czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Sukces\" mieszkania +

com454 od razu było podać nazwę firmy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Sukces\\\" mieszkania +

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Sukces\\\" mieszkania +

marudo wpadlem tu jeszcze na sekunde jak ty sobie wyobrażasz przepuścmy ty mi dajesz lapka do czyszczenia okej ja sie biore za robote i mowie przyjdz jutro otej i tej godzinie ty przychodzisz i co lapek nie dziala wiesz jesli oddasz partaczowi laptopa to zrobi tak jak piszesz ale konsekwencje z tak zwanego pseudo fachmana trzeba wyciagnać więc albo zwrwaca ci koszty naprawy w porzadnym serwisie albo podsumowujesz i oddaje ci kase za lapka ale nie tak ze biezesz go pod pache i dziekujesz i co moze jeszcze mu zaplacisz za to ze lapek nie pracuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Sukces\\\" mieszkania +

Autor: com454 (---.elomza.pl)
Data: 25-12-11 15:21

maruda a dlaczego piszesz o spierniczonym sprzęcie ja nie tylko potrafie wyczyścić ci laptopa ogólnie prowadzę serwis takze nie wiem skąd ci przyszło to do głowy nie zdażyło się jeszcze żeby mój klijent był nie zadowolony z mojej roboty tylko koszt roboty jest znacznie mniejszy jak kasują inne serwisy nie mam czasu na wyjaśnienia jeśli macie problemy ze swoimi lapkami piszcie na meila Pozdrawiam i Życze Miłego Dalszego Świętowania
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Jak to nie masz czasu na wyjaśnienia ?
A na forum siedzieć i się ogłaszac masz czas?

A ja chcę tylko wiedzieć czy sprzę który ci powierzę wróci do mnie w stanie nienaruszonym :):)
Serwisy które biorą o 3zł. drożej od Ciebie mi to gwarantuja a ty ???

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Sukces\\\" mieszkania +

Matka wie, że ćpiesz?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Sukces\\\" mieszkania +

Wie. Sama mi przynosi zakupy do domu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Sukces\\\" mieszkania +

Mam coś takiego cenowo byś się zmieścił.Komórka z aparatem model profesional 2010.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Sukces\\\" mieszkania +

Interesuje mnie także taka do sklejenia:P
Brokap@poczta.fm



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org