piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

ta byś polala poleciała raz dwa, jakby zwykły robol miał 4 tys a szefostwo bo 1,5 tys hehe

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

Od 2 stycznia nie będzie kilku poradni w Łomży - trzeba będzie jeździć do innych miast. Zamknięte zostaną działające przy szpitalu poradnie: Kardiologiczna, Diabetologiczna, Endokrynologiczna, Reumatologiczna, Geriatryczna, Nefrologiczna, Neurologiczna, Urologiczna i Chirurgii Onkologicznej. Co i rusz coś się w Łomży likwiduje. Niedługo będzie tu już tylko ściernisko jak w piosence braci Golców, albo nie będzie nic, jak zapowiadał kandydat Kononowicz z Białegostoku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

Ja starszej kobiecie tj ok 30 lat płacę 800zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

jakiś konkretny link do tego co piszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

Jakiś przybłęda na forum się pojawił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

Witam wszystkich "znawców kuchni". Czytałem wiele opinii na tej stronce n/t tej restauracji. Wyrazić opinii n/t kuchni nie mogę bo tam nie jadłem, ale nie omieszkam przy najbliższej okazji. Nie mniej jednak pragnę wyrazić opinie na temat ludzi którzy jadają w Hiltonie (którzy tak sie wypowiadaja ze 30 min oczek.to długo, fakt faktem powinny byc podane tzw czekadełka )i tam czekają na zmowienie 5 min. Sprostowanie. . . w dobrej restauracji na zarcie czeka sie min.30 min. Widzieliscie kiedys dobra golonke po 5 min ??!! BAAA !!! po 15 !! ?? W takim razie puknijcie sie w głowy i nie odzywajcie sie pseudo smakosze restaurujocy sie z waszymi otyłymi dziećmi z mc donaldów i kfc . Pozdrawiam Michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

I gdzie udać sie do agenta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

nie przybłęda, tylko kapuś który nie ma cywilnej odwagi i będzie pisał anonimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory


Re: miejsce na sylwka?






Autor: ajzynbaniok (83.219.229.---)
Data: 29-12-11 21:24

zapraszam do jeziorka gwiazda wieczoru Toples

Chłop po prawie ,wie co i jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywiad USA potwierdza: Zagraniczne mocarstwa ingerowały w wybory

Nie no tak.Człowiek tak szybko się starzeje,że nim zauważysz to juz 20 a potem 30 na karku. A emeryturka jak jesteś starym dziadem lub babą w wieku 67 lat. Twój post mówi o Twojej dorosłości. Powinni Ci jaja ogolić i do przedszkola wysłać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org