czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Lepiej na tym wyjdziecie jak zapalicie jednak ten znicz za złotówkę a 4 tysiące to lepiej można zagospodarować np. przekazać na schronisko ,a nie na bez sensowne strzelanie petardami które nic nie znaczą , patrze ten cały sztab to jedne wielkie nie porozumienie , i z roku na rok to WOŚP robią się wielką instytucją masowego ogłupienia polaków żeby wyciągnąć kasę żeby się dobrze bawić i robić huczne imprezy ,"zeszli z drogi ..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Witam Drodzy Łomżyniacy!:)

Mam takie pytanie do Was ludzie z Łomży. Czy ma może ktoś z Was na sprzedanie telefon? Tak do 100 zł, cena do negocjacji jeszcze.
Chodzi mi o sony ericssona z dobrym aparatem fotograficznym, taki multimedialny najlepiej żeby był. Jeżeli ktoś ma coś takiego na sprzedanie, proszę o informacje. Pozdrawiam i Merry Christmas:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Może przesadziłem z tą 100-ówką, ale nie szukam jakiegoś dotykowego mega lansowego telefonu, tylko zwykłego heh....Ma być tani i dobry:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Pod choinką znalazłem kopertę ze zdjęciem z fotoradaru:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

adek9211@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
papież - Jan Paweł II

"KOŚCIÓŁ - KLER jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi z ruchomości i nieruchomości które gromadził przez wieki."
alter ego - Jezus

Jaka tu bezinteresowność i dobroczynność Ojców Kościoła na Ziemi Łomżyńskiej tacy tu jego bezinteresowni synowie i takie ich bezinteresowne córki i taki tu bezinteresowny wielki i zarazem mały w swej wielkości Kościół egoistów egocentrycznych jak ich kapłani i stworzona przez nich religia ludzi żyjących w "kanibalskiej" komunii i obrzędowym Rzymskokatolickim okultyzmie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Baby wyginęły to i mężczyźni , jeśli baba jest ok to i chłopa znajdzie ok ,nie ma czegoś takiego że nie ma lub wyginęło bo równowaga w naturze jest ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

otwarte od 14:15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Pod choinka znalazłem kopertę:D Myślałem, że kasa będzie....a tu lipa...Otwieram i wyciągam zdjęcie z fotoradaru hehe:) Sztabowi WOŚP to się raczej nie przyda:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

na krótkiej Fitnes 10 zł

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\\\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

0.7
2 rodzaje nierdzewka 25 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Ja mam oferte dla ciebie ale sie troche krepuje ci powiedziec;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

wiesz ze lepiej żebyś to usunął bo będziesz ukarany .... Mogę ci to zapewnić że będziesz miał gości ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

smolen podzielam Twe zdanie. Mydlenie K! oczu ludziom!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Kamilek podaj gg : Ja mam 1Gb Ram taki to siedogadamy. Albo napisz do mnie: gg: 4074018

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Martuchna nie warto małemu szowiniście poświęcać uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

4hero feat. Jody Watley - Bed of roses

http://www.youtube.com/watch?v=URxyJrLJi7I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

Może zajrzyj do sklepu na przeciwko Banku Spółdzielczego na al. legionów.:
róg al legionów i polowa(naprzeciwko przejścia dla pieszych )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojciech Sumliński: TUSK to ,,produkt\\\" niemieckich służb i wywiadu wojskowego PRL!

ja nie zazdroszcze...ja sie wstydze przyznac skad jestem bo gdzie nie pojade nawet na wycieczke to w lokalnej prasie czytam.polak ukradl polak zabil polak zgwalcil...jakos nic dobrego o naszych rodakach tam nie pisza..
ale dziwi mnie to ze ty tak chetnie oczerniasz szkalujesz inne rasy narodowosci itd wiedzac ze palanty z polski robia doslownie to samo za granica jak mieszkajacy w polsce czeczeni i reszta...wiec to ty sie moze powinienes troche zastanowic nad swoimi pogladami



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org