sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panie prezydencie Chrzanowski, proszę wystąpić do tych wszystkich ministrów, ktrórzy w Łomży przed wyborami składali deklaracje rozwoju Łomży

MR_Andrzej idź Ty do zakonu człowieku!!!!.. tam twoje miejsce!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prezydencie Chrzanowski, proszę wystąpić do tych wszystkich ministrów, ktrórzy w Łomży przed wyborami składali deklaracje rozwoju Łomży

gdzie najtaniej zakładają?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prezydencie Chrzanowski, proszę wystąpić do tych wszystkich ministrów, ktrórzy w Łomży przed wyborami składali deklaracje rozwoju Łomży

To może jest spowodowane tym,że tylu Polaków jest zadeklarowanymi katolikami.Religia niestety prowadzi do zakłamania naszych potrzeb,udawania,oszukiwania że rzeczywistość jest inna i mogłaby być lepsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prezydencie Chrzanowski, proszę wystąpić do tych wszystkich ministrów, ktrórzy w Łomży przed wyborami składali deklaracje rozwoju Łomży

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej.
Autor: uciekający_a (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-12-11 14:34

mr_ ty potrzebujesz psychiatry, bardzo szybko

_____________________________________________________________
Odpowiedź
Jeśli jesteś wierzący to powiedz to Jezusowi wiszącemu na krzyżu.
Pewni gdyby staną w Twoim Kościele z batem jak wówczas w świątyni z biczem to zamiast go ukrzyżować zakłuwali byście prawdę zastrzykami i pogrzebali tabletkami zamykając zaszczute ciało w psychiatryku.

To cywilizacyjnie wygodna forma zaszczucia niewygodnych ludzi stosowana przez psychiatrię również w ZSRR



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prezydencie Chrzanowski, proszę wystąpić do tych wszystkich ministrów, ktrórzy w Łomży przed wyborami składali deklaracje rozwoju Łomży

w odniesieniu jak wyżej.

Autor: delicjas (---.internetia.net.pl)
Data: 21-12-11 14:39

MR_Andrzej idź Ty do zakonu człowieku!!!!.. tam twoje miejsce!!
_____________________________________________________

Jaki mi zakon proponujesz ?
W znanych mi Rzymskokatolickich zakonach ludzi takich jak ja zaszczuwa się jak O. Wiśniewskiego, O. Bonieckiego, albo św. Jana od Krzyża.

Wolę zakon świętej Katarzyny 4nogi z pod pierzyny tam jest prawdziwa ludzka rzeczywistość na autentyczny obraz i podobieństwo Boże możliwa bardzo łatwo i szybko do osiągnięcia jeśli kapłani nie będą nią od prześcieradła po swojemu ustawiać na swoja modłę.


Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prezydencie Chrzanowski, proszę wystąpić do tych wszystkich ministrów, ktrórzy w Łomży przed wyborami składali deklaracje rozwoju Łomży

http://www.kobieta.pl/gotowanie/przepisy-kulinarne/desery/zobacz/artykul/inspirowane-raffaello/

ja robię ten-pycha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org