czwartek, 23 stycznia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przestroga!

Co potrafi platfus?
-rozkraść, sprzedać, rozpieprzyć, zadłużyć!
Platfusowy wójt gminy Ostrowice, doprowadził gminę do rozbioru. I obecnie podobno zarówno jemu, jak i jego skarbniczce, grozi do 10 lat więzienia.
Podobno, bo znając niezawisłość od prawa \"naszych\" nadzwyczajnych, zapewne skończy się na roku w zawieszeniu na dwa lata. No przecież to tylko kilkadziesiąt milionów przedyndali.
Już dawno temu pisałem tutaj że, pozostawienie platfusów na kolejne 8 lat, mogłoby skończyć się końcem Polski.
A tak to mamy jeszcze trochę lat, zanim skończymy jako Polistyna.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Przestroga!

...a mógł zatrudnić prawnika od Chrzanowskiego za 40 dużych baniek i wszystko byłoby cacy..., a widziałeś dziś reportaż o urzędniczej mafii PiSlamskiej w Radomiu, która zmieniła trasę obwodnicy PO to tylko, żeby były wykupione ich działki, które dziwnym trafem niedługo przed tym nabyli, a gromadka ludzi przez to będzie miała zburzone domostwa..?https://www.salon24.pl/u/arthur/899331,miliony-dojone-w-radomiu

Bóg się rodzi. Kogo to jeszcze obchodzi?

Paplik, nie tyle widziałem co słyszałem.
I jak już pisałem,-banda czworga to jeden chvj! Czyli pod-okrągłostołowa układanka i ustawka-aby naród był dymany, a kraj sprzedany.
Transformować i zmienić tak, aby wszystko pozostało po staremu.

trzeba budować państwo demokratyczne z niezależnymi od władzy instytucjami, nie niszczyć praw wolnościowych, pogłębiać standardy, stawiać zapory upartyjnianiu np. budując służbę cywilną itp. itd....

Wspomnijmy tu o kolejnej podwyżce rządu PIS

u mnie gaz od 1 stycznia 36%...

Brawo MY

A Morawiecki mówi że on rządzi krajem...państwo teoretyczne

gaz jest tani aby opłaty przesyłowe, stałe i ten ich cały złodziejski elementarz nie poszedł w górę

bigi2004

Widzisz, celowo piszę i podaję przykłady platfusowego skvrvienia tylko dlatego że,-jako przeciwnatarcie waszej antypisowskiej propagandzie. Doskonale wyczuwając wasze intencje, oraz to co się za nimi kryje.
Koniecznie chcielibyśta POprzednie stado świń zapędzić na powrót do koryta. Skutek byłby tylko jeden,-nic gorszego polskiego narodu spotkać by już nie mogło.
Jedno co ich obchodzi, to własne dvpy i lewackie poprawne zboczenie, bo eurokołchoz tego oczekuje. Sami wiedzą że to g*wno, ale pieprzą na tą nutę, bo do niczego innego zdolni nie są.
Jak to niedawno i pod czyim adresem powiedziała Bieńkowska myśląc że mikrofon wyłączony?-\"jak ja go kvrva nienawidzę\"
A tak ogólnie, to mi zwisają, zarówno jedni, jak i drudzy. I tylko ryżawy działa jak płachta na byka. Jak można być tak fałszywym, zakłamanym i spodlonym? Aby Polakom pieprzyć jedno, a robić wszystko na ich niekorzyść i ku chwale rzeszy? Chociaż pisdowate robią podobnie, jednak bardziej skrycie, ku chwale i na korzyść żydków.
Przyznam szczerze że, osobiście wolałbym znaleźć się pod niemiecką okupacją, gdyby nie to lewacko-tęczowo-pedalskie zboczenie. Odbieranie i przerabianie dzieci, propagowanie islamu, zwalczanie chrześcijaństwa i jeszcze parę skvrvionych idei.
Niedawno Niemce uchwalili że, obcy kapitał nie może przekraczać 10% udziałów w strategicznych firmach. A te strategiczne firmy to między innymi:-media, żywność, finanse, itd.
I wyjaśnij mi teraz, gdzie te nasze wszystkie skvrviele co to wciskały Polakom że:-\"kapitał nie ma narodowości\"?
Widać że, w niektórych poważnych państwach ma i to jak najbardziej. Nie wyprzedają wszystkiego w pień, jak te \"nasze\" padalce. U nas to już pewnie z 90% mediów znajduje się w obcych rękach? Podobnie z bankami i całą resztą. Z branżą spożywczą włącznie.
Ale jak się ma kundli u władzy, to czegóż innego można się spodziewać? Im pozwolić trochę kraść i już świata poza tym nie widzą. Abym ja miał, a reszta to \"ch.... dvpa i kamieni kupa\", \"państwo teoretyczne\"
\"Elita\"-jak z koziej pisdy harmonijka!

Paplik, wyjaśnij mi jeszcze co z tym bolkiem?
Czy jemu pod hipnozą wciśnięto do łba ten cały samozachwyt i megalomanię? Co wraz z wrodzonym prymitywizmem dało taką kretyńsko-wybuchową mieszankę?
Przecież on ma już takie odloty że mózg się lasuje. Chłop już cały świat uratował, Jego tzw. prezydenturę każe nazywać błogosławioną. Teraz będzie Putina przerabiał i kształtował. Itd. itp.
Jakiś czas temu mówił że, również USA uratowałby gdyby tam był.

No i gdzież ten Ziomex?
Wali konia pod kosmate nogi Biedronia?

Autor: aparat (---.elomza.pl) Data: 29-12-18 23:24

No i gdzież ten Ziomex?
Wali konia pod kosmate nogi Biedronia?
______
ach ten tupot racic czerwonych komunistycznych pisowskich świń. Jak ja to kocham, gdy czerwone szmaty się pienią.

Afera KNF. SKOKi podwyżki cen prądu gazu.

Ten rząd chyba już nie ogarnie tego bałaganu..

Nakaz wykupienia użytkowania wieczystego dla obywateli tylko z 60% bonifikatą.

Czekamy na to jak to zrobili samorządowcy Warszawy 98%

Kolejna niespełniona obietnica wyborcza,co się dzieje z programem mieszkanie+ ?

Zapadła cisza..

Wiecie jak wygląda kredyt w państwowym banku ?

Wystarczy że firma ma kilka milionów obrotów i dostaje kredyt na 220 mln.początek nowej afery?
TAK rządzi PIS
ps. wy nie dostaniecie takiego kredytu...

dlatego ślepcze musisz teraz w ciemno zagłosować na Biedronia..:https://wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-biedron-polityk-ktory-moze-namieszac/8yf8mfb

Puto! Niech on już tam lepiej tobie, czy w tobie miesza.

Jak bym Derewońkę słyszała . Nie tak dawno w podobnym tonie prowadził swoje dywagacje na muszli.

aparat- 100% racji. Jest szansa, że Cię polubię.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

masz szczescie, kali to znany cwel
chetnie przyjmie na swe lono kolejnego przyglupa

misia2, a jak do poprawczaka cię brali, to ludzie płakali? Twój ulubiony przebój, wzorzez do naśladowania czopów i wazelin pis.
A czarny chleb i czarna kawa, czy pasta z butów Piotrowicza?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0