne rzeczy najpierw trzeba być tym człowiekiem, takim w 100% z wartościowaniem na rzeczy ważne, ważniejsze i najważniejsze.... A teraz tak, taki tam przykład.....

Często i gęsto osoby o lewicowych poglądach walczą o wszelakie prawa zwierząt, nie jedzą mięsa, chodzą na protesty, nie noszą futer, a do usunięcia ciąży podchodzą niczym do wyrwania zęba.
Pewna\"celebrytka\" śpiewająca i tu Paplak zgaduj zgadula, trudne nie będzie, więc dasz radę, ma fajne fotki na instagramie z akcji\"ratujmy pszczoły\", propagowała ową akcję,znana z miłości do zwierząt, jakiś czas temu wyjechała na Słowację dokonać aborcji, a jednym z powodów było, że nie miała chęci z partnerem szukać większego mieszkania, a na tym 60 metrowym ciasno by było. Nie aborcja z powodu gwałtu, z powodu choroby, zagrożenia życia a z wygody. Trudno tu nawet się doszukać problemów finansowych aby nie mieć za co stosować pigułki czy inną antykoncepcję, a raczej to światłe i nowoczesne to chyba wiedzące czym się numerek bez zabezpieczenia skończyć może? Czyli skrobanka z wygodnictwa, ba jeszcze napawająca dumą, o czym sama informuje... Trochę kasy, wyjazd, narkoza, obudzenie i masz swoje życie na nowo, łapiesz oddech... Macica wyczyszczona niczym lico po wizycie w ekskluzywnej klinice kosmetycznej \"intruza\"brak, który zagnieździł się tam niewiadomo jak i nieproszony niczym insekt na jajach. Idziemy na spontan, bez odpowiedzialności jak dorośli, rozumni ludzie, potem się najwyżej skrobniemy... Takie to oto mamy czasy, że jeszcze potem odbierasz nagrodę jako superbohaterka roku.A jeszcze kilka pokoleń wstecz dziecko to był największy skarb, każda matka by oddała za nie życie, a teraz? Gdzie u niektórych jest człowieczeństwo, gdzie ludzkie odruchy, gdzie dorosłość i odpowiedzialność i kim jesteśmy gdy z powodu własnej głupoty i lekkiego podejścia do seksu z wygody, nie z innego powodu usuwamy ciążę?

Kasia..

Przepraszam fotka jest z napisem \"adoptuj pszczołę\".....Chociaż akcja ratujmy pszczoły też jest...

Kasia..

oto bowiem jeśli nawet zygotę uważają za dziecko\"- Kim paplik jesteś, że tak napisałeś ? Nie chcę znać personaliów, ale jako człowiek, kim ty jesteś ?
Latanie dzisiaj ze skarbonką tego nie zmieni, nie zakrzyczy

Zarówno teolodzy jak i naukowcy są zgodni, że życie zaczyna się od połączenia komórek męskiej i żeńskiej. Problem pojawia się, gdy mamy zdecydować kiedy to życie uznać za człowieka.
Czy zygota rzeczywiście jest już człowiekiem ? Czy możne sama chodzić , jeść, czuć ? Nie, ponieważ nie ma układu nerwowego, czy pokarmowego. Nie ma mózgu, a wiec nie jest sama siebie świadoma, nie ma własnej osobowości, własnego ja... Właśnie! I tu pies pogrzebany, bo według wszelkiej logiki stajemy się ludźmi wówczas, gdy zaczynamy być świadomi własnego istnienia.
... a zygota ?
Podobnie jak nasiono nie jest drzewem, kijanka nie jest żabą, larwa motylem, a dziecko nie jest starcem to płód nie jest człowiekiem.

ps:
Osobiście myślę , że płód z wykształconym mózgiem jest już człowiekiem.

Pytanie do katolików : zygota ma duszę ?

A jeśli kobieta poroni trzy-pięciomiesięczny płód, to taki poroniony płód chowa się na cmentarzu, czy pali w piecu na odpady medyczne ?
A poronioną zygotę ?
Czy jakiś ksiądz przyjdzie uczestniczyć w ostatniej drodze poronionej zygoty ? Czy to też jest \"odmawianie komuś człowieczeństwa\" ?

