niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
edukacja czopów pisowskich. Lekcja pierwsza - wazeliniarstwo

https://sjp.pwn.pl/slowniki/wazeliniarstwo.html

Przykłady:
- za 500+ zmienią poglądy i wyznanie, kto? Zwolennicy pis.

Ciąg dalszy nastąpi.

PS. Owszem. Biorę 3x500+. Nie zmieniłem poglądów i wyznania - raz. Dwa - komunistyczna partia pis zdziera ze mnie dziennie 500+ razy kilkanaście. DZIENNIE. W podatkach, opłatach i daninach na rzecz wazeliniarzy. Robinhoody w Rydzyka kopane. I jeszcze zasłużony komunista Piotrowicz mi zmienia ustrój sądowy. To ma być córwa żart? I te komunisty z pis myślą, że tam w UE debile siedzą? I uwierzą, że stalinowskie prawo wprowadzane przez komunistę służy demokracji? W to tylko wazeliny sprzedajne za 500+ uwierzą.

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: edukacja czopów pisowskich. Lekcja pierwsza - wazeliniarstwo

PRECZ Z KOMUNĄ...

w Sądzie Najwyższym, Naczelnym Sądzie Administracyjnym i warszawskim Ratuszu! A TOTALNĄ opozycję POwywieszać, jako zwyczajnych FOLKSDOJCZÓW. A przynajmniej przestać płacić z budżetu Państwa Polskiego.

Wałęsie też należy przestać płacić, a Jaruzelskiemu i Kiszczakowi nadać tytuły GiENiERAŁÓW.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

No kurka wodna medycyna jest bezradna...

Kmiot, wrzodzie na dvpie ludzkosci, jeszcze chwila a uwierze ze to ty, kruchcia PiSdo...

urbi et orbi !

Ty Złomeks jakiś czas temu wszem i wobec tu na tym forum ogłaszałeś że zabierasz rodzinę i żonę i wyjeżdżasz na stałe z Polski, więc kiego tu siedzisz i ujadasz skoro durniu tak ci źle...O przepraszam...No w sumie czy jednak żonę, skoro dla korzyści finansowych fikcyjnie się z nią rozwiodłeś, czym sam tu się\"chwaliłeś\"

Kasia..

NadREDAKTORZE...

wydrukujesz ten obrazek - za który J. Urban ma zasądzone płacenie niemałej kary - w gazetce BEZCENNEJ?

........
JKK

Mamy powrót PO- KOALICJA do przeszłości -poczuli się mocni i marzy im się to co było -nato mają pieniądze skąd z afer -totalna ulica i za granica . Warszawa kocha komunistów .PO i jego koalicja to są komuchy z PRL występują tu na forum ojcowie ,synowie i wnuki . To są komuchy którzy walczą z tym rządem . Platforma Obywatelska koalicja - to jest PARTIA OBRONY KOMUNISTÓW . KOD - to też jest Komuna Opętanych Demonów .

Borys-50

Dlatego Tusk który odpowiada jednozdaniowo i bez wiedzy przez 8 lat panicznie bał się wysokiego ILORAZU INTELIGENCJI Braci Kaczyńskich i PiS, dlatego tak bardzo ośmieszał i ośmiesza nadal Zjednoczoną Prawicę. Premier, ktorego uwazam za bardzo inteligentnego i mądrego człowieka jako Premier Rządu przewyższa ich mądrością.Brawo Panie Premierze jestem dumny z tego Rządu.

Borys-50

Rada Warszawy zmieniła dzisiaj zasady przyznawania bonifikat przy przekształceniu użytkowania wieczystego we własność. Jeżeli ktoś rocznie uiszczał opłatę w wysokości 1000 zł, to według nowych zasad przy jednorazowej wpłacie musi uiścić 8000 zł. Według starych zasad uchwalonych tuż przed wyborami zapłaciłby najwyżej 400 zł. Co Państwo na to? Aha zapomniałbym... Urząd m.st.Warszawa ma możliwość zaktualizować opłaty z tytułu użytkowania wieczystego do końca roku. Dlatego nie dziwię się, że niektórzy użytkownicy wieczyści do końca roku nie będą odbierali z Urzędu m.st. Warszawy żadnej korespondencji.

