niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sława Kaczyńskiego dotarła do Meksyku.

Musi na Nowogrodzkiej strzelają szampany. Sukces.

https://wiadomosci.wp.pl/mocne-slowa-na-koncercie-rogera-watersa-w-meksyku-o-jaroslawie-kaczynskim-6322585295423617a

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Sława Kaczyńskiego dotarła do Meksyku.

A ciebie oprócz pracodawcy ktoś zna?

Towarzyszu to.ja4, w przeciwieństwie do ciebie benifecjenta MOPS i Moskwy jestem sam sobie pracodawcą i nie tylko.
Co do znajomości, towarzyszu to.ja4, w twoim wypadku najważniejsze jest, że ciebie bardzo blisko znają buty Piotrowiczów i ruble moskiewskie.
Coś w temacie jesteś w stanie napisać, czy czekasz na wytyczne Moskwy via Nowogrodzka w W-wie?

Pewnie że Złomeksa znają wszystkie farmaceutki w aptekach, wszędzie wazelinę i czopki wykupuje...Takie jego hobby, teraz jeszcze i pastę do butów trudno dostać, pewnie to też jego robota...

Kasia..

to.ty4
...uważasz, że to zaszczytna sława jest jaką JarKacz się cieszy..?, POrównaj teraz to z tym jak jest sPOstrzegany Wałęsa na świecie...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Taaak, mówili: chodźcie posłuchać, przekonacie się jakiego oni tam buca za prezydenta mają.
Nawet w takim \"playboy\" wybrany był jako dvpek miesiąca. Sam widziałem gębę bolka umieszczoną w dvpie osła.

Tak towarzyszko kasiu, aptekę wy czopy i wazeliny to macie tam na Nowogrodzkiej w W-wie. Wazelina na czopach, czopy na wazelinie i wyścigi, kto pierwszy wśliźnie się I sekretarzowi kc pis.
A tobie towarzyszko widzę ostatnio wystarcza pasta zlizana przez ciebie z butów Piotrowiczów.
Coś w temacie towarzyszko jesteście wydukać, czy czekacie, tak jak towarzysz to.ja4 na wytyczne z Moskwy via Nowogrodzka w W-wie?

Z tobą w temacie? A niby o czym, jak ty tylko: wazelina, czopki, pasta... Wybacz szukaj dalej, mnie to nie kręci.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 01-12-18 19:12

Z tobą w temacie? A niby o czym, jak ty tylko: wazelina, czopki, pasta... Wybacz szukaj dalej, mnie to nie kręci.

Kasia..
________
wiem owarzyszko kasiu, że będziecie się wypierać wazeliny, czopkowania i zlizywania pasty z butów Piotrowiczów.
A teraz towarzyszko kasiu, razem z pozostałymi wazelinami pisowskimi na cześć Tołdiego Zielińskiego krzykniesz \"czołem panie ministrze\" ? Nie? A zobacz, dzieci musiały. Bo wazelina komediancik wojewódzki kazały.
Wszystko szmaciarze zrobicie, aby się przypodobać I sekretarzowi kc pis, Nawet buty Piotrowiczom wyliżecie.
Nie wierzyliście mi, że PRL wrócił, a tu proszę,, w całej rozciągłości, nawet więcej niż PRL.

PRL damy radę przeżyć, ale ty pomódl się lepiej o to, aby ryżawy nie powrócił, dokończyć dzieła zniszczenia! Bo gorszy od PRL. I tego kraj być może nie przeżyje.

Złomeks ja wiem że ty lubisz ostrą perwersję łącznie z lizaniem butów, nie zapomnij językiem odrazu o rajstopy zahaczyć, to deko język po paście wytrzesz,ale powtarzam mnie nie wrzucaj do tego worka...Bez przesady, takie zabawy mnie nie interesują...
A czy my zrobimy wszystko aby się przypodobać komukolwiek? Ja tam nie z takich aby się komuś przypodobać...Ale jeden taki szmaciarz-nie gniewaj się za pożyczone słówko, noo może nie aby się przypodobać, ale dla kasy rozwiódł się fikcyjnie z żoną i na dodatek ujadając na program 500 plus i ludzi pobierających owe 500, sam łyka 3× 500....

Kasia..

De.wotko
...a jakie zabawy, takie bez przesady np. z lizaniem rajstop, ciebie interesują..? i czy można w nie grać w Jednaczewskim Lasku..?

Paplak ciekawość to pierwszy stopień do piekła..... uzdolniony\" artystycznie\" facet wszystko potrafi i wszędzie może, jeśli dwie strony wyrażają na to chęć...A lizanie po rajstopach to dla Ziomeksa, on nawet lizaka liże przez papierek.

Kasia..

Pamiętajcie!!

