piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

niech wezmie pani psa ze schroniska tam sa male mlode pieski ja tez takiego przygarnelam i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

Witaj, megan


mam pytanie: czy Cymraeg, to coś z Twojej bajki ?
mówi Ci coś : MEGHAN, addiena ( addien), berth, eres, cari ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

moze swieta maja.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

Szampana w bród,
wódeczki ciut,
kaca małego
i brzuszka pełnego,
zdartych zelówek,
wielu śpiewanych solówek,
porannej kawy
i wspaniałej Sylwestrowej zabawy.


Rok się już kończy, rok się zaczyna,
otwórzmy więc butelkę wina
i razem wypijmy za Nasze zdrowie,
aż Nam się na maksa zakręci w głowie.
Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

do kosciola idz,na tace daj a nie z takimi tu wyjezdzasz.zboczence jedne.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

Na tace da to księża będą mieli na dupy w Diuksie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

A mogłabyś dać namiary do Twojej siostry??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

Też polecę Iriver, miałem lata model t60 i wspominam go świetnie. Porządna jakość dźwięku, obsługa folderów - a nie tylko tagów, i dobre wykonanie. Z modelu tutaj powinnaś być zadowolona:
http://www.ceneo.pl/12817231.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

Co do nagrania - no coz nieskomentuje tego, ale sami mi sie Panowie z ochrony przyznali, ze nie lapie ono parkingu w wielu konkretnych miejsach. Ale jesli posiadasz w/w nagranie zglos Policji na pewno nr tablic tam jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu gadu, a ministrowa Zalewska wprowadza możliwość sześciodniowego tygodnia nauki. Już kiedyś tak było? No w PRL.

To dla tego chodzimy ze spuszczonymi głowami :):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org