niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pOŚLE kOŁAKOWSKI …

Drogi miłościwie nam panujący pośle Kołakowski, jako twój chlebodawca, chciałbym dowiedzieć się, chociaż nie doczekałem się już od wielu wielu wielu wielu dni, odpowiedzi na pytanie, co pan takiego robi w tym sejmie….

Na czym polega fenomen tego człowieka. Przecież obiecywał już tyle lat pociąg w Łomży, jest znany jedynie z podzielenia Pisu w Łomży na zwolenników Chrzanowskiego i zwolenników Muzyk, znany przecież z przynależności do PRON, jest to znany \"rajdowiec\" pędzący ponad 100km/h w terenie zabudowanym…. PANIE POŚLE PYTAM SIĘ , KIEDY W KOŃCU SPEŁNI PAN SWOJE OBIETNICE WYBORCZE DOTYCZĄCE KOLEI W ŁOMŻY ?!?!?!?!??!

PANIE POŚLE !!!! WSTYD I HAŃBA TAK OBIECYWAĆ LUDZIOM, A DIETA CO MIESIĄC PRZYBYWA ZA NICNIEROBIENIE

http://i.imgur.com/KYVgnJ4.gif

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: pOŚLE kOŁAKOWSKI …

Nie rozumiem co to za pomysl z tym pociagiem do Lomzy.Dzisiaj praktycznie w kazdym gospodarstwie domowym jest przynajmiej jeden samochod osobowy a ludzie sa wygodni i korzystaja z tych srodkow bo moga sie rowniez przemieszczac dojezdzajac do celu.Minely czasy kiedy setki mlodziezy i osob pracujacych dojezdzaly do szkoly czy pracy.Minely czasy kiedy jezdzono pociagie po kielbase do miasta.Ponadto pomysly winni sie opierac na ekonomi a tu takowe nie widac.Natomiast jesli tyczy to pociagow towarowych to owszem,bowiem zwiekszy to bezpieczenstwo na drogach i uchroni i tak zdewastowane drogi.Tak ze taka jest moja opinia.Gdyby ta kolej miala polaczyc Mazury czy nawet Litwe tez bylaby uzasadniona.Zaczepki i wyzwiska posla nic nie dadza.Narazie cieszmy sie trasa Via Baltica i obwodnica Konarzyc.

Jak pokazuje doświadczenie innych krajów (np. W. Brytanii), tam kolej przeżywa renesans, ponieważ ilość samochodów spowodowała tłok w miastach, kłopoty z dojazdem do pracy i marnotrawienie czasu na stanie w korkach, czy szukanie parkingów, o kosztach nie wspomnę.

Dlatego ludzie zaczęli szukać alternatywy transportu, a kolej ją właśnie daje.

Za kilka lat w Polsce będzie podobnie.
Kilka autostrad nie rozwiąże problemu, a tylko je pogłębi, bo na nich są ciągle wypadki, korki, korki do bramek, koszty przejazdu, itp.
Dlatego kolej może być uzasadniona, ale pytanie - czy dla Łomży także?

Natomiast odpowiadając na pytanie - posłanka Krynicka oraz poseł Kołakowski wspierając PiS i posłusznie podnosząc łapki w głosowaniach nad ustawami \"made in PiS\" - przyczynili się do niszczenia demokracji, trójpodziału władzy, zdeptania konstytucji i państwa prawa - czego nie wolno im zapomnieć.

NIGDY !!!!

I niech to będzie puentą - podnoszenie łapki na rozkaz, bo przecież żadnej innej własnej inicjatywy, bo i skąd ...

komandos123 - mam inne zdanie na temat transportu kolejowego. Bezsprzecznie jest on tańszy niż samochodowy. wymaga inwestycji ? a samochodowy nie wymaga ? Stałe połączenie kolejowe ze stolica za pomocą szybkich szynobusów to nie to samo co połączenie samochodowe. Takie połączenie by ożywiło Łomżę. Pomyśl siadasz , siorpiesz kawę , odpalasz laptop, smartfona -wpisujesz kilka razy się na forum i jesteś w Warszawie :) możesz przygotować się do zajęć , do pracy twoja uwaga nie musi być zaprzątnięta ruchem samochodowym i zwracaniem uwagi na bezpieczeństwo. Na marginesie, może ktoś wreszcie wpadnie na oczywisty dla mnie pomysł, aby ciepłownia miejska miała swoja rampę wyładunku węgla i nie trzeba było go wozić przeładowanymi ciężarówkami z ul. Sikorskiego. Dobrze, ze beczkowozami nie wożą wody z Podgórza do Łomży. Skąd te pomysły ? W których zakutych łbach się lęgną?
Wracając do posła, to dieta mały pikuś , bo jeszcze utrzymanie biura , czy nawet dwóch, to są koszty! I to wykorzystanie do maksimum limitu ! Nigdy oszczędności! Co się w tych biurach dzieje ? Nad czym tam pracują ? A z czego znany ? Noooo ja ciągle pamiętam obraz jak na sesji RM biegał i palcem liczył głosy :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Poseł przecież tę kolej obiecywał.... nie dotrzymał słowa wyborczego i nadal go wybierają??? Fenomen, to ja powiem darmowe samochody dla ludzi z 3 dzieci w rodzinie w Łomży. Zagłosują na mnie, nie spełnię obietnic i kolejne kadencje moje!!!!

http://i.imgur.com/KYVgnJ4.gif

Johnny, a ty przez chwilę pomyślałeś, że ktoś głosuje na Kołakowskiego, Borysewicza, Piorunka ? Ludzie głosują na partię, a jeszcze bardziej przeciw partii. Ty słuchasz, co oni mówią w kampanii ? Czy w kampanii, czy poza nią, oni nie mają nic do powiedzenia, oni wręcz uciekają od problemów, od wyrażenia swoich poglądów, od nazwania rzeczy po imieniu. Oni nikomu nie chcą sie narazić, chca tylko okupować stołek który dała im partia. Lokalni politycy z Kołakowskim na czele konsumują popularność partii, sami nic nie wnoszą, chyba, że elektorat ujemny. Każdy z nich - czym może się pochwalić, jakimi dokonaniami oprócz zadań wynikających ze stosunku pracy. A pracę mają dzięki partii :) Gdzie i kiedy partii dołożyli popularności, jaki problem lokalny rozwiązali, albo jeszcze lepiej - wskazali (chociaż wskazali). Dla nich wszystko jest ok, żyją aby tylko nikomu się nie narazić, postawić i do wszystkich się uśmiechać. I tak roczek za roczkiem do emeryturki.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Co dla Łomży zrobiła poślica Krynicka , bądź senator Anders ?
... może jakieś zasługi tych pań ?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0