Bracia Kaczyńscy obronili nas przed dwiema katastrofami:

Lech przed wprowadzeniem Euro, a Jarosław przed sprowadzeniem islamistów.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Luki w islamistach nadrabiamy ściągając niemało z Pakistanu i nie tylko. A w maju Morawiecki podpisał w Marrakeszu folks-listę gwarantując że, będzie również zagarniał z Afryki.
To o nieprzyjmowaniu, to tylko jedna z wielu pustych zapowiedzi.
Podobnie było z IPN, porządkiem z \"nadzwyczajną mafią\", i pewnie jeszcze trochę innego zamieszania, ze skutkiem końcowym bez zmian.
Na pewno pisiory są mniejszym złem od platfusów, jednak jedni i drudzy zgodnie pilnują, aby tylko Polacy ich nie zastąpili. A to czy na ławce rezerwowych posiedzą sobie na zmianę, żadne krzywdy nie mają.
W sumie jedna cholera. Chociaż platfusom przez 8 lat okupacji, zaczęło nieźle odpierd*lać, obecni bardziej się pilnują i więcej pozorują.

De.wotko

...myślę, że większa ilość niż dwie strony, tylko umiliłoby cła zabawę, a Mania lubi na rowerze jeździć...

U mnie w łóżku więcej niż dwie osoby to tłok...I aż tak nowoczesna nie jestem. A skoro Mania lubi na rowerze to zawsze na bagażnik posadzić ciebie może i gdzieś w lesie zostawić, abyś ze trzy dni wracał.

Kasia..

De.wotko
...to aż trzy dni chcesz się ze mną zabawiać..?!, w lesie, w takie zimno..?!

Paplak zapomnij...A tak w ogóle w twoim wieku i trzy dni? A serce i te sprawy? W twoim wieku w relacjach damsko-męskich jest jak z gazetką \"Playboy\" - wychodzi raz na miesiąc.

Kasia..

De.wotko
...gdybym miał serce nie próbowałbym umawiać się z tobą na te sprawy...

Daremne twe próby. Chyba nikt nigdy nawet nie podejrzewał ciebie że masz serce?

Kasia..

dla mnie wystarczy Jan z sercem..., a te sprawy najlepiej załatwiać bez serca, PO co POtem komplikacje i rozwody jakieś...

A która to jest takia głupia żeby dla ciebie rozwodzić się chciała i na dodatek taka desperatka aby do łóżka ci wskakiwać? Jak się rozwodzić to dla lepszego modelu, jak stary się zepsuł, a nie wpaść z deszczu pod rynnę.

Kasia..

De.wotko
...seks w łóżku i jeszcze na dodatek ze wskakiwaniem doń to takie banalne i PO tylu latach nudne jest..., ja proPOnuję coś ekstra w Jednaczewskim...

Jak łóżko banalne, facet w nim też bez polotu i fantazji to z czego ten seks ekscytujący ma się w nim wziąć? Chcesz ekscytacji? Poczekaj na duży mróz, wyjmij i przyklej do znaku drogowego z napisem:\"Jednaczewo\" a potem wrzątkiem, wrzątkiem go....

Kasia..

De.wtko
...a skąd, albo od kiedy znasz ten przePiS..?

A skąd? A już byś chciał wiedzieć...

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 02-12-18 11:36

Złomeks ja wiem że ty lubisz ostrą perwersję łącznie z lizaniem butów, nie zapomnij językiem odrazu o rajstopy zahaczyć, to deko język po paście wytrzesz,ale powtarzam mnie nie wrzucaj do tego worka...Bez przesady, takie zabawy mnie nie interesują...
A czy my zrobimy wszystko aby się przypodobać komukolwiek? Ja tam nie z takich aby się komuś przypodobać...Ale jeden taki szmaciarz-nie gniewaj się za pożyczone słówko, noo może nie aby się przypodobać, ale dla kasy rozwiódł się fikcyjnie z żoną i na dodatek ujadając na program 500 plus i ludzi pobierających owe 500, sam łyka 3× 500....

Kasia..
Jeśli chodzi o 500+ to czerwona szmato spytaj się ile ja w postaci danin, opłat i innych wynalazków (to już 26 jakiś wprowadzonych przez komunistów pisowskich danin) kradną mi twoi idole, którym liżesz buty.
Nie muszę szmato jak ty sprzedawać się czerwonym za 500+ miesięcznie. Ale przynajmniej złodziejom pisowskim odbiorę jakiś promil z tego co mi ukradną.
A po 1 stycznia za możliwość lizania butów Piotrowiczom zapłacisz ponad 60% więcej za prąd. I nie tylko. I nie wiem jak będziesz lizała tę pastę z ich butów to i tak zapłacisz.

PS. Robimy paczkę świątecznej pomocy. Podaj adres na który mam ci przesłać mąkę, sól, makaron, cukier,ryż....... Kupię ci za całe 3000 zł (to twoje 3 miesięczne zapomogi z MOPS?).

Szmaty poszukaj obok w pościeli, a paczkę wyślij dla potrzebujących, czopie bez honoru, który ubliżasz tym którzy pobierają owe 500 plus( ja nie pobieram),a sam je łykasz jak pelikan. I nie praw o honorze, bo najpierw trzeba go mieć, a nie wyłącznie dla kasy fikcyjnie się rozwodzić...

Kasia..

Kaczyński - niech będzie zapomniany na wieki.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0