Belzebubie
...nie ma w rzeczywistości bytu określanego POjęciem człowiek, za to są konkretni ludzie po udanym POrodzie, a PO POłączeniu plemnika z komórką nie powstaje żadne dziecko, tym bardziej człowiek bo jest to tylko zygota, która jest z kolei początkowym stadium organizmu ludzkiego, czyli zaledwie zalążkiem konkretnego człowieka, który ma być dopiero w przyszłości..., nie można zatem zabić dziecka/człowieka z przyszłości..., można za to nie dopuścić do dalszego procesu POwstawania dziecka/człowieka jeśli np. wiadome jest, że ten będzie obarczony ciężką wadą rozwoją i wkrótce umrze w męczarniach
człowiek wolny od religijnych ograniczeń może w pełni świadomie korzystać ze zdobyczy nauki i POprawiać jakość swojego życia, unikać traumy, nie dopuszczać do cierpień jeśli takim można zaPObiec i nikomu nie wolno tego zabraniać czyli ingerować w sumienie innych ludzi

Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl)
Data: 13-01-19 13:03

\"Podobnie jak nasiono nie jest drzewem, kijanka nie jest żabą, larwa motylem, a dziecko nie jest starcem to płód nie jest człowiekiem.\"

A płód dzika jest dzikiem? Zgodnie z twoją bzdurną teoria nie jest. Więc można strzelać bez opamiętania, nieprawdaż?

to.ty4
...ograniczoność będąca POwikłaniem katolickiego fundamentalizmu wyszła z twojego wPiSu jak słoma chłopu z butów...
oto bowiem aborcja w warunkach szpitalnych ma na celu ratowanie życia/zdrowia matki, natomiast strzelanie do prośnych loch to szczyt ludzkiego okrucieństwa zarówno wobec dorosłych osobników jak i tych w stadium płodowym, czyli odhumanizowana POgarda do każdej POstaci życia...

Paplak chyba usilnie próbuje wmówić że wszystkie aborcje są wykonywane tylko i wyłącznie z powodu wskazań medycznych czy przestępstwa.... Że żadna nigdy przenigdy zgodnie ze swoją postępową nowoczesnością nie pozbyła się ot tak ciąży jak zbędnego balastu. I jako typowy lewak tu akurat nie widzi ludzkiego szczytu okrucieństwa i pogardy w stosunku do zabijania tych, którzy nijak obronić się nie mogą...

Kasia..

jako człek współczesnego humanizmu tylko takie aborcje akceptuję, choć nie jestem za zakazem, jeśli ktoś chce usunąć niechcianą ciążę również z POwodów sytuacji życiowej wszak POd warunkiem, że ta będzie dokonana w odPOwiednio wczesnym stadium rozwojowym płodu, czyli przed ukształtowanim się w pełni układu nerwowego z mózgiem włącznie...

Pod ową sytuację życiową można wtedy pociągnąć wszystko, czyli to czego niektórzy się domagali a mianowicie liberalizacji prawa odnośnie aborcji tak aby można przerywać ciążę na życzenie....Trzeba myśleć wcześniej aby potem nie płakać, antykoncepcja zaczyna się od śmiesznych kosztów,ewentuanie wypić szklankę wody zamiast, a jeśli nie to niestety trzeba ponieść konsekwencje. A gdy się nie chce dziecka, urodzić i zostawić chociażby w szpitalu, czy oknie życia. Wybór jest, nie ma sytuacji bez wyjścia w tym wypadku.

Kasia..

\"z mózgiem włącznie\"? No a ciebie wypuścili!

PO jaką cholerę obciążać siebie i społeczeństwo niechcianym bachorem jak można nie dopuścić do jego urodzenia..?, a w tych sprawach nie zawsze myślenie ma zastosowanie i jest skuteczne

Szkoda słów na kogoś takiego jak ty, nie ma takich wulgaryzmów, te pospolite są za słabe w tym wypadku, więc pominę milczeniem.

Kasia..

