piątek, 28 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co łączy internetowego \"speecha\" z WORD Łomża?

Widzimy dziwną obronę \"speecha\" że WORD Łomża nie płaci \"kokosów\" swoim POlitycznym nieudacznikom z PełO. Płaci zbyt wilele tym tyPOm, którzy nic nie wnoszą i nie POtrafią zarządzać niczym.
Mam nadzieję, że nowy zarząd województwa jeszcze w tym roku wyczyści te organizmy ze złogów.
Dlaczego \"speech\" ich broni?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Co łączy internetowego \\\"speecha\\\" z WORD Łomża?

zezak,
gowno mnie obchodzi ile WORD płaci komukolwiek ,
firma wypracowuje zysk, widać ma z czego płacić.

ALE ZA TO WIEM CO ŁĄCZY Autor: zzzaaaccc99
ZE SZPITALEM W CHOROSZCZY :)))

zeazk,
pół-mózgu nie ośmieszaj się zakładając tu takie tematy,
stary dziad, a infantylnie głupi :))))

ps:
nie pierwszy już tu raz założyłeś temat skierowany ad personam w stosunku do mojej osoby, chłopie opanuj się :))))
masz jakąś obsesję na moim punkcie,
w życiu ci nie wyszło, zostałeś przez los skrzywdzony czy co ?

... do tego durny @zezak, zawsze taki mundry , we wszystkim oblatany, a nie wie, że Borys przez pięć lat jest nie do ruszenia z WORDu, chroni go mandat radnego.

\"speech\"
1. WORD nie jest firmą
2. WORD nie jest spółką prawa handlowego, którego celem jest osiągniecie zysku
3. WORD wykonuje zadania związanie z centralnymi ustawami a nie samorządem.
4. Stanowisko pana M. Borysewicza zostało utworzone z przyczyn POlitycznych, a nie merytorycznych.
5. Dyrektor WORD i jego zastępca są tam tylko i wyłącznie z przyczyn POlitycznych.
6. Likwidacja etatu stworzonego POlitycznie przez PełO nie POwoduje nie możności usunięcia radnego z pracy. Na ten temat jest wiele orzeczeń sądowych, gdyż funkcja radnego nie może być przeszkodą do likwidacji stanowiska sPOłecznie szkodliwego, a dzisiaj takie jest.

Liczę, że jeszcze w tym roku zarząd województwa zrobi \"POrządek\" z tymi nieudacznikami z PełO.
Na bruk !!!
i na zmywam do merkelowej

Jak zmywasz to zmywaj

Jak wskazał WSA we Wrocławiu w wyroku z 8 stycznia 2008 r. (III SA/Wr 510/07), art. 25 ust. 2 ustawy nie może być odczytywany i wykorzystywany przez organ stanowiący jako instrument blokujący możliwość poddania stosunku pracy radnego ocenie sądu pracy. Rada, podejmując swoją decyzję, nie może więc abstrahować od okoliczności danego przypadku. Skutkowałoby to faktycznym brakiem możliwości rozwiązania stosunku pracy z radnym przez jego pracodawcę nawet w razie naruszania przez radnego obowiązków pracowniczych. Zdaniem wrocławskiego sądu taka decyzja może być oceniana przez sąd pracy w kontekście nadużycia prawa, o którym mowa w art. 8 k.p. Zgodnie z tym przepisem nie można czynić ze swego prawa użytku, który byłby sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony.

https://prawodlasamorzadu.pl/2017-07-31-odmowa-wyrazenia-zgody-na-rozwiazanie-stosunku-pracy-z-radnym-nie-zawsze-dopuszczalna

Oj będzie się działo !!!
POza tym to jest dyshonorem praca przez przedstawiciela totalnej oPOzycji dla pisiorów.
Prawdziwy działacz PełO ma swój honor, skoro nie ogląda TVP i nie tankuje na stacjach Orlenu to tym bardziej nie będzie pracował dla pisowskiego pracodawcy.
Czekamy na ruch radnego z PełO !!!

Kierownik Wydziału Szkoleń i BRD WORD w Łomży - to wg Autor: zzzaaaccc99
stanowisko sPOłecznie szkodliwe ?

oj, zezak, ogarnij się , czy WORD jest własnością PiSiorów, żeby tu mówić o pracy dla pisowskiego pracodawcy ? :)

Usunąć go z RM ... maże jeszcze i wyrzucić Borysa z PWSIiP w Łomży ?

patrz, a ja nie miałem borysa na myśli
a wykładowcą niech jest bo coraz poprawniej się wypowiada. Na tym polu widzę duże postępy. Żeby jeszcze tak wydoroślał.

...\" nie miałem borysa na myśli\"
to ilu pracowników WORDu jest radnymi w RM ? :))))

oj, zezak, zapędzasz się w swojej głupocie :)

Jak i : \" Stanowisko pana M. Borysewicza zostało utworzone z przyczyn POlitycznych, a nie merytorycznych.\"
\"Dyrektor WORD i jego zastępca są tam tylko i wyłącznie z przyczyn POlitycznych. \"

... szkolnictwo też jest w rękach PiSiorków, to tam jednak może pracować dla \"pisowskiego pracodawcy ? :)

ps:
Jak dla mnie , to niech go wyrzucą z każdej posady w tym kraju, skoro PiSiory rządzą :)))))))

Ale wiem zaac co łączy ciebie z butami Piotrowicza - twój jęzor.

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0