czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolejna kompromitacja PiSlamistów

Jeżeli dziecko ma ok 18 lat to można opiekuna darmowego znależć.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

niedrogo i ładnie pierze facet na poznańskiej tel: 605 308 087

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

Martuchna Szcesliwrgo Nowego Roku Tobie i Twojej rodzinie mało utrapień i dużo radości z pociech;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

dzieki Andy:)) ale tej radochy z pociech to zapewne dopiero jak sie z domu wyprowadza...lol





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

najlepiej to by było w sklepie kupić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

Który z tych lokali polecacie na sylwestra dla osób 25-30 lat bo są jeszcze wolne miejsca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

cena na godziny jest tak po 7-8zł, jak się umawiali znajomi na 9h to babka zgodziła się za 1100 zł plus bilet miesięczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

czy ktoś orientuje się jaki jest miesięczny abonament za ochronę obiektu (dom mieszkalny) na terenie Łomży? Chodzi o podpięcie monitoringu pod konkretną firmę.
Jakie firmy w tej chwili na naszym rynku? Kojarzę purzeczko i kuguar bo chyba SOLID to u nas nie funkcjonuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

podaj e majla



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

zgodzę się z 30+, ale polecam również sklep de facto w Galerii Alfa w Białymstoku. tam jest jeszcze większy wybór niż w Galerii Białej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

jakie lokale polecacie i gdze są jeszcze wolne miejsa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

http://www.youtube.com/watch?v=gA08fvfzbQk&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

A swoje modrości piszesz po, przed zażyciem zioła:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

Oj Andy, Andy nie martw się chłopino, nieznana mi jest Twoja osoba.

Japoniec współczuję Tobie dylematu!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

przed po to juz płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

a w tłumaczu internetowym się nie da?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

oj młody;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

heheh;-)Wolę stodołę marudy!Impra za free.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

Megan czy zawsze i wszystkim dajesz pieniążki ? Na pewno nie jeśli dziecko prosi Cie żebyś coś tam kupiła do jedzenia na pewno mu kupujesz a jeśli ktoś cie prosi bo mu brakuje do kupna alkoholu! Na pewno się zastanawiasz Czy warto temu komuś dać. Jeśli bym wyczytał w necie że na prawdę Owsiak wydaje każdą złotówkę na szczytny cel to bym się nie zastanawiał czy dać.

Jak się znajdzie kilku nastu takich Owsiaków to państwo umyje ręce bo poco się starać o zdrowie społeczeństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

młody wykrztałcony zioło podobno zamula;) a ty masz zawsze jasny umysł:) To jak to jest wreszcie z tym ziołem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

Świat Dziecka w budynku elektrowni /alior banku
Fartłandia w centrum 4plus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

trzeba umiec łaczyc problemy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

ojej wez ty mnie nie doluj...ja to na babcie sie nie nadaje :P nie lubie dzieci....lmao



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

Cześć wszystkim .
Treningi boksu odbywają się w WSA .
Prowadzą je : Trener Zbigniew Maliszewski i Trener Dariusz Sochalski .
Czas treningów : Poniedziałek 18:00-19:30 , Środa 18:00-19:30 , Piątek 18:00-19:30 .
Treningi zaczynają się od 4 Stycznia .
Opłaca miesięczna : 70 zł .
Pozdrawiam i Zapraszam Wszystkich na Treningi :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

wkundwe@interia.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

martuchna - zatem twoja logika wygląda tak:
"Skoro Polacy gdzieś tam daleko kogoś zgwałcili to zaprośmy do nas Muzułmańców, niech i u nas pogwałcą."

Dobrze rozumiem?

A może tak:
"Skoro Polacy mają złą opinię to zaprośmy Czeczenów to będą gadać o nich a nie o Polakach. " - tyle, że powinnaś dążyć do tego, żeby ci Czeczeni rozrabiali tam gdzie Polacy rozrabiają, bo co z tego, że Czeczenó nasprowadzamy do Polski?

Ja natomiast uważam tak:
"Nie obchodzą mnie Polacy za granicą - niech się o to martwą Anglicy, Francuzi czy kto tam inny. Mnie obchodzi mój kraj i moje podatki i nie chcę mieć takich problemów jak w podanym tekście.
Nawet cieszę się, że ten najgorszy element z Polski wyjechał na emigrację.


Poza tym pozostajesz w błędzie twierdząc, że Polacy są tak uciążliwi jak Czeczeni. Polacy nigdzie nie stworzyli mafii, przeważnie ciężko pracują - żerujący na zasiłkach to mniejszość. W USA żadne zasiłki Polakom nie przysługują i nigdy nie przysługiwały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja PiSlamistów

Obiektywnie to oceniając nie jestem pewny czy rodzina M nie jest na tyle głupia jak by się wydawało. Przez całą niby aferę chcą pokazać w mediach jaty co oni pokrzywdzeni, zastanawia mnie dlaczego chodźby w 2 odcinku sprawy dla reportera nie podali ile kasy dostali od czasu kiedy to ich niby doktoro oszukał. Kto oglądał program doktora i rodziny M wie że doktor podczas emisji programu powiedział na co przeznaczy wygraną. Jak dla mnie to rodzina M promuje się na niby oszustwie w sadzie wiadomo sprawy nie wygrają. Ale trzeba pokazywać się w mediach i dalej cwaniakować o $. PS szkoda mi tych dzieci ale rodzice nie są lepsi od tego lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org