Paplik wielka szkoda ze ciebie nie wyskrobali albo spalili w szpitalnym krematorium

Autor: paplik (---.ip-51-75-205.eu)
Data: 13-01-19 14:43

\"oto bowiem aborcja w warunkach szpitalnych ma na celu ratowanie życia/zdrowia matki,\"

\"PO jaką cholerę obciążać siebie i społeczeństwo niechcianym bachorem jak można nie dopuścić do jego urodzenia..?, a w tych sprawach nie zawsze myślenie ma zastosowanie i jest skuteczne\"

\" to szczyt ludzkiego okrucieństwa ... w stadium płodowym, czyli odhumanizowana POgarda do każdej POstaci życia..\"

I to by było na tyle.

to.ty4
...ty POdły manipulatorze kato-prawicowy..., szczytem okrucieństwa jest strzelanie do ciężarnych zwierząt, a to z zabiegami aborcji w celu np. ratowania życia kobiet nie ma nic wspólnego...
De.wotko
...niech każdy swoje błędy naprawia sam mając możliwość wyboru metody, natomiast szczytem bezczelności i skvrwysyństwa jest narzucanie innym staroświeckich norm nie/moralnych, masz prawo nie korzystać z zabiegów aborcji, ale nie wolno ci żądać od innych by byli takimi samymi kretynami jak ty i to.on4...

papilk lewacki podły manipulator:

pisze o ratowaniu życia matki, a potem o wyskrobaniu niechcianego bachora.

Wiadomo szczytne ideały, a ostatecznie chodzi o skrobankę na życzenie.

I to by było na tyle.

paplik, ty jesteś człowiek współczesnego debilizmu, a nie humanizmu. Kto ci tak w głowie namieszał ?
Stojąc twardo na podłożu humanizmu, to połączone ludzkie komórki rozrodcze są nową istotą, nowym bytem- człowiekiem. człowiekiem w najprymitywniejszy,m stadium rozwoju,i nie ma znaczenia czy coś się wykształciło , czy nie. To tylko biolog może stwierdzić. Może stwierdzić co i na jakim etapie rozwoju jest. Humanista nie ma nic do stwierdzenia poza akceptacją tego faktu. to stwierdzenie w pierwszej kolejności jest potrzebne człowiekowi dojrzałemu. Zarodkowi nie jest potrzebne, nie musi czuć , nie musi myśleć. dylemat fizycznie jego dotyczy, ale filozoficznie to pozostałych osób. To problem jest twój, speecha i tobie podobnych, którzy twierdzą , ze to nie człowiek, tylko jakaś bliżej nie określona zygota, morula. A może to stonka, hipopotam, może, pluskwa, pchła ???? Co to qoorwa według was jest ????? Posłuchajcie \"nowocześni\" i na dokładkę \"humaniści\", to jest człowiek w najbardziej bezbronnym okresie swojego życia. I goowno mnie obchodzi, że nic nie czuje, że nie myśli, jak dzieci w chorobie, lub po wypadkach. TO JEST CZŁOWIEK. Należy mu się szacunek i ochrona. A te osoby z którymi nie ma kontaktu, nie wiadomo czy coś czuja w (po) chorobach, po wypadkach, też zutylizować , bo ciężko, bo stanowią obciążenie?
Dla mnie nie potrzebne jest zdanie teologa, ani naukowca, ani jak pisałem księdza rabina czy kogoś innego. Dla mnie nie ma sporu. TO JEST CZŁOWIEK.

\"A jeśli kobieta poroni trzy-pięciomiesięczny płód, to taki poroniony płód chowa się na cmentarzu, czy pali w piecu na odpady medyczne ?
A poronioną zygotę ?
Czy jakiś ksiądz przyjdzie uczestniczyć w ostatniej drodze poronionej zygoty ? Czy to też jest \\\"odmawianie komuś człowieczeństwa\\\" ?\"

Jeżeli społeczeństwo, w tym duchowieństwo i nauka kościoła nie dorośli, do pewnego etapu, jeżeli politykom, kapitalistom i biznesmenom coś nie pasowało, to było jak było. Dalej tak ma być ? Czy się rozwijamy? Czy zwijamy? Czy dorośliśmy ? Czy wreszcie dorośniemy w tym temacie ? Czy dla wygody człowiek w pewnym okresie przestaje być człowiekiem, tak dla biznesu, dla polityki w imię nowoczesności :)
Nie wypowiadam się za te niewinne bezbronne zarodki, tylko za was mili dorośli, wykształceni ludzie. To w waszych głowach jest ten humanizm, to u was w główce ma funkcjonować. Przemyślenia , to w pierwszej kolejności wam muszą pomóc. Podobno macie wykształcone mózgi i czujecie, wiec nikt was nie ma prawa zutylizować? Nawet jak będziecie im przeszkadzali - qoorwa mać szczęśliwcy.

