piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komedianci dali głos.

Okazja!
Zasponsoruję jakąś fajną sztukę, jako koneser piękna otoczę mecenatem boskie ciało, czekam na tylko poważne oferty. Zainteresowane " dzieła sztuki" proszone o podanie swych namiarów e-mail, nr tel

Antyki i siusiumajtki - nie wchodzą w grę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

musisz sie opisac jaki z ciebie czleczyna rudy czy jaki gruby czy bardzo gruby i na kogo glosujesz bo jak na po to od reki odejmujesz sobie punkty i nie masz co liczyc nawet na nic na pochwale slowna nawet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

młodzieńcze, weż Ty się lepiej do lekcji, odrób słupki a tak w ogóle to już umyj ząbki, siusiu, paciorek i spać.

i trzymaj rączki na kołderce ! nieudaczniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

zbił zem panie podrywaczu tera mam tajm wolny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

dobra wiesmaku nawet mnie sie juz nie chce ci odpisywac ehhhhhhhhhhhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

przejął syndyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

— Mark Twain





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności- to znaleźć skarb.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Bardzo się dziwię że Miasto zgodziło się na firmę Kuguar która zatrudnia na obiektach chronionych takich jak Skate Park Stadiony firmę która zatrudnia do ochrony emerytów . Strach było wieczorami chodzić po parku .Konsalnet zrobił porządek bo zatrudniło fachowców, gdzie ludzie czuli się bezpiecznie . Proszę przemyśleć swój błąd Panie Prezydencie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

to rozumiem,że przez babę te harakiri? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Witam
Proszę o poradę gdzie najtaniej w łomży można kupić wykładzinę PCV (gumoleum).
Z góry dziekuje za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

a ile taka praca kosztuje??? bo niektórzy piszą za 100zł a jak dla mnie to troche za drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

lepiej niz w czesci innych firm.bhp i kodeks pracy jest tam przestrzegany z tego co wiem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

A z tego co ja wiem to jak padło pytanie do państwa Mańczaków przed programem o podpisanie umowy na określoną kwotę lub procent od wygranej to odmówili i powiedzieli, że z każdej kwoty będą szczęśliwi. A nagle zobaczyli 6 cyferek i zgłupieli :p
Jak to pieniądze potrafią zmienić i w głowie przewrócić z dnia na dzień...
I zgadzam się z magia_2. To pan Henryk był głównym bohaterem programu, a p. Mańczakowie "dodatkiem", to on dostał się do programu i on im zaproponował udział chcąc pomóc. A teraz tak się odpłacają :( wniosek z tego taki, iż nie warto pomagać?
Żeby p. Henryk nie zaprosiłby ich, być może wygrałby mniejszą kwotę, ale przynajmniej miałby spokój.
Ap ropo... od tych wygranych pieniędzy odliczcie podatek od wygranej, o który pomniejszył p. Henryk swoją część wygranej, może i podatkiem trzeba się podzielić w takim samym udziałem jak wygraną?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Ja mam prace : różne portrety matek. Sama napisałam, wiec jakas super nie jest ale 17pkt dostałam. Moge Ci za 2 browarki ja dać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Ap ropo-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

WITAM
POTRZEBUJE PRZETŁUMACZYĆ KILKA ZDAŃ,NIE MUSI BYĆ TO TŁUMACZ PRZYSIEGŁY Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Wydaje mi sie, ze emeryci w firmach ochroniarskich pelnia role takich czulek. Jak jest jakis dym to dziadzio nie pomoze, a chowa sie za firanka i dzwoni po grupe interwencyjna, w ktorej juz raczej jezdza panowie umiejacy zaprowadzic porzadek. Oczywiscie zanim zaloga dotrze na miejsce zdarzenia swoimi Pandami, tudziez podobnymi super hiper szybkimi wozami to dymu juz nie ma, sprawcy rowniez, a dziadzio moze wtedy wyjsc bezpiecznie zza firanki i oddac sie reanimacji osoby nieprzytomnej. No i co , zaloga przeciez przyjechala, dymu juz nie ma, a kasa leci. Tak to mniej wiecej wyglada. Mam tu na mysli wszystkie firmy ochroniarskie. Moim zadaniem, przede wszystkim, wszelkie sily porzadkowe powinny miec wieksze uprawnienia i powinno sie skonczyc z zatrudnianiem dziadkow w branzy, , w ktorej sobie nie moga poradzic ze wzgledu na juz nie te lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

W starych kupiskach na krętej 9 jest dobry zakład i dobrze naprawiaja :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Widać,że nie jesteś w temacie jak piszesz takie głupoty
Czym byłby lepszy konsalnet-ambrela czy purzeczko-securitas? hehe
Purzeczko zphr
Ambrela tez niczym nie odbiega heh
Nie siej zamętu, ci ludzie co tam stali to i tak na dorobku z innych firm heh
Zmienią koszulki od tyle he he he
Porządni ludzie to pracowali w tych firmach x lat temu, jak zaczęła się patologia to i zawód część zmieniło heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Przystojny facet,chłopcy będą mieli wesoło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

gdzie kupie kominki zapachowe? dzięki za odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

na miejscu nie kupisz także zostaje sportowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

w sklepach po 5 zł, kryzysowy market na Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Kuypisz na basenie cena chyba 9 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Tak, jestem ich adoptowanym trzecim synem.

@koniec i początek, nie ośmieszaj się tą obroną p. henia, (czytaj h i e n a ), osobiście nie jestem z bliskiego otoczenia żadnej ze stron konfliktu, i nie wystarczająco blisko żeby znać obie wersje. Wysnuwam tylko wnioski z suchych faktów podanych w mediach. A z FAKTAMI się nie dyskutuje !

Widać, albo masz takie same poczucie moralności jak Twój "bohater", albo sam nim jesteś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Tak jak jest w znanym porzekadle: dobry produkt nie potrzebuje reklamy”, tak można powiedzieć, że odkurzacze piorące nie potrzebują takich zabiegów, aby się sprzedawał, ale ludzie pazerni i chciwi coraz bardziej się robią, takie czasy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

a czy ktos pral w ktorejs z tych myjni, albo w innej dywan zasikany przez Psa? Ja swoj pralam w jednej ale jak smierdzacy im dalam taki sam smierdziuch do mnie wrocil. Nawet brudu dokladnie z niego nie usuneli, a co mowic o zapachu, chyba sama woda mi go przeplukali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

mam do sprzedania cisnomierz panasonic ew-bw30 niedrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Moi kochani forumowicze :):)
Dziękuję wam z całego rerca za piekne komentarze :):):)
I za czule wypowiedziane słowa Dobranoc :):)

A takie teksty to możecie sobie stacze klatkowi do swoich zimali cudaków sypac a nie do normalnych użytkowników naszego ukochanego forum :):):)
Normalych użytkowników pozdrawiam z całego serca a idiotów forumowych przez kupke kamieni.

Dziękuję za uwagę i czekam na dalsze jakże uprzejme komentarze:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Ja dam :):)
Jak będę miał :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

a będzie?;) ch*j to nie będę marznął;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Witam,

ile zarabia w Łomży niania za 9-9,5 h pracy? Myślę by zaproponować 1000 lub 1100 zł. Czy to mało czy dużo? Dziecko spokojne (serio), układne.


jakie są teraz stawki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

OjciecR. dokładnie haha Chodzi w trampkach, pije zsiadłe mleko i to go boli

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

hahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

Gdzie można kupić barwnik spożywczy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komedianci dali głos.

http://www.youtube.com/watch?v=t8l4-SzOoto

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org