czwartek, 23 stycznia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ojojoj, dyrektorzy z WORD-ów \"idą\" w ...

Brawo nowy Zarząd Województwa Podlaskiego za te decyzje personalne.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Ojojoj, dyrektorzy z WORD-ów \\\"idą\\\" w ...

I gdzie oni robotę teraz znajdą???

Jest program koryto dla swoich, a w Piątnicy odpadł od koryta i trzeba znaleźć dla niego nowe może w WORD Łomża?

PiSlamiści mają gęby pełne frazesów takich jak np. te o przyjaznym państwie, owszem państwo PiSlamskie jest przyjazne ale tylko dla swoich, likwidacja zamiast rozwijania apolitycznego korpusu służby cywilnej jest zaprzeczeniem istoty współczesnej państwowości, bo oddaje państwo w posiadanie partyjnej nomenklatury...
każdy kto chce być POlitykiem nie POwinien mieć dostępu do państwowych i samorządowych POsad POza tymi, które pochodzą z wyboru i mają POlityczny charakter...

Bóg się rodzi. Kogo to jeszcze obchodzi?

Azaliż jeno dla peowców Pan Bóg stworzył rzeczy smaczne??

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Akurat budyń bardzo dobrze, ze poleciał, chociazby za to, jak zalatwil swojego owczesnego szefa...

Jak to mówią: nosił wilk razy kilka...

...co smaczne było dla PeOwców POwinno POwodować wymiotne torsje dla PiSlamistów, wszak miała być tzw. dobra zmiana..., POwtarzam jeszcze raz: tylko utworzenie aPOlitycznego korpusu służby cywilnej zlikwidowałoby patologię zawłaszczania stanowisk przez partyjną nomenklaturę...

Paplak nie ma znaczenia kto będzie obsadzał stanowiska, zawsze to będą większe lub mniejsze układy. Nawet w prywatnych firmach awansuje się przez lizanie dnpy

najbardziej patologio-genne są układy POlityczne, to relikt komuszych czasów no i noszą znamiona korupcji, często realnej...

Karma wraca :)

koszty takiej patologii w prywatnych firmach POnoszą ich właściciele, straty państwowych-samorządowych POnosimy my wszyscy POdatnicy...

aSia
nie bronię PeOwskich i WSIowych dyrektorów, tylko domagam się realizacji obietnic wyborczych i nie tylko, w kwestii wyrugowania nepotyzmu, kolesiostwa, partyjnej sitwy..., że stanowiska będą obsadzane na zasadzie kompetencji, transparentnie..., jeśli nie ma służby cywilnej to chociaż rzetelny konkurs...

paplak, jak sam tu się zwierzał, głosował na palikota przeciwko PIS, więc żadne obietnice wyborcze paplaka nie dotyczą.

Postawił na złego konia, to teraz morda w kubeł.

Co ciekawe paplak znowu chce postawić na złego konia, konia biedronia. Potem znowu będzie płacz, że obietnice wyborcze poszły się je... no mniejsza z tym.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

...a najmniejsza z tobą, PiSlamski POyebie...

Paplik
\"...a najmniejsza z tobą, PiSlamski Pojebie\". Jak już to \"mniejsza z Tobą\"

Hehe poprzedni dyrektor wordu lomza został kierownikiem całej GDDKiA w Łomży. Fajnie tak zawód dyrektor

bigi2004

Paplak k...wo zamilcz

Sprawiedliwość dziejowa . Odsunąć nieudaczników , których jedyną cechą jest niszczenie . Ciekawe na ile roztrwonili majątek WORDu .

bigi2004
Z pozycji osoby pracującej tylko na zmywaku , fajny zawód .
Trzeba było się \" łuczyć na derektora \" .

No jak cipasuje praca na zmywaku to faktycznie fajny zawod

bigi2004

WORD- to samograj. Na egzaminy przyjeżdżają nawet z Wawy. Bez różnicy , kto będzie nim kierował, jest skazany na sukces. Dlatego był i jest to łakomy kąsek dla politruków. Taka dobrze płatna przechowalnia dla swojaków.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

No to panowie z wordu może pujdą do sądów upominać o niezasadne zwolnienie...buhahahah a tu jak jest pewien prawnik w tvp.....Robert Mydło, prawnik z Ostrołeki, rzucił publicznie w programie \"Studio Polska\" na antenie telewizji TVP Info oskarżenia wobec sędziów z Łomży i Ostrołęki o korupcję i inne przestępstwa. Stwierdził, że dysponuje dowodami na przestępstwa, jakie mają zachodzić w sądach w Łomży i Ostrołęce. 

