czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czasy PiSlamskiego nierządu...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

"Ludzie zacznijcie trochę myśleć o innych!!!" Ja myślę cały rok anie w jeden wieczór... I tym się rożnie od Owsiaka.

Owsiak kontra kler
Moje spostrzeżenia. Nie znam się. Nie mam jakiegoś pełnego obrazu, co między nimi się dzieje. Tak po prostu subiektywnie opowiem, co mi się wydaje.

Jeszcze jak chodziłem do gimnazjum to miałem religię. Na religii miałem księdza, który próbował nas uczyć. Był styczeń. Pora taka jak tak. Spytaliśmy się go ile da w niedzielę, dla Jurka, dla WOŚP. Odpowiedział, że nic. Ale jak to? Przecież, to dla chorych dzieci, przecież to pomaganie innym, bezinteresowne zresztą. Przecież to jest szansa żeby te dzieci mogły żyć normalnie, mogły wyzdrowieć.

Dlaczego? Bo nie. Bo Owsiak to złodziej, bo kasę bierze dla siebie, bo ma burdel w papierach.

Szczerze mówiąc nie rozumiem tego. Pan Jurek ma zapewne wokół siebie dobrych prawników, którzy jego sprawy finansowe czynią czyste jak łza. To już jest któryśtam finał. Jeśli byłyby jakieś wątpliwości, co do skuteczności tej fundacji, to wyszłyby one na jaw kilka, a nawet kilkanaście lat temu. Wierzę w to, że sprawdzali go na wszystkie możliwe sposoby, czy sobie w łapę nie wziął. Jak widać nic nie wykryli. Albo jest czysty, albo taki dobry z niego złodziej.

No i ja nie rozumiem. Katolicki Caritas i owsiakowy WOŚP to dwie konkurencyjne fundacje. Obie jednak pomagają biednym ludziom, dzieciom, tym, którzy tego potrzebują. Nie rozumiem skąd ta zawiść.Przecież obie strony chcą tego samego.

Dla tych, którzy pomoc otrzymują nie liczy się to, kto podpisał się pod czekiem.

Tym bardziej dla tych, którzy ten czek wypisują nie powinno liczyć to, że to właśnie oni są jego autarami.

Po co ta zawiść. Prziecież pismo mówi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Cholera hipokryzja co poniektórych nie zna granic :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Niestety ŁSM to taki PZPN - sam beton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Takich rzeczy powinno się uczyć w szkołach na lekcjach wiedzy o społeczeństwie i przygotowaniu do życia w rodzinie zamiast religijnego spamu - śmieci wyznaniowej paranoi religijnie lansowanej obecnie nie tylko w szkole i nie tylko przez katechetów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

kto odpowiada? my! Ty, ja, on, ona, my, wy. A kto to nadąży sprzątać po kapryśnych ludziach,którzy rzucają gdzie stoją??!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Idą ciężkie czasy, dziad się reklamuje za darmo, a i tak to mu nic nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

hahaha

W odniesieniu jak wyżej.

Tematy się pomyliły tym którzy w szkołach nie uczą młodzieży tego co w życiu ważniejsze ale tego co wydaje się im sakramentalnie święte religijnie rzecz biorąc na pierwszym miejscu hamują w ten sposób rozwój nie tylko cywilizacji i nowych trendów w życiu społeczno ekonomicznym.


Powołując się na temat: "Domy energooszczędne" podtrzymuję swoje zdanie jak wyżej cytuję : "Takich rzeczy powinno się uczyć w szkołach na lekcjach wiedzy o społeczeństwie i przygotowaniu do życia w rodzinie zamiast religijnego spamu".

Sadzę że takich rzeczy powinno się uczyć w szkołach zamiast marnowania czasu i obciążania pamięci na lekcjach np. religii - to cywilizacyjnie korzystniejsze i przez to bliższe oryginalnej Ewangelii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

pokoj 1408 reszta to bzdury



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

faktycznie :D Majka74 pisała tak spokojnie o wyścigu szczurów, a inni powyżej omijają to i chcą tam jechać :D nie wiem jak jest przy tych truskawkach, czy każdy ma swoje grządki itd. czy kto pierwszy ten lepszy. to jak to jest?
a tak apropo pracy zagranicą, to czy jest tu na forum ktoś uczciwy, kto wie gdzie opłaca się pracować i nie mieszka się w kempingu tam na miejscu ? :D
na pewno są tacy, więc proszę o kontakt. podam maila potem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Mam do odsprzedania bilet na dzisiaj na 16.45 do Warszawy!!! Kontakt 518 130 331

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Holandia początek stycznia wyjazd na drzewka ozdobne, jak sie tak słabo będziesz kręcił woku roboty Cyprian to nigdy jej nie znajdziesz, szczególnie że za granicą gdzie naprawdę trzeba sie przyłożyć do pracy.
Na pierwszy wyjazd proponuję ci znaleźć prace w biurze pośrednictwa pracy podaje wiarygodne biura SunPower, Contrain. Wiem też że w OTTO warszawskie biuro mają duże problemy z płatnościami nie polecam!
A dlaczego przez biuro, już pisze:

Plusy:
-płatność w określonym terminie
-załatwiają lokum 60/75 euro
-dają środki lokomocji typu Rower, Samochód pow. 10/12 km
-załatwiają ci Nr Soffi (potrzebny do rozliczeń podatkowych w holandii)
-mieszkasz z Polakami
-tylko troszeczkę pomagają w aklimatyzacji w regionie (sklepy itd. o koffiki lepiej się nie pytaj;))

Minusy:
-może się trafić naprawdę ciężka praca np. pomidory normy dzienne to
40kg/h - 60kg/h przy czym jeden pomidor wazy kilkanaście gram lub ponad 20gram
-możesz nie mieć godziny w tygodniu pracować mniej niż 40h (o godzinny musisz się wykłócić to ci dadzą drugą robotę, ja jak miałem 20/25 godzin nie płaciłem za domek bo umiałem z nimi gadać)
-możesz trafić na psychola w domku wtedy będziesz musiał kogoś mocno dojebać np. ustawkowicza-holigana (poważna sprawa wiem co mówię)
-wysokie kary które rzadko stosują np. coś z rowerem 50euro, nie umyte naczynia zatrudniają swoje zmywaczki i płacisz ty albo wszyscy 50 euro itd


I to chyba tyle wytłumaczyłem ci jak Ojciec Dziecku wiec chyba już wiesz ocb.

Wpis bierzcie pod uwagę tylko do tych biur o których napisałem wyżej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Maruda - nocny strażnik teksasu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czasy PiSlamskiego nierządu...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org