Borys-50

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 14-12-18 18:18

Ty Złomeks jakiś czas temu wszem i wobec tu na tym forum ogłaszałeś że zabierasz rodzinę i żonę i wyjeżdżasz na stałe z Polski, więc kiego tu siedzisz i ujadasz skoro durniu tak ci źle...O przepraszam...No w sumie czy jednak żonę, skoro dla korzyści finansowych fikcyjnie się z nią rozwiodłeś, czym sam tu się\\\"chwaliłeś\\\"

Kasia..
towarzyszko Kasiu, rodzinę to ja zabieram z Komunistycznej Pislandii. A od Polski ty się odstosunkuj i idź lizać buty czerwonym. To jest twoje ulubione zajęcie. Lizać dvpska komunistom za jedyne 500+. Córwy za noc biorą więcej.

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Ty to możesz mnie Polkę i mój kraj cmoknąć tam gdzie....Chociaż nie, z byle kim się nie należy zadawać. Więc zostają ci te kvrvy, które wiesz z autopsji ile biorą..Jaka podróbka faceta, taka i \"dama\" za kasę. Prawdziwy facet nigdy za to płacić nie musi.

Kasia..

Dobrej nocy ci bidulo życzę...I nie zapomnij o...

https://youtu.be/q60ZxUWrUts

Kasia..

Najlepszym sposobem na osłabienie państwa...

jest obniżenie poziomu intelektualnego i moralnego jego obywateli. Największe zasługi na WROGIM wobec Polski działaniu ma TOTALITARNA oPOzycja, niemieckie przedsiębiorstwa (w tym MErDIALNE), ruska, pruska i eskimoska AGENTURA oraz internetowe KUNDLE.

Próbują oni każdą inicjatywę - służącą Polsce - sprowadzić NA MANOWCE. Roberta PUTINowicz ZIOMEXa nie trzeba palcem pokazywać; w poziomie IDIOTyzmu i UPORU przebija IDIOTĘ wszechczasów - Wałęsę.

........
JKK

@ kmiot dupny.zbiornik.klerykalny... pisze \"Najlepszym sposobem na osłabienie państwa...jest obniżenie poziomu intelektualnego i moralnego jego obywateli...\"

i jak się z tym nie zgodzić czego autor jest przykładem łatwowierny debil z wypranym baniakiem, wszyscy o tym wiedzą a katabasy od wieków to praktykują na ciemnym ludzie. kmiocie ofiaro reżimu sutannowego jakiś klecha w ekstazie się wygadał nie świadomie i wyznał ci prawdę czy podsłuchałeś pod drzwiami zakrystii?

Platfusowe koalicje szczerwo mniej niż zero . Czy co walczą przeciwko temu rządowi to są zmory, wrzody i folksdojcze naszego narodu którzy służą Niemcom . Ludzie którzy zdrowy mają umysł to walczą i bronią ten rząd i kraj . Chcecie aby ta wasza platfusowa koalicja rządziła , co ma mniej niż zero - won platfusy od rządzących - MNIEJ NIŻ ZERO. CHrum chrum chrum won od koryta .

Borys-50

Smoleń , Kasia ,Kmicic ...hm ...mam coś o was napisać śmieci gnidy może nie szkoda czasu na taka patologię ..i nerwuw na taka ciemnote jak wy ..

Świstek najpierw po słownik gamoniu. A opinie takich jak ty mam tam gdzie słońce nie dochodzi. I to na tyle idioto.

Kasia..

ty dla mnie jesteś .........? nikim dziaduwo

Gumiś- jak byś miał odrobinę rozumu to byś tu nikogo szumowino nie obrażał , sam jesteś śmieciem i gnido cymbałem, wypierdku szują - zamknij się a jak chcesz pisać to nikogo tu nie obrażaj

Borys-50

obrażają mnie obrażam ja normalne.. Marjuszu rozumiesz a gnido to ty jesteś rozumiesz

Wal się bydlaku i gnido pękniętego kondona

Borys-50

Gumiś jesteś dzieckiem pękniętego kondona .Wal się bydlaku i ciotą

Borys-50

Gnido świstkowa przejrzyj posty i zobacz kto zaczął pierwszy obrażać kogo. Bo na wpisy takich jak ty imbecyli to nie zwracam nawet uwagi, chyba że jako pierwszy zaczynasz pić do mnie!

Kasia..

Ziomexy i Gumisie wciąż o sprzedajnych wazeliniarzach. Bo to wyssali z mlekiem matek komunistek. Teraz liżą łapę Merkel:

Folksdojcz klęknie,
Merkel kopnie.

De.wotko
Złomeks wyjedzie z POlski wszak POd warunkiem, zamiast jego ślubnej ty się z nim wybierzesz, przynajmniej do Jednaczewskiego...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Ziomuś za PełO podatków z ciebie nie zdzierali? Czy na vacie leciales w kulki?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0