czwartek, 23 stycznia 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga bardzo ciekawe...

Na yu tubie obejrzyjcie film Handel ludzmi do burdeli przez policję i polityków PO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

... kim jest Paweł Bednarz, autor tego filmiku ... i co ma wspólnego z tym PO, ( np. ... sprawa Magdy Żuk to kwiecień 2017r )

Lider Kukiz15 Paweł Kukiz postanowił zabrać głos ws. Pawła Bednarza z Fundacji im. Dobrego Pasterza, który nieustannie próbuje przekonać polityków, by sprzeciwili się handlowi dzieci. - Jest albo osobą nie do końca poczytalną, albo przez kogoś \"wystawioną\" w roli prowokatora, albo i jedno i drugie - ocenił.
W sieci krąży wiele filmów, na których widać polityków i mężczyznę przedstawiającego się jako Paweł Bednarz. Na jednym z nich podchodzi do Kukiza i mówi: - Każda jedna adopcja łamie konstytucję. Dzieci tracą życie, trafiają do burdeli, do pedofili. Czemu nie zawiadomi pan Rzecznika Praw Dziecka, żeby to wstrzymał? Zmieńcie to prawo.

Lider Kukiz15 nie wytrzymał i odpowiedział mu: - Czy może się pan ode mnie odpier...ić wkońcu? Proszę pana, błagam pana.

Po tym jak wideo zainteresowały się media, Kukiz postanowił odnieść się do sprawy. - Ostatnio w mediach głośno było o moim \"nieparlamentarnym\" zachowaniu względem \"jednego z Obywateli, który broni praw dzieci\". Problem w tym, że najczęściej informacja ta podawana była bez kontekstu - napisał na swoim facebookowym profilu.
Jak dodał, zarówno on, jak i klub Kukiz15, znają Bednarza od dawna, bo \"zarzucał ich dziesiątkami wniosków i ulotek\". - Twierdził, że posiada dowody na \"haniebny proceder handlu dziećmi\", ale kiedy prosiliśmy o ich okazanie, zmieniał temat - tłumaczył Kukiz.

Przyznał, że Bednarz został zaproszony do Sejmu. - Przyszedł i pierwszą rzeczą jaką zrobił był... rzut na jakiegoś PiS-owca i powalenie go na ziemię - podkreślił. To nie wszystko. Bednarz zasłynął też z innego powodu. Twierdził, że był świadkiem śmiertelnego wypadku posła Kukiz15 Rafała Wójcikowskiego i \"wyciągał go z samochodu i jako pierwszy podjął próbę jego reanimacji\".
Jak przyznał Kukiz, to wszystko sprawia, że ciężko mu traktować Bednarza poważnie. Zaznaczył jednocześnie że przeprasza jeśli myli się co do tego mężczyzny i prosi o wyrozumiałość. - Rzadko kto - uwierzcie - wytrzymałby blisko rok trwające nękanie - podsumował.
Na pieńku nie tylko z Kukziem
Mężczyzna podający się za Bednarza rozmawiał też m.in. z Kornelem Morawieckim, Grzegorzem Schetyną, Joanną Scheuring-Wielgus, Bartoszem Arłukowiczem czy Romanem Giertychem. Lista jest jednak znacznie dłuższa. Nie wszyscy byli jednak zainteresowani dyskusją z nim. Wideo z udziałem polityków i przedstawiciela Fundacji im. Dobrego Pasterza zawierają nierzadko wulgarne słowa, dlatego nie nadają się do publikacji.

Rozmówcą Bednarza był były już członek Kukiz15 Piotr Liroy-Marzec. Bednarzowi nie udało się go jednak sprowokować.
Jak twierdzi Bednarz, rozmawiał też z prezydentem Andrzejem Dudą.

We wrześniu 2016 r. w Sejmie doszło do szarpaniny między Bednarzem i Krzysztofem Wilamowskim z PiS. Przedstawiciel Fundacji Dobrego Pasterza przyszedł do Sejmu ze sprawą adopcji polskich dzieci przez rodziny z zagranicy. Mężczyźni później się pogodzili.

Na tym sprawa się jednak nie skończyła. Bednarz oskrażył Wilamowskiego o przemoc i napaść.