Anatol M.

No i cisza, nikt się za prawnika nie bierze. Pomówieni, wyposażeni w stosowną dozę wiedzy prawniczej nie chcą bronić swojego imienia. Jakie to dziwne ?
Byle babcie klozetową , czy jakiegoś buma, to by raz dwa przeczołgali przez te sądowe korytarze. A tu ? A tu ? ... cisza. A gdzie są ci niezależni, wolni i jedynie sprawiedliwi dziennikarze, co nie chcą problemu nagłośnić ? Już prawo i konstytucja są ok ? Korupcja w sądzie ??? Wśród niezawisłych i kryształowych strażników prawa RP ? To chyba z urzędu powinno być wdrożone postępowanie. Sędziowie swoje w obronie dobrego imienia, a prokuratura i służby swoje w celu wyjaśnienia. Nic nie słychać. NIC

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Skoro ma takie dowody to powinien się z nimi udać do prokuratury, chyba że i ta instytucja jest skorumpowana. A może to kolejny \"pijarowy\" wymyk, co by ludziom zamydlić oczy i podnieść wrzawę, a dowodów po prostu brak!

Autor: Belzebubik , nie sraj ogniem i nie wpadaj w panikę, jak nie zapoznałeś się bliżej ze sprawą. Co tu teraz nagłaśniać, jak gość wali ogólnikami , trzeba zbadać fakty. Później będzie czas na reakcję, ewentualnie pomówionych osób i na komentarze medialne.

- a tu :
Oświadczenie Prezes Sądu Okręgowego w Ostrołęce.
... \"Sąd Okręgowy nie prowadził spraw, w których Pan Robert Mydło byłby stroną bądź pełnomocnikiem. Jedyne orzeczenia formalne jakie zostały wydane z Jego udziałem, dotyczyły przekazania spraw rozpoczętych w sądach rejonowych, do innych sądów, poza okręg ostrołęcki, na skutek uwzględnienia wniosków o wyłączenie sędziów. W takim trybie przekazana została do Sądu Rejonowego w Łomży sprawa rodziny Pana Mydło o rozgraniczenie nieruchomości, do której nawiązuje w kontekście opinii biegłego z zakresu geodezji. Od 2016 r. żaden z sądów ostrołęckich nie podejmował w związku z tą sprawą czynności.

Pan Robert Mydło nie jest adwokatem bądź radcą prawnym. Nie zostały dotychczas ujawnione informacje, by Jego działalność w naszym okręgu sądowym dotyczyła innych osób, spoza rodziny, i motywowana była uczciwą troską o poprawę wymiaru sprawiedliwości. Trudno zatem nie łączyć zaangażowania medialnego z walką o własne interesy i własną popularność.

... Pozostaję w przekonaniu, o kłamliwym charakterze zarzutów Pana Mydło. Zależy mi jednak na pełnej transparentności i podtrzymaniu zaufania. Dlatego wystąpiłem do Prokuratury o wszczęcie postępowania mającego na celu wyjaśnienie sprawy. Oczekuję jak najszybszego doprowadzeniu do ujawnienia przez Pana Mydło rzekomych dowodów przestępstw. Na obecny moment to Sąd i sędziowie mogą czuć się znieważeni i zniesławieni. I dlatego zmuszeni byliśmy podjąć stanowcze działania prawne. ... \"
Prezes Sądu Okręgowego w Ostrołęce Tomasz Sagała .
http://www.ostrowniezalezna.pl/128/

Speech ogarnij się !
Ani nie sram ogniem , ani nie wpadam w panikę - skąd takie pomysły ?
Jedynie wykazałem zainteresowanie, bo ktoś postawił zarzuty i medialnie nie słyszałem odpowiedzi na nie . Jakoś cicho było.
Pozostaję w przekonaniu, ze dla dobra społecznego sprawa powinna być nagłośniona i wyjaśniona. Do tej pory ani nie jest wyjaśniona, ani o niej nie było głośno. Uważam, ze na łomżyńskim forum powinna być mocniej grillowana niż buty Piotrowicza- czy jak mu tam. Wszak o opinię o naszym niezawisłym sądzie chodzi. Sprawa bardziej wrażliwa, od butów i pasty na niej. Wszystko na ten temat

Aaaa a jak już speech wchodzisz w ten temat, to może byś dał jakiś głos w sprawie zwolnienia. Wszędzie cie pełno tylko nie w tym temacie. W sprawie tego Mydło udzieliłeś mi wyczerpującej odpowiedzi - jestem kontent. To Jeszcze w temacie głównym coś napisz. warto będzie poczytać.