Nie pieprz non stop o tej aborcji w celu ratowania życia, bo tu o aborcji na życzenie. Szczytem skvrvysyństwa jest myślenie i traktowanie ciąży niczym wrzodu na dvpie i pozbycie się jej dla wygody. I owszem kretynką jak te od wieszaków, czarnych łachmanów i wszelakich parasolek nie jestem. Drą ryje o życie karpi i tych wymienionych stworzeń już wyżej , a ich kvrevska moralność nie widzi nic złego w zabiciu dziecka ot tak bo im teraz by przeszkadzało,a straszną tragedię widzą w zjedzeniu karpia, traumę mają po Wigilii z pół roku. A im podobni kretyni idą z pustakami do łóżka aby potem im rzec:Spadaj mała, ja tylko pobzykałem, twoja ciąża, twój problem, idź się skrobać... Nooo, no czyżby chcesz rzec w swoim wpisie,że wiele lat obcujesz z kretynką, czy jak,skoro zamiast się nowocześnie wyskrobać urodziła dzieci? Brzydkie świadectwo wystawiasz...Ale niczego dobrego po tobie spodziewać się nie można.

Kasia..

POwtarzam jeszcze raz: w rzeczywistości nie istnieją byty abstrakcyjne określane POjęciem: człowiek, drzewo, zwierzę..., są za to konkretne osobniki np. piegowaty Jaś, albo ruda Małgosia...
zygota jest początkowym stadium organizmu ludzkiego, ale jeszcze nie jest konkretnym człowiekiem/dzieckiem, bo do tego daleka droga..., nie można zatem zabić kogoś, kogo jeszcze nie ma, nie można POzbawić życia hipotetycznej istoty ludzkiej..., natomiast w miarę rozwoju płodu następuje konkretyzacja osobnika ludzkiego i w świecie cywilizowanym, zgodnie z naukową wiedzą, nie dopuszcza się aborcji po tym, jak zostaje ukształtowany mózg, czyli POwstaje świadomość, reakcja na bodźce...

to.ty4
...żeby zaPObiec szkaradztwu wyskrobywania bachora, lepiej nie dopuścić do jego POwstania/rozwoju POprzez medyczny zabieg w odpowiednio wczesnym stadium embrionalnym..., takie są standardy normalnego człowieka współczesnego i humanitarnego...

Belzebubik Paplak oczywiście że by zutylizował. U niego skrobanka, eutanazja, skrobanka, eutanazja i tak nowocześnie, po co się zajmować jakimś chorym człekiem po wypadku, czy urodzić niechcianego\"bachora\". Życie według nich ma być lekkie, łatwe i przyjemne, bez zasad, bez kłopotów i problemów. Takie odczłowieczone kreatury....Tylko te bezmózgi zazwyczaj o lewackich poglądach jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności są przeciwnikami kary śmierci dla najgorszych zbrodniarzy.

Kasia..

Przerwanie życia w sposób nienaturalny przez innego człowieka jest zwykłym morderstwem.

De.wotko
...nie życzę ci, żebyś kiedykolwiek skamlała o przyśpieszenie śmierci przechodząc piekło agonii...
nikt nie prosi się o życie, każdy został na nie skazany, zatem każdy ma też prawo decydować nie tylko o swojej śmierci, ale także o prokreacji..., jakie brzemienne skutki dla kobiety może sprawić ciąża mogliśmy przekonać się niedawno w naszym mieście...

