piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

No to ja się już z wami pożegnam na dziś drodzy forumowicze:(
Bawić się grzecznie proszę Dziewczynki paluszkami a chłopcy ptaszkami:):)

Dobranoc wszystkim :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

no ale kto chodzi w łyżwach po lądowisku ? To już na odśnieżaniu oszczędzają ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

Na Lakowej popytaj,moze ktoras by poszla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

taa a w Łomży są dwupasmówy, parę metrów i skrzyżowanie, jest, gdzie cisnąć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

Nieraz slyszalem ze disco polo oszalamia,ale zeby az tak!
A teraz koles pogwizduje sobie kawalek DZIEWCZYNO Z KLUBU DISCO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

już oddane, ogłaszam bo szkoda wyrzucać, jak widać komuś używane też się przydadzą, tym bardziej że większość to dobre jeszcze zabawki.
ostatnio wyniosłam ubrania i postawiłam obok śmietnika, bo nie zniszczone, na drugi dzień były porozrzucane i poniszczone, już ich raczej nikt nie zabrał, pojechały na wysypisko.
dwa razy do roku segregujemy zabawki i za każdym razem ktoś się po używane zgłasza w ciągu godziny, także warto.
mam nadzieję że faktycznie trafiają w ręce potrzebujących dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

Dobranoc marudo;-)Do jutra;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

ale jak zepsujecie, to odkupujecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PiS w Sejmiku. Róbcie tak dalej a koniec coraz bliższy. Piorunek na Marszałka.

hehehe to wlasnie o to chodzi ze nie chce, studniowa raz w zyciu jest i chce poszalec z jakas piękną nieznajomą,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org