wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile zarabia zawodowy rosyjski troll? Np. kmiocic?

ok :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabia zawodowy rosyjski troll? Np. kmiocic?



To dopiero przejęzyczenie(fatalne)



http://www.youtube.com/watch?v=bRjaN2VD4Ak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabia zawodowy rosyjski troll? Np. kmiocic?

O 2.57 to pilnowałem porządku w mieście a nie zabawiałem sie paluszkami :):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabia zawodowy rosyjski troll? Np. kmiocic?

Dzień dobry.

Widzę, że została wywołana na forum sprawa zagrodzenia przez ŁSM przejazdu wokół sklepu K1. Dlatego pozwoliłem sobie zabrać głos w tej sprawie. Większość osób, tak jak "BRACK NICKA" nie zna do końca całej zaistniałej sytuacji, więc przedstawię ją w skrócie.

W 2001 r. PHU KARGO nabyło własnościowe prawo do lokalu handlowo-usługowego przy ul. Śniadeckiego 2a.

W 2008 r. ŁSM przeniosła aktem notarialnym na rzecz PHU KARGO własność budynku handlowo-usługowego wraz z prawem do gruntu wokół niego. Od tej pory budynek stał się własnością KARGO. Pomimo tego, że PHU KARGO same zarządza całym budynkiem i przyległą do niego nieruchomością, że Spółdzielnia nie świadczy dla KARGO żadnych usług, to ŁSM co miesiąc wystawia dla KARGO bezpodstawnie faktury za opłatę eksploatacyjną. KARGO się z tymi opłatami nie zgadza i odsyła wystawiane faktury z powrotem do Spółdzielni jako nienależne.

W 2009r. Zarząd ŁSM wniósł przeciwko PHU KARGO pozew do Sądu o obciążenie KARGO opłatami eksploatacyjnymi. Pozew w całości został oddalony przez Sąd Rejonowy w Łomży i Sąd Okręgowy w Białymstoku, jako bezpodstawny. Sąd w podsumowaniu wyroku jednoznacznie zawarł, że "brak jest podstaw do obciążania pozwanego (PHU KARGO) opłatami eksploatacyjnymi". Pomimo przegranej sprawy, obciążenia Spółdzielni opłatami procesowymi, ŁSM nie zaprzestała wystawiania faktur za opłatę eksploatacyjną i do dnia dzisiejszego takie faktury co miesiąc wystawia.

W dniu 28-06-2011r. ŁSM pozwała PHU KARGO do Sądu o wynagrodzenie za bezumowne korzystanie z nieruchomości Spółdzielni. Po pierwszej ugodowej rozprawie, Zarząd ŁSM nie zgodził się na polubowne załatwienie sprawy przejazdu, dlatego 25-11-2011r. PHU KARGO wniosło taki sam pozew przeciwko ŁSM za bezumowne korzystanie z nieruchomości KARGO.
Wniesiony pozew przez PHU KARGO był naturalną obroną przed żądaniami Spółdzielni płacenia comiesięcznych opłat, pomimo wcześniejszych zapewnień z obu stron KARGO i Spółdzielni o możliwości korzystania ze swoich nieruchomości nieodpłatnie. Podstawą wniesienia pozwu przez Spółdzielnię za bezumowne korzystanie z jej mienia przez KARGO są wystawiane przez Spółdzielnię faktury za opłatę eksploatacyjną, czyli de facto Spółdzielnia cały czas dochodzi tego samego, zwłaszcza że już wcześniej zostało to osądzone.
15-12-2011r. odbyła się sądowa wizja lokalna wokół pawilonu K1 z powołanym biegłym i przesłuchaniem świadków. ŁSM nie czekając na końcowy wyrok w tej sprawie, dwa dni przed Wigilią, w największy ruch, zagrodziła przejazdy wokół sklepu K1 stawiając na swoich działkach betonowe donice i metalowe słupki, uniemożliwiając przejazd samochodom dostawczym jak i mieszkańcom osiedla do swoich bloków.

Myślę, że teraz sprawa będzie bardziej oczywista, a twierdzenia osoby "BRAK NICKA", że to KARGO zagrodziło przejazd i że nie życzy sobie aby mieszkańcy robili zakupy w K1 są po prostu kłamstwem.

Po komentarzach osób jakie przychodzą na zakupy do K1, mieszkańców tego osiedla jak i osób przyjezdnych z innych okolic Łomży, widzę że wszyscy rozumieją podjęte przez nas działania, za co serdecznie dziękuję.

Jeszcze raz PHU KARGO przeprasza wszystkich, zwłaszcza mieszkańców osiedla za zaistniałą sytuację, działania nasze nie były skierowane przeciwko Członkom Spółdzielni a zagrodzenie dojazdów do Państwa bloków było decyzją Zarządu Spółdzielni.

Janusz Karwowski
współwłaściciel PHU KARGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabia zawodowy rosyjski troll? Np. kmiocic?

najlepiej to w piątnicy mi za zrobienie 2 zebów wzioł 100 i jest dobry robi staranie taki starszy facet
i tanio bierze

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org