Bednarz złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ryszarda Terleckiego. Twierdził, że wicemarszałek Sejmu polecił siłą usunąć go z Sejmu. Mówił o podżeganiu do przemocy i naruszeniu jego nietykalności cielesnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

A w krakowie ,asz się zdziwisz takie chece .....https://www.wykop.pl/wpis/20372085/dziwisz-robil-mu-loda-zdjecie-niby-jest-ale-stonog/

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

Czy to jest normalny, zdrowy na umyśle typ, takie bzdury zamieszczać na Facebooku ?

_______
Fundacja im.Dobrego Pasterza
28 lipca ·

RIP
Pilne ! Paweł Bednarz nie żyje!
28/07/18 po ponad dwóch i pół latach pomocy Polskim DZIECIOM NICZYIM-został zabity znieczulicą, egoizmem, i brakiem samodzielnego myślenia Polaków.
Przed śmiercią ostatnim życzeniem zmarłego było wdupienie w trumnę neta i tel. kom.
Kondolencje można składać tylko TRUPOWI drogą email: pawel152@autograf.pl i na tel. 515-751-077. który oświadczył ża i tak ma
je głęboko w *****.
Przed śmiercią prosił by podziękować m. in. Kukizowi, Braunowi, Natankowi,Sendeckiemu, Rybakowi, Międlarowi, Wrońskiemu, Atorowi, Roli, Hołowni, Cejrowskiemu, Owsiakowi etc. środowiskom Yutobo wolnosciowo patriotycznym i wszystkim którzy swoją biernością przyczynili sie do KWITNĄCEGO W POLSCE HANDLU DZIEĆMI co niniejszym czynimy w stylu Pawła- w formie zdjęć w albumie powyżej.
W oczekiwaniu na wyjazd do HANDLARZY DZIEĆMI Andzeli W. z Wrocławia-WSZYSCY MAMY KRZYWDĘ TYCH DZIECI NA SWOICH ŁAPSKACH- i przypadkiem nie miejmy z tym nic wspólnego!!!- hahaha A BÓG NAS I TAK Z TEGO ROZLICZY, A TERAZ POPATRZMY W LUSTRO i ŚMIAŁO WYGARNIJMY SOBIE SAMI PROSTO W RYJ !!!
Spoko, śmiało nikt nie widzi np: nasze córki, żony, matki i kochanki. Potem znowu zagramy swoje życiowe role w maskach CZŁOWIECZYCH !!!
DENAT Paweł Bednarz prosił o podziękowanie wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomagali w ratowaniu dzieci.
Uwaga !
Wasze dziecko może byc nastepne.
i zaśpiewajmy: NIC SIĘ NIE STAŁO, POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO...
https://youtu.be/au85XKr4OG8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

Ty szrek od razu ogłoś ,że gościu zwariował ha ha ha, korzeń krzyczy na mieście
że ja też ...ale jaja , ale jaja...jak mawiał mistrz Smoleń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

Paweł Bednarz, prezes fundacji skazany za pomówienia.

Paweł Bednarz, prezes Fundacji im. Dobrego Pasterza z Sosnowca został skazany za pomawianie i znieważanie Barbary Chrobak i Jerzego Jachnika - posłów z Kukiz15. Bednarz pisał w internecie, że oboje handlowali dziećmi, a poseł Jachnik miał zamordować żonę.

Żadna z jego relacji nie znajdowała potwierdzenia w faktach. Początkowo Bednarz często pojawiał się w otoczeniu posłów Kukiz15. To dzięki posłance tego ugrupowania, Barbarze Chrobak, we wrześniu wszedł do Sejmu. Wkrótce posłowie zaczęli jednak przyznawać, że Bednarz nie ma żadnych dowodów na swoje rewelacje.

– Z moich obserwacji wynika, że prowadzona przez niego fundacja raczej nie została powołana do tego, by zajmować się dziećmi. Choć jest wpisana do KRS, nie składa sprawozdań, a przecież zbiera pieniądze. Pan Bednarz nigdzie nie pracuje i trudno stwierdzić, z czego się utrzymuje. Zamierzam złożyć zawiadomienie do prokuratury, aby sprawdziła prowadzoną przez niego fundację. Mój kolega, poseł Jerzy Jachnik, już takie zawiadomienie złożył – mówiła posłanka Chrobak.
Zaraz po tym, jak posłowie złożyli zawiadomienia do prokuratury, Bednarz zaczął o nich pisać w internecie. Twierdził, że Chrobak i Jachnik mieli być zaangażowani w nielegalne adopcje. Oskarżył Jachnika, że zamordował swoją żonę. Sąd Rejonowy w Sosnowcu uznał na początku marca, że Bednarz dopuścił się znieważenia i pomówienia dwójki posłów. Wymierzono mu karę ograniczenia wolności na czas ośmiu miesięcy w postaci prac społecznych.

