wtorek, 25 czerwca 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamski IV Departament działa...

Kto nasyła na nas policję, gdy spotykamy się z kolejną ofiarą księdza pedofila? Kto boi się mojego filmu i prawdy o pedofilii wśród polskich księżyhttps://wiadomosci.onet.pl/kraj/sekielski-kto-boi-sie-mojego-filmu-i-prawdy-o-pedofilii-wsrod-polskich-ksiezy/65tlcvf

...PiSlamiści są bardzo zdolnymi uczniami stalinowców i innych bolszewików...

Jeżeli nic się nie zmieni, PiS rozpieprzy nas na jesieni.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PiSlamski IV Departament działa...

Jeśli ten durnowaty polski naród nie zrozumie jakie buty szyje mu bolszewicka władza, to na własnej skórze już niebawem przekona się o istnieniu dziesiątek sygnalistów (patrz Ares, Kmicic, aparat etc.), którzy upodlą każdego z nas pod byle pretekstem. Polska znika na naszych oczach i może się okazać, że za chwilę już jej nie będzie ...

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Blondie, od dawna jestem za tym, aby to Polacy w końcu zaczęli rządzić i zrozumieli że, to oni są u siebie.
Tak jak i od dawna jestem za tym, aby bandę czworga wypieprzyć na zbity pysk. Czyli PO, PIS, SLD i PSL. Czyli beneficjentów układu pod okrągłym stołem.
Ale jak widać, Polak nie może myśleć. Za niego myśli telewizor, jak za paplika onet.
Nowo-powstałe i z dvpy poczęte parówy, to też nie moja bajka.

Tyle że, trudna to sprawa. Za dużo sprzedajnych kundli się namnożyło w tym nieszczęśliwym kraju. Podobnie jak i innego sterowanego kvrestva.
Toteż Polacy niedługo będą mogli sobie co najwyżej organizować, parafialne ośrodki polonijne.

upośledzenie umysłowe ślepca na tym m. in. POlega, że neguje przyszłą partię Biedronia ze względu na jego odmienność seksualną, ale już POdoba mu się PiSlamska, choć jej prezes całe życie żyje z kotem...

Beneficjenci okrągłego stołu to także założyciele PiS bracia Kaczyńscy.

Skąd wzięli pieniądze na założenie partii?
Expres Wieczorny przejęty za grosze,afera FOZZ,majątek RUCH
Kogo widzimy na fotkach w Magdalence? Tak bracia Kaczyńscy.

A afera KNF i zatrzymanie byłego szefa Kwaśniaka to już szczyt głupoty ze strony PiS.
Ale nie dziwcie się ,ciemny lud pisowski to kupi (jak powiedział to klasyk Jacek Kurski szef TVP)
Pamiętacie? Prawda jest już blisko...tak ktoś co miesiąc powtarzał.
I co ? no i cisza...

...właśnie afera KNF i bolszewickie działania Feliksgniewa Ziobrzyńskiego ujawniły prawdę jakim szkaradztwem jest PiSlamski nierząd...

No przecież piszę aby bandę czworga zdezintegrować. Tęczowce mogą zostać dla podkręcania humoru.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0