Takim o paplakowych poglądach powinni przytrzasnąć szufladą aby genów nie roznosili, po co potem skrobać? Ewentualnie medycznym zabiegiem poddać wazektomii, oczywiście lata wstecz, bo teraz już to zbędne, witka niczym gałązka brzozy w tym wieku i to na całe szczęście .W ten sposób można zapobiec było wszelakiemu szkaradztwu. Paplak mega nowoczesny a jedyne rozwiązanie to skrobanka, a gdzie zabezpieczenie aby niespodzianki nie było...Swoje standardy wsadź sobie w odbyt po nowoczesnemu na smarowidło naczelnego, forumowego wazeliniarza i nie nazywaj siebie normalnym człowiekiem.

Kasia..

to.ty4

...a znasz ty procedurę odłączania chorego od aparatury sztucznie POdtrzymującej życie..?, dlaczego uznaje się za zmarłego człowieka, u którego stwierdza się zanik funkcjonowania mózgu..?, w POlsce stwierdza to trzech lekarzy, zatem masz już \"bandy-komanda\" dokonujące \"mordów\" i to w szpitalach...

O byś ty nigdy nie musiał gdy przyjdzie pora polerować lakierki do trumny i czołgać się w stronę cmentarza prosić o przebaczenie win i wszelakiego zła. Szczytem skvrvysyństwa jest podawanie tu przykładu zmarłej kobiety i jej dziecka, jakby jej ciąża była złem i dlatego zmarła.

Kasia..

paplik nie pogrążaj się. Oczywiście , ze człowiek ma prawo do decydowania miedzy innymi o swojej prokreacji, więc niech doczyta jak i zastosuje metody antykoncepcyjne, które nie pozwolą połączyć się komórkom rozrodczym. Niech zacznie współżycie i niech współżyje do woli, nawet do utraty tchu, ale wtedy, gdy będzie wiedział jak zapobiec ciąży.
Jeszcze raz powtarzam płód , to nie jest byt abstrakcyjny! To nowy człowiek. To nie abstrakcja, to konkret. nie ma wpływu jak go nazwiemy, nie ma znaczenia czy ma PESEL, czy nie. Nie ma znaczenia czy jest problem z nazwaniem tego okresu. Można nazywać jak się chce, ale to już konkretny człowiek z zapisana informacją genetyczną. To że nie można stwierdzić płci nic nie zmienia. Co za różnica , czy to JAŚ, czy Marysia ? Co za różnica czy coś czuje i ile czuje, myśli ? Co to za różnica?

To nie moja sprawa, że \"naukowcy\" powynajdywali furtki na usunięcie \"problemu\" jak go jeszcze gołym okiem nie widać, aby uniknąć skandalu. To nie jest żółw, to nie jest ślimak, to nie jest drzewo, to nie jest robak. A czy paplik go nazwie homo sapiens, czy człowiek, zygota, zlepek komórek, zarodek, to wszystkim powinno latać kalafiorem. To paplik ma problem. I niech paplik swojego problemu nie nazywa nowoczesnością, postępem, standardem normalnego człowieka współczesnego i humanitarnego... , bo jest zupełnie odwrotnie. To ani nie nowoczesne, ani nie standard, ani normalne. a to, że w społeczeństwach konsumpcyjnych tworzy się dla roboli ( i tylko dla nich)standardy wyssane z brudnego palucha kapitalisty, to oddzielny temat

\"Każdy ma prawo decydować o swojej śmierci\" To w końcu każdy, czy nie? Kto decyduje za abortowane dziecko, ono same?!

Kasia..

...każda ciąża, nawet ta przebiegająca normalnie, jest śmiertelnym zagrożeniem dla kobiety...

Paplak pieprzy trzy po trzy. On wychodzi z założenia że po co myśleć, po co być odpowiedzialnym za siebie, kogoś, po co iść do lekarza po środki antykoncepcyjne, czy kupić coś i bez recepty,jak można byle jak, byle gdzie, z byle kim, a w razie niechcianej ciąży ją usunąć. Takie stado bezmyślnych idiotów, hodowla debili bez zasad i odpowiedzialności, którymi można potem łatwo sterować.Popić, popieprzyć, naćpać się i tyle.

Kasia..

De.wotko
...fajne masz marzenia...

