czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

nieczynna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

Dallas nie czytalem, teraz atakuje lsnienie a potem mam zamiar zaatakowac pod kopula :D





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

a co maja slupki do zakupow?? Jedynie przejazd jest utrudniony ale zakupy nie!! Chyba ze sa jakies slupki przed wejsciem ?? ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

jezeli interesuje Ciebie samsung E 250 to pisz tomek_wendkarz14@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

k2m o to mi pasuje :) A czytałeś Desperację? Też jest świetna.
Andy C :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

Witam
Mam do odsprzedania bilet (normalny) do Warszawy na dzień 26.12.2011 r. godz. 15:15.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: 1agas@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

Ja mam na półce "Historię Lisey", ale z tych co wymieniacie czytałem wszystko. Zwykle kupuję po premierze, czytam i sprzedaję na Allegro 5 złotych taniej ;-)

King miał ostatnio słabszy czas ("Historia Lisey" i "Komórka" są słabe), ale już ostatnie "Pod kopułą" i "Czarna bezgwiezdna noc" są w porządku. Chociaż dla mnie najlepsze jego książki to te z przełomu lat 80 i 90 - "Dolores Claiborne", "Bastion", "To" - za te się bierzcie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

Chętnie kupie bilet, ale on jest na 4.30 czy na 16.30?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

otwarta, ale tylko ta na wojska polskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

zyd wiecznie otwarty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

na prusa maly do 16 i woda w nim jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

Bez urazy ale czy naprawdę nie potraficie przeżyć bez zakupów nawet tych 2 dni w roku?? Już widzę co się będzie działo jutro pod stokrotą.. Niektórzy pewnie będą stali z przyklejonym nosem do szyby już od północy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

ja ostatnio kupiłam sobie nowy dotykowy LG na Allegro za 215 zł. Przez kilka miesięcy wszystko było w porzadku a teraz zaczyna mi szwankować...rozładował sie, naładowałam go ale on po tym ostatnim rozładowaniu nie chce się włączyć..:( a wogóle jako dotykowy powoli chodzi, ciężko się pisze smsy i przez niego zraziłam się do tego rodzaju telefonów. Nie ma jak to normalne na przyciski... Jeśli ten się nie naprawi to również podają mail na wasze oferty z ceną - może się na któryś zdecyduję..;) ( panka32@wp.pl )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

..ja nigdy po świętach nie widziałam kolejek pod sklepami..wręcz przeciwnie - jak byłam to leżały w dziele mięsnym poprzeceniane wędliny bo nie było na nich amatora..a moze suzi zabrakło mleka dla dziecka..? to nie może poczekać - wiem coś o tym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

26 grudnia, drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, a centrum Łomża wygląda jak śmietnik.
Ulice Mickiewicza i Sikorskiego w okolicach Dworca PKS i targowiska toną w śmieciach?
W Łomży nie ma służby sprzątających? Jeśli są, to kto jest ich zwierzchnikiem?
Jeśli nie ma to kto odpowiada za czystość ulicy Sikorskiego, dworca PKS i targowiska? Kto powinien egzekwować utrzymanie czystości?

Łomża dzięki tym śmieciom może śmiało pretendować o tytuł najbrzydszego miasta Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

...tak - członkowie spółdzielni chodzili i jeździli po terenie K1 - z tego co wiem było tak: LSM przegrało 2 sprawy przed sądami o jakieś tam opłaty eksploatacyjne, później było posiedzenie pojednawcze o prawo przejazdu przez działkę K1 z którego LSM się wycofało - a K1 w końcu postanowiło zagrać tą samą kartą i sami wytoczyli sprawę o bezumowne wykorzystanie terenów K1 w postaci tego przechodzenia - chyba to postępowanie nadal trwa...LSM postanowiło zastosować akcję dezinforacji i blokady przejazdu - w tym części przez którą przejeżdżały dostawy do K1...ja tam w ich spory się nie mieszam ale wkurzył mnie fakt usunięcia informacji K1 jak oni to widzą - zawsze są dwie strony i dwa punkty widzenia - można przeczytać tę notkę tylko na drzwiach K1...

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

heheheh Andy C domyślam się że jednego kolegę masz na myśli;-)))
No a co do lapka to nie mam kogo poprosić,na mieście jest jakiś serwis nad którym sie zastanawiałam;-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?



Politycy PiS planują powołać zespół, który miałby analizować wypowiedzi m.in. na blogach i forach internetowych. Przypadki naruszenia prawa przez internautów mają być zgłaszane organom ścigania.

http://qrczak.forum.epoznan.pl/news-news-23356-Internet_kontrolowany_-_nowy_projekt_PiS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

Zamykam wszystkie tematy na forum i proszę mi tu niczego nie pisać !!!!!!!!!!!
Starczy tego dobrego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spać a nie śleczeć nocą przed kompem !!!!!!!!!!!!!!!!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy uważasz, że celibat powinien zostać zniesiony?

Witam!

Właśnie przeglądam tematy budowlane w sieci i trafiłem na taki temat: domy energooszczędne. Co o tym sądzicie? Czy to realne?

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org