ps:
Paweł Bednarz o handlu dziećmi w Polsce. W jego wypowiedzi padają m.in. nazwiska Rutkowskiego jako osoby w to zamieszanej. Gość grubo leci.


Jeszcze dodam, że na YouTube krąży film ze spotkania z JKM, gdzie na rzeczowe argumenty Korwina, ten sam facet, Paweł Bednarz nie mając kompletnie żadnego argumentu wychodzi z sali wkurzony. Temat bardzo poważny, ale chłop nie ma nic w reku na obronę swoich rewelacji - nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

Nikt cię tu łajzo nie chce abyś oceniał i wydawał sądy, swój pogląd i to kim jesteś
sam opisałeś w sprawie Magdy Żuk i tych samobójców z Łomży gdy orzekłeś
że w skrócie masz Ich i Ją gdzieś , a teraz naczelny mąciwido próbujesz swoimi
wpisami oszukać ludzi , wzorem dawnych Czekistów wszyscy co nie piszą tak jak
byś sobie życzył to oszuści i chorzy psychicznie i powiem ci kanalio dlaczego bo
wśród tej waszej mafii są lekarze którzy wystawia wszystko a ci z grupy ratunkowej
dowiozą .Jesteś szkodnikiem i człowiekiem niebezpiecznym dla tego społeczeństwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

Delirium tremens swiateczne?

urbi et orbi !
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

A zapomniałem dodać jak to kilka godzin temu narzekałeś ,że zamiast siedzieć z
rodziną siedzę w internecie to popatrz łgarzu i obłudniku na moje i swoje wpisy
boisz się, widać po złości w jakiej piszesz i dobrze ...ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

Andrzeju Piotrowski , pijaczyno i pastuchu gęsi z Nowogrodu,
i tylko tyle masz do powiedzenia ww wątku ?
Prawda boli, żeś głupi, jak baran i wszystkie brednie łykasz ?
a może byś tak raz napisał coś na temat ?

Skoro gość twierdzi, że tak jest - niech pokaże na to dowody !
... i nikt z nim nie chce rozmawiać, jak ktoś go bliżej pozna i jego teorie spiskowe, nikt go nie traktuje poważnie - zarówno ci z \"prawa\" jak i \"lewa\"- więc chyba o czymś to świadczy .

PiS i Kukizy oraz Korwiny mu nie pasują, nie mówiąc już i o PO, czy też i całej lewej stronie :)
Prokuratura Ziobrowa , już kilka razy sprawdzała jego doniesienia i nic nie wykryli, ale za to dopatrzyli się nieprawidłowości w działaniu i machlojek finansowych w kierowanej przez niego fundacji. Śledztwo w toku.


Ten typ jest takim samym DEBILEM i nawiedzonym OSZOŁOMEM , jak ty opoju :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

menelu, ty całe popołudnie i Wigilii ny wieczór oraz Iszy i IIgi dzień świąt BN tu na forum się udzielałeś :)
... ja raptem dopiero dziś od popołudnia, leczę kaca i z nudów tu zaglądam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl) Data: 26-12-18 16:53

Ty szrek od razu ogłoś ,że gościu zwariował ha ha ha, korzeń krzyczy na mieście
że ja też ...ale jaja , ale jaja...jak mawiał mistrz Smoleń
___________
\"zielony ludziku\" Putina, pewnie premię dostaniesz za mieszanie w Polskie Święta.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga bardzo ciekawe...

alkoholiku, czyżby narodowiec i były ksiądz Jacek Międlar też źle ocenił tego oszołoma Pawła Bednarza ?

masz tu artykuł Międlara :
Kto „kupczy” polskimi dziećmi? UJAWNIAM „niezbite dowody” Pawła B.
https://jacekmiedlar.pl/2017/12/04/kto-kupczy-polskimi-dziecmi-ujawniam-niezbite-dowody-pawla-b/

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0