A co tu komentować, toż to należy widzieć w kategorii łupów powyborczych. Opcja PiSowska wygrała i obsadza stołki swoimi. PO też by tak zrobiła.
I tu jedni nie są lepsi , czy gorsi od drugich.

Kuriozalne jest tylko wytłumaczenie powodów odwołania : niby malejące przychody WORDu oraz brak inwestycji.

Zobaczymy kogo nowego i z jakimi kompetencjami wsadzą tam teraz PiSiory, oraz jakie będą przychody w stosunku do poprzednika.

No i tu się speech zgadzamy

Może tego wsadzą co kiedyś dyrektorował, czy prezesował w PKSie, co te paliwo w bańki nalewali. Taki mały w okularach, wybitny specjalista.

Brawo !!!
Wrócił właściwy człowiek na właściwe miejsce.

Pytanie jest inne. Co teraz zrobi pan Maciej Borysewicz? Czy zna POjęcie honor i zapełni czystą kartkę papieru prośbą o swoje zwolnienie z WORD ?

No co ty ,boruhsek się zwolni ,no wybacz a z czego tu spłacać aaał kredyty na mieszkanie , i inne sprawy ,takie tutejsze rykitikitak politykieży za 5zł.podskakiwać jak pieski myrdające ogonkami a jak miskę odbiorą to z podkulonym ogonkiem....do budy .A ktoś tam mówił o ujawnieniu listy nazwisk urzędników co otrzymali bony jakieś?

Anatol M.

Moim zdaniem pójdzie na skwerek z ankietą i tam mu doradzą co ma ze sobą począć :)

Ankiety na skwerku. Bardzo dobry POmysł.

Pytanie brzmi. Co mam teraz zrobić ?
1. Udawać \"głupka\" że nic się nie stało i mówić, że jestem fachowcem
2. Mówić, że nie miałem nic wspólnego z wywaleniem z pracy pana dyrektora
3. Mówić, że to ci z peseelu rządzili i to ich decyzja a POdwyżkę przyjąłem z obrzydzeniem
4. Co ja mogłem skoro jestem tylko szeregowym członkiem PełO
5. Postąpić jak mężczyzna i odejść
6. Wyjechać z Polski, bo przecież Europa jest bez granic

Ja słyszałem jak mówił podekscytowany(może tylko udawał) po wyborze na zastępcę pionka, że zaczyna się dla niego rok ciekawej i wytężonej pracy politycznej :) Wybuchłem śmiechem. A te 15 lat w polityce, to co ? Są jakieś wymierne efekty pracy ? Da się coś uchwycić ? Jajcarz dobry. Taaa niech wali na skwerek, skwerek prawdę mu powie. Tylko niech dobrze trafi, na wnuków jeszcze lepszych politruków.

Obejrzałem zdjęcia z wręczania aktu powołania. Ten tuz pisowski, ten co wręczał, to jakiś taki niewyspany, zmordowany, czy zachorzał ? Jakoś tak przejął mnie jego widok.

... dobra zmiana ?
Nowy dyrektor WORD Maciej Kudrycki był przemytnikiem!
Prawie 2 lata temu sąd skazał go za próbę przemytu blisko 4 tysięcy paczek papierosów, a w poniedziałek 7 stycznia odebrał nominację na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku. W polskim prawie zatarcie skazania w przypadku zapłacenia grzywny następuje po roku. Maciej Kudrycki w świetle prawa jest więc osobą niekaraną.
W 2016 roku funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie zatrzymali do kontroli Renault Scenic, w którym ujawniono prawie 4. tys paczek nielegalnych papierosów o szacunkowej wartości 53 tys. złotych. Kierowcą pojazdu okazał się 42-letni obywatel Polski, który przyznał się do przemytu.

Ha, ha, ha no to dobre jaja. A może ten nasz tuz z pisu, co wręczał, to o tym nie wie. No taki zaspany, zmęczony, czy jeszcze coś tam :)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0