czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak PiS rozmydla aferę w KNF

@Kool-Aid itp: Zacząłeś wypowiedź dosyć przyzwoicie, potem zszedłeś na poziom 12-latka. Czy Wy nie rozumiecie, że tutaj nikt nie oczekuje posprzątania tego w święta? Widzicie, żeby ktoś miał tu pretensje do pracowników służb odpowiedzialnych za sprzątanie, że jest nie posprzątane? Autor zapytał o jednostkę organizacyjną odpowiedzialną za dany problem, a nie o to dlaczego w wigilie o 17, gdy wszyscy siadają do stołu, nie było tam pracowników. Jeżeli ktoś tego nie zrozumiał to ma poważne problemy z rozumieniem tekstu czytanego.

@Darck:

Czy Ty oby na pewno sam kiedykolwiek wyjeżdżałeś poza ten powiat? Chyba nie skoro tak uparcie twierdzisz, że "taki śmietnik to coś normalnego tylko tu". Takie bajdurzenie jest chyba gorsze od problemów z rozumieniem tekstu czytanego, bo oznacza, że możesz niedowidzieć. Śmieci walają się po każdym dosłownie mieście. Nie wiem gdzie Ty jeździsz jeżeli dostrzegasz je tylko tu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

no aż taka masakra to nie...;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

co za cioty takie tematy nadają to legendarny rolnik to minister rzygociny aaaaaaaaaaaaffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuu z tym smrodem kocim z blokowych klatek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

To są jakieś jaja...
Pawel_Dabrowski":,, Czytam i zal mi niektorych Was. Sprobujcie sami zorganizowac cos. A umiecie tylko krytykowac. " W takim razie zorganizujcie coś SAMI, a nie tylko pożyczacie, naciągacie, szukacie sponsorów. A skoro, do tej pory, nikt nie zechciał wam pomóc, to znaczy, że wasze imprezy w Łomży nie są dużo warte.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

A ja właśnie wróciłem z "przeglądu" centrum. Na prawdę nie ma o co szat drzeć ani kopii kruszyć. Aż się zdziwiłem :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

w wieku 15-16 i inteligentne? to się z reguły jedno z drugim wyklucza ale powodzenia, może może

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

hhaha smiech na sali.
Jak im przeszkadza to niech plot postawia, albo sie obmuruja dookola phi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

osteria tez otwarta od 14.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

tak czy siak to robota nie dla mnie;-)także jutro pewnie przejdę się do salonu i będe miała problem z głowy;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Andziuś czy ty naprawde jestes taka naiwna czy łatwowierna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Pawel_Dabrowski pomagam ludziom cały rok a nie w jedna noc propagowaną przez Owsiaka . Jeśli mam mięć fałszywe poczucie własnej wartości wpłacając kilka groszy na fundacji a przez rok mieć wszystkich potrzebujących w 4 literach .... to niech Owsiak zabierze się za łopatę i niech pokarze jakim wartościowym jest człowiekiem nie przez jeden wieczór tylko przez cały rok...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Czy Owsiak grając z piwnym koncernem gra fair? "Cała akcja to sugestia, że bycie na luzie i bycie fajnym wiąże się z piciem alkoholu"


Wieczór to w telewizjach reklamowy atak piwa. To już norma. Ale ostatnio w dość banalne zazwyczaj filmiki wbija się donośny i dobrze znany głos Jerzego Owsiaka. Lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy występuje w... reklamie jednej z marek (Carlsberg) i przekonuje, że gra fair i przygotował Zieloną Kartkę.

Zadziwiające. Uderzające. Poszperałem w sieci i znalazłem o co chodzi. W powielanych przez większość portali materiałach reklamowych producenta napoju i WOŚP czytam:

Carlsberg i Jurek Owsiak wspólnie promują ideę fair play

Marka Carlsberg angażuje się wspólnie z Jurkiem Owsiakiem w promowanie idei fair play. Podczas Przystanku Woodstock symbolem takiego zachowania będzie Zielona Kartka stworzona przez markę Carlsberg. Już teraz w najnowszym spocie telewizyjnym Carlsberg promuje ideę fair play popieraną przez Jurka Owsiaka.

Powodem, dla którego Jurek Owsiak zdecydował się wziąć udział w spocie promującym festiwal Przystanek Woodstock oraz Zieloną Kartkę Carlsberga, jest stojąca za nią idea fair play. Wartość ta jest bliska Jurkowi Owsiakowi od wielu lat, stąd jego zaangażowanie w działania marki.

