piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CAŁA PRAWDA O PIS, KACZYŃSKIM, DUDZIE I SZYDŁO !!!!

Pytanie do damskiej części forum - gdzie jest duży wybór sukni wieczorowych? Na Długiej niestety maja marny wybór. Byłam na Dwornej naprzeciwko Katedry, całkiem sporo było tych sukienek, ale chciałabym pooglądać jeszcze jakieś inne, a nie wiem gdzie w Łomży trafię jeszcze na duży wybór.
Doradźcie kobietki gdzie warto zajrzeć? Nie chce mi się latać po mieście po każdym sklepie, zwłaszcza jeśli do wyboru mam w nim 4-5 sukienek tak jak na Długiej :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAŁA PRAWDA O PIS, KACZYŃSKIM, DUDZIE I SZYDŁO !!!!

Ja robiłam sobie Dekoloryzację w salonie Perfect na 3go maja
TRAGEDIA miałam mieć olejkami a okazało się ze ta właścicielka nie ma olejków powiedziała, że będzie szybciej rozjaśniaczem
zero kompetencji siedziałam godzine a Pani właścicielka poszła sobie piętro wyżej a zostawiła mnie ze swoją pracownicą która z przerażeniem patrzyła na czas na zegarze
Kiedy mówie ze mnie boli skóra głowy pracownica poszła po chyba tzw.Dorote ta mozolnym krokiem podeszła do mnie trzymając gazete w ręce jeszcze kazała mi siedzieć nawet pracownica wytrzeszczała już wzrok ze zdumnienia pewnie!!!!!
Obie wdały sie w dyskusję a ja nadal siedze
Efekt 5 godzinnej tortury okropny, miedzy czasie brak zainteresowania i strzyżenie sobie ludzi a pracownica mnie dokańczała bo znów wielka szefowa była wielce zajęta
Zwlekła sie nałożyła coś brzydkie to było i mówi ze jak się nie przyzwyczaje to na poprawkę ale juz tam nie wróciłam poszłam do inego salonu
Było to w lecie ale trauma straszna a włosy spalone do dziś mi odpadają!!
Brak logiki i chęci przyciągania klientów widac Pani dorota ma za dużo stałych klientów ale to jej nie usprawiedliwia i tego całego salonu i jej pracownic!!
Nigdy juz nie zrobie dekoloryzacji chyba ze sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAŁA PRAWDA O PIS, KACZYŃSKIM, DUDZIE I SZYDŁO !!!!

dżak :)
Za 600-800 złotych to sam/a swojego dziecka pilnuj :):)

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAŁA PRAWDA O PIS, KACZYŃSKIM, DUDZIE I SZYDŁO !!!!

restauracje na farnej tam będzie dużo osób w tym wieku i tanio jest bo 100 zł . od osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAŁA PRAWDA O PIS, KACZYŃSKIM, DUDZIE I SZYDŁO !!!!

Lokali.? No sory ale teraz w lokalach same 15-latki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org