A co do tego ma współczesne podejście do śmierci pnia mózgu . Ktoś zdefiniował na obecna chwile wygodne coś, co dopiero jest abstrakcją. Za moment za chwil parę może się okazać, że to pomyłka. I co ?
Połączona komórka rozrodcza męska i żeńska rodzaju ludzkiego , to nie pomyłka- postęp nauk nic nie zmieni. Bez względu jakimi wygodnymi na dana chwilę eufemizmami byśmy tego nie określali. To nie abstrakcja.To nowa istota, to nowe zycie, to nowy bezbronny człowiek
A co do tego mają procedury ?
A znasz ty paplik procedury w państwie hitlerowskim, a znasz procedury w Korei Północnej ? W ZSRR ? Standardy i procedury można zmieniać, tak jak następuje postęp nauki, przyrost wiedzy. Standardy i procedury nie są raz na zawsze . O czym paplik bredzisz ? Ogarnij się chłopie !
Procedury mogą być odpowiedzią na problemy np.:społeczne, zdrowotne, a nie odpowiedzią na pytania egzystencjalne.

\" .każda ciąża, nawet ta przebiegająca normalnie, jest śmiertelnym zagrożeniem dla kobiety...\"

paplikowa nowoczesność w domu i zagrodzie:)

No tak paplik wysiliłeś się na powagę, zawiało grozą
A męskie \"spuszczenie z krzyża\", to niebywały, uroczysty akt prokreacji, wielkie poświecenie. Można tak piedlć na forum bez skutków ciążowych w nieskończoność ile biedna klawiatura nie wytrzyma.
paplik jesteś coraz śmieszniejszy z ta swoją nowoczesnością, humanizmem.

Ciąża, to normalny stan fizjologiczny. Zdarzają się nieprawidłowości i wraz z postępem nauki i wiedzy, te stany zagrożenia dla zdrowia i życia kobiety można wcześniej i trafniej zdiagnozować. Przez co papliku można wdrożyć pewne procedury zaradcze. Tu cała gama procedur , badań, leczeń. Ostatecznym rozwiązaniem jest poświecenie życia osobnika mniej rozwiniętego na rzecz osobnika bardziej rozwiniętego. Wszystko qoorwa na ten temat. Zmieściło się w główce ?
To na koniec: przejście po pasach, jazda windą, a niekiedy łykanie jedzenia i wiele innych prozaicznych czynności stanowi tęż śmiertelne zagrożenie.
Paplik idź na spacer , lub otwórz okno, złap świeżego powietrza

On im starszy to coraz głupszy. Nie nabiera z wiekiem mądrości życiowej jak inni faceci. \"Spuszczając z krzyża\" w jego wieku jakby jakimś cudem mu się udało po pastylce to również może być śmiertelnym zagrożeniem, ciśnienie poszybuje i ......Dobry Jezu, a nasz Panie...

Kasia..

Belzebubie
...tzw. śmierć mózgowa przy żywym biologicznie organiźmie uPOważnia do uśmiercenia ciała POdobnie jak brak mózgu w zygocie/embrionie sprawia, że ten zlepek komórek można sztucznie usunąć z macicy bez większych dylematów moralnych, przy czym należy zauważyć, że w naturze na jedną udaną ciążę przypada mnóstwo obumarłych zygot i embrionów bez ingerencji człowieka (lekarze często próbują sztucznie ciążę utrzymać) zatem to boga można uznawać za masowego mordercę, wszak jest on największym szafarzem ludzkiego życia nie tylko w stanie embrionalnym stwarzając tak okrutny świat pełen śmierci od samego tzw. POczęcia

To może niech wyskrobią lochy tak na wszelki wypadek przed odstrzalem.

paplik - humanisto od siedmiu boleści.
jaki ty pokręcony jesteś? ula, la , la .
Embrion - zlepek można zabić , bo: i tu wstaw co chcesz, paplik wstawia brak mózgu, ktoś jeszcze coś ?
Paplikowi myli sie utrata mózgu( bolesna sprawa), stan po wypadku, chorobowy nie rokujący nadziei na wyzdrowienie , ze stanem normalnym i prawidłowym- w dalszej kolejności gwarantujący pełny rozwój.