Idea Zielonej Kartki zostanie wprowadzona w życie na Przystanku Woodstock, którego nowym głównym sponsorem został Carlsberg. Na terenie imprezy powstanie boisko do gry w piłkę nożną, na którym zostaną rozegrane Woodstockowe Mistrzostwa Europy. Mecze rozgrywane będą według nowych reguł. Każdy zawodnik za zachowanie fair play nagrodzony będzie właśnie zieloną kartką.

Dodatkowo, aby wyrazić poparcie dla idei, na festiwalu planowane jest ustanowienie rekordu świata. Na umówiony sygnał dany przez Jurka Owsiaka uczestnicy festiwalu podniosą zieloną kartkę, w geście poparcia dla idei fair play.

Zadziwiające. Do tej pory rozumiałem, że Przystanek Woodstock to sposób na wynagrodzenie młodych ludzi, którzy zbierają w czasie styczniowego finału. Ludzi dających coś z siebie innym. Była w tym jakaś wewnętrzna logika, chociaż jest kwestią gustu pytanie czy tego rodzaju zjazdy młodzieży to najlepsze miejsce dla nastolatków.

Ale teraz, tak to wygląda, mamy jakieś spięcie gigantycznego uderzenia reklamowego koncernu piwnego z wielkim koncertem muzycznym. Nagrodą ma być muza i piwko. Po prostu. I po prostu reklamuje to wszystko, a wraz z tym alkohol, Jerzy Owsiak. Już słyszę te śmiechy, że o co chodzi, że piwko mi przeszkadza... Nie przeszkadza, ale tabuny pijanych polskich nastolatków, niestety częsty widok, nie budzą mojej wesołości.

Z zewnątrz wygląda to w ten sposób, że Owsiak zachwala jedną z marek piwa. Sugeruje, taka jest narracja spotów, że bycie fair, bycie na luzie i bycie fajnym, wiąże się z piciem alkoholu. Ja takiego związku nie widzę. Widzę coś przeciwnego - alkohol zazwyczaj prowadzi do głupoty.

Nie mam poczucia, żeby to co robi autor WOŚP było fair. To jest nie fair wobec rodziców i wobec młodych ludzi. Do tej pory Jerzy Owsiak deklarował, że inne wartości niż dobra zabawa przy piwku są mu bliskie. Widać zmienił zdanie.

A Zielona Kartka? Z logo piwnego producenta? Ktoś to - oprócz koncernowych prawników omijających w ten sposób zakaz reklamy skierowanej do nieletnich - bierze na serio? Powtarzam - to nie fair. Wobec rodziców i młodzieży.

I jeszcze jeden fragment pijarowskiego komunikatu:

Carlsberg zaangażuje się także w promowanie odpowiedzialnego spożywania alkoholu. (...) Dla bezpieczeństwa imprezy wyznaczone zostaną także „Strefy wolne od procentów", czyli miejsca, w których obowiązywać będzie całkowity zakaz konsumpcji alkoholu.

Hmm... To ile będzie sfer z procentami? I co się w nich będzie działo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Twoja wiedza to cytaty zaczerpniete na "cito" z sieci, wiedza której nie pobierasz cyklicznie, lecz na potrzeby chwili, zabłyśniecia w każdym temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Vorarbeiter nadal czekasz na zdanie relacji z pracy rolnika godzina po godzinie? Bo chętnie podjął bym takowe wyzwanie!Bo jak czytam te forum to aż mi ciśnienie rośnie jaką nienawiścią zionie to forum.A tak na marginesie to najgłośniej krzyczą prawdopodobnie ci których rodzice kilka-kilkanaście lat temu przeprowadzili się do miasta Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Po pierwsze to ja nie chce mieć dzieci . Jak mnie znasz to powinnaś o tym wiedzieć?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

syn to Łukasz a ojciec niepamiętam jak miał na imię ale to stary dekarz ok 35 lat praktyki z tego co wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

wolnosc slowa ! nikt nie bedzie tego kontrolowal! urodzilismy sie wolni mamy zyc wolni i umrzec wolni! Policja karze nas za slowa zamiast zabrac sie do prawdziwej roboty i scigac przestepcow!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Andy C, sugerujesz, ze wolnym calkowicie nie da sie byc. jedno zwrocilo moja uwage: "zachowuj sie normalnie". a u nas w Polsce, i nie tylko zwracamy uwage na byle co i krytykujemy. niestety, za wolnosc placimy czasem wysoka cene.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

HAUFFS! :)
Charakterystyczna literatura... "jakby stylem gotyckim".
Oj Zenit Zenit :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

Hauffs masz rację, źle spisałem, po świętach trzeba dojść do siebie ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak PiS rozmydla aferę w KNF

nie polecam P Kurak !! Większe straty

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org