wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzanowski się rozwija...

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

"... Widocznie jednym życie się już ułożyło, a innym jeszcze nie- poszukują swojego szczęścia i dlatego marudzą ... "


__________________________________________________________

Może ma Pani ograniczoną świadomość rzeczywistości która jest w ten sposób dla pani niedostępna więc poszerzę pani horyzonty o nowe trendy dotyczące mieszkających tu ludzi.

Życie nikomu samo się nie układa ludzie nie poszukują tu swojego szczęścia i nie dlatego marudzą. Ci ludzie są okradani z tego szczęścia które im się odbiera i niszczy jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem "Folwark zwierzęcy".

Jedni szukają szczęścia np. na emigracji, drudzy budują to szczęście wokół własnych rodzin, inni nastawieni na siebie kradną szczęście tym którym w ten sposób odbierają życie - zdrowe, szczęśliwe, zwykłe, normalne życie społecznoekonomiczne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

ww sharan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Złodzieje Bożej tożsamości Jezusa i tak dalej i tak dalej od Boga coraz bliżej Szatana Ojca kłamstwa i społecznego zakłamania.
Pożyjemy zobaczymy jak szybko historia która kołem się toczy powtórzy wydarzenia w których Biskupi pogwałcili Ewangelię i zdeprawowali jej Prawdę religijnie za pomocą wiary wykorzystując Lud Boży do swoich własnych "świętych" interesów.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

pewnie na krasce zakładałeś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

brzeczyszczykiewicz co ty wypisujesz dowoz nic nie kosztuje u nich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Drogie Panie, nie dajcie się nabrać! Ceny za suknie w salonie La Paris są piekielnie drogie. To bezczelność, żeby w czasach ogromnej konkurencji i możliwości wyboru, za wypożyczenie bardzo skromnej sukni, w dodatku z nie najnowszej kolekcji kasować od klientki ponad 3.000,- zł. Wprawdzie na początku mówi się o niższej cenie, np. 2.600, ale potem dolicza się jakieś tam uszkodzenia itd, (ocenione na oko przez ekspedientki). Właśnie tak wrobiła się moja przyjaciółka, czego potem nie mogła odżałować.
Naprawdę ci ludzie nie mają sumienia. Uwierzcie mi, za tę kwotę można kupić na własność o wiele ładniejszą suknię (i na czasie) w innym salonie. Nie myślcie proszę, że jestem konkurencją, (bo naprawdę - z ręką na sercu, nie mam z tym nic wspólnego), dlatego też radzę zajrzeć do innych salonów, obojętnie w jakim mieście.
Wiem, że nikt nikogo nie zmusza, ale często bywa tak, że przyszła panna młoda ma nietypową figurę, albo zbyt mało czasu na poszukiwanie sukni, a nazwa salonu La Paris brzmi światowo, więc daje się omotać.
A`propos pierwszego wpisu, to podejrzewam, iż pisała to osoba związana z salonem La Paris i nie należy się tym sugerować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Dziekuję za odpowiedzi, napewno wybiorę się tam i poszukam. Powiedzcie czy są tam produkty dla niemowląt i małych dzieci czy bardziej dla starszaków (typu, ciastka, batoniki itp)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

sprawdziłem,
brak zastrzeżeń,
polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

za ten numerek podziękuje ale do tej drugiej Pani jeśli ktoś ma to poproszę bo ten podany wyżej to coś nie tego a ten kto podał wie o co chodzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

ja ostatnio patrzyłam fajny zestaw niewiem czy to modelina czy co to ale do robienia koralików fimo na dwornej w ksiegarni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Katolicka demokracja:
Religijna Rzymskokatolicka większość tu rządzi i dzieli nie tylko strefy swoich wpływów (łupów).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Witajcie!
Czy ktoś z Was posiada niepotrzebną i sprawną grę telewizyjną pegasus? Chętnie przyjmę lub odkupię za niewielkie pieniądze tą kultową konsolę. Wiem, że mogę kupić takie na rynku niedrogo, lecz ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Te rynkowe zwykle wytrzymywały tylko parę dni. Ja poszukuję przede wszystkim 2 modeli z poniższych zdjęć. Jeśli ktoś posiada coś takiego to proszę o ofertę i dane kontaktowe na maila pegasus_11@wp.pl lub tutaj na forum. Jeśli to możliwe to proszę również o przesłanie zdjęć.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Szarłatowa Spiżarnia - sklep ze zdrową żywnością na ulicy Wyszyńskiego - w pierwszym bloku od wjazdu z ulicy Sikorskiego.
Mają spory wybór mąk, kasz, płatków, soków. Zerknij, powinnaś znaleźć coś odpowiedniego.
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

gra ktoś w to jeszcze juz lepsze gry masz na telefonie bardziej zaawansowana grafika ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Wiem, że są lepsze, ale małe dziecko będzie się cieszyło i z takiej konsoli, zwłaszcza gdy w zestawie jest pistolet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

uderz w stół... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

A co....? Zbyszek nie ma co robić i potrzebna jest reklama? Kto śni dziś jeszcze o Radzieckiej, kiedy od tamtej pory kolejni "mechanicy" z branży zmienili już dawno zawody...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Kościół Rzymski sam sobą zaprzecza istnieniu boga.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

W odniesieniu jak wyżej.
Jedyną kobietą która nie może żyć bez mężczyzny jest kur... ?

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: paplik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-12-11 12:43

Kościół Rzymski sam sobą zaprzecza istnieniu boga.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

Takiego sprzętu za niewielkie pieniądze to raczej nie kupisz.
Poza tym bzdura z telefonem. Liczy się klimat i wspomnienia z lat 90.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski się rozwija...

i mimo tego,że świat tak bardzo robi się nowoczesny i technika taka naj... wrócimy do epoki kamienia łupanego gdzie facet zamiast rozmowy i przytulania po prostu kładł się na babę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org