W pierwszym przypadku \"ludzkość\" jakoś sobie musi poradzić. Rozwiązanie nie najlepsze, wywołujące wiele kontrowersji. Ale rozwiązanie.
W drugim przypadku \"ludzkość\"i paplikowi humaniści nie muszą sobie radzić, bo to stan prawidłowy. Zatem paplikowi humaniści postępowcy, światowcy zabijając stają się pospolitymi mordercami.
Paplik w swym obłąkaniu porównuje owe zabójstwo z naturalnym obumarciem zygoty.
paplik naprawdę wyprzedzasz epokę , naturalny zgon to to samo co zabójstwo. Klękajcie narody, bo oto w ciemnogrodzkiej Łomży pojawił się Mesjasz nowych czasów.

ps. chłopaki można dymać wszystkie laski, które chcecie, ze zgoda, czy bez, nie ma różnicy, znaczenia. One jak nic uprawiają samogwałt, więc to wszystko na jedno wychodzi. Paplik -Mesjasz nowych(nowoczesnych, postępowych) czasów wam to mówi. Tylko mnie w to kurna mać nie mieszajcie. Ja tak nie twierdzę, jedynie interpretuje samozwańcze forumowe guru sił postępu, wolności i nowoczesności ( w domu i zagrodzie)

Papliku zlituj się nie idź tą drogą przez las, bo coraz więcej drzew i guzów. mniej litość dla siebie.

dylematy związane ze stanem mózgu POkazują, że nie ma wyraźnej granicy, która określa POczątek i koniec ludzkiego życia, ba nawet każdego życia, a religijny fundamentalizm związany z teorią tzw. boskiego aktu POczęcia staje się dziś śmieszny i groteskowy, jakąż bowiem istotną różnicę stanowi stan obumarłego mózgu od tego, który wykształci się z nieuleczalnymi wadami genetycznymi, a które to patologie dziś medycyna POtrafi wczesnie wykryć i im zaPObiec właśnie aborcją...

O kuźwa skonam...Bareja się chowa. Co to będzie z rozumkiem ok 70 tki, o jejku, jejku...

Kasia..

Paplik Mesjaszu nowego porzadku w domu i kołchozie ty bys wykrył chory mózg pisowskiego zamachowca w płodzie nawet ten niewykształcony jeszcze. Taki do 3 miesiaca czy tam do kiedy skrobac niby można.
Zdecyduj sie z jakich powodów mozna zabic płód człowieka. Dlatego, ze mózg niewyksztakcony ( ale moze wykształci sie prawidłowo), czy dlatego, że sie wykształcił i jest wadliwy, bo zaczynasz mieszać, pływać, kombinować jak koń z koksem pod górkę.

U niego z każdego powodu można zabić... Sam rzekł, że po co obciążać siebie i społeczeństwo niechcianym bachorem, jak można nie dopuścić do jego urodzenia...Nic dodać, nic ująć tylko rzygnąć....

Kasia..

Nie czas żałować Jurków kiedy giną dziki.

lobo: W dudę sobie wsadź tych Efezjan.

A ty pożycz od ziomka wazeliny i nasmaruj ręce bo czarny rycerz idzie.

Autor: tetryk (---.swiatlowod.elomza.pl) Data: 17-01-19 13:48

lobo: W dudę sobie wsadź tych Efezjan.

ale najpierw niechaj ta zbroje obloka...

urbi et orbi !

to.ja4, a wiesz że ty zwykła qrwa ruska? O przepraszam qrwy. Wy macie jakąś godność. Jakąś, ale macie. Szmata to.ja4 nie ma żadnej. To taka cichodajka qurwa za 500+ miesięcznie, czyli ? za 16,66 złotych dziennie Piotrowiczom dvpy daje. BIZNESMEN qurwa.

Z ciebie to dopiero biznesmen!-forumowy!

Autor: Polus (---.elomza.pl) Data: 19-01-19 08:45

Z ciebie to dopiero biznesmen!-forumowy!
________
Grunt, że nie czerwona szmata jak ty, ruska qrwo

Uważasz że, pruska jak ty, to lepsza?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0