sobota, 17 listopada 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wydano Europejski nakaz aresztowania Stefana Michnika

Komunistyczny sędzia zbrodniarz Narodu Polskiego już niedługo może być w Polsce
ciekawe co o tym napisze brat rodzony Adam ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Wydano Europejski nakaz aresztowania Stefana Michnika

Już szwedzki sąd wydał decyzję, że się nie zgadza na ekstradycję i koniec!
Ten bandzior , nie rodzony a przyrodni brat Adama Michnika , dziad ma już 89 lat i jest obywatelem szwedzkim.

...no właśnie, nie jest on rodzonym bratem i Adam nie utrzymuje z nim kontaktu, a całym swym życiorysem zaprzecza dokonaniom kuzyna..., rodziny nie można sobie wybrać, znajomych/przyjaciół tak i dlatego Adam nie przyjaźni się np. z JarKaczem...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

czerwone świnie pisowskie to są dopiero HIPOKRYCI. Jednych czerwonych ścigają, drugich I sekretarz komitetu centralnego pis sadza po swojej prawicy. O tu na zdjęciu, taki elegancki czerwony. Tylko w ramki oprawić.
I to lizibutom pisowskim wcale nie przeszkadza, a wręcz uznają za kombatanta.

A jaki zadowolony, widać świeżo jemu nasze czopy pisowskie wylizały buty.

PiSdzia trzoda to przyklad na to ze :
„Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne”
Taka PiSdzia retoryka... tylko kto ja rozumie... nawet sami nie wiedza co pie.rdola...

urbi et orbi !

No tak każdy pisze ,że pojął i wie co znaczą literki a pytanko proste ...
Brawo Panie Żiobro za starania i pracę...

Paplaczku\"kuzyn\" ?A ja myślałam, że przyrodni brat od jednej i tej samej matki Heleny Michnik, a właściwie Hinde Michnik...

Kasia..

Już raz Ziobro się starało, gowno z tego wyszło a Polska musiała zapłacić odszkodowanie .
Prokuratura za czasów, gdy ministrem sprawiedliwości rządził Zbigniew Ziobro, wystąpiła do USA z wnioskiem o ściganie Edwarda Mazura. Biznesmen trafił wtedy do aresztu, ale amerykański sąd nie zgodził się na ekstradycję.

Dzieci czy bracia nie powinni odpowiadać za grzechy swoich rodziców i rodzeństwa.
Ścigajcie Stefana .

Nowe sranie w banię i bicie piany, mające na celu dać pozór, jak to niby się starają.
Najpierw niech uchwałą skasują kanalii emeryturę. Krajowym esbekom potrafili zmniejszyć, ale prawdziwym kvrvom esbeckim, którzy pouciekali za granicę, nadal wypłacają w pełnej wysokości.

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl) Data: 08-11-18 21:14

No tak każdy pisze ,że pojął i wie co znaczą literki a pytanko proste ...
Brawo Panie Żiobro za starania i pracę...

Medialnie to może i ładnie to brzmi. Tyle że, brzmienia, muzyki i darcia mordy totalnych, to u nas i tak aż nadto.

De.wotko
...a gdyby twoja córka z zazdrości zaciukała jakiegoś księdza, za niewierność..., czy czułabyś się współwinna..?
skur...synstwem jest wyPOminanie Adamowi kuzyna w sytuacji kiedy ich życiorysy są nie tylko odmienne, ale ostro przeciwstawne ideologicznie, POlitycznie, a szczególnie dokonaniami publicznymi...
...natomiast PiSlamiści ścigają staruszka wyłącznie dla propagandy, bo to Michnik przecież, bo trud ten POdejmowali daremnie POprzednicy i wiadomo, że ta procedura też spali na panewce

utor: aparat (---.elomza.pl) Data: 08-11-18 23:26

Medialnie to może i ładnie to brzmi. Tyle że, brzmienia, muzyki i darcia mordy totalnych, to u nas i tak aż nadto.

Ciekawe kogo będzie winić De.wotka, jak jej wnuk zostanie gejem ?

...będzie winić zięcia, albo księdza i utrzymywać, że wnuk to daaaleki kuzyn jej jest tylko...

a jak jeszcze i zostałby lewakiem ... i co wyprze się wtedy wnuka ?

...adoptuje prawaka z ośrodka dla uchodźców...

Bardzo dobry pomysł z tym nakazem. Nie widzę żadnych podstaw aby Szwecja nie wydała Michnika ale jeśli Szwecja nie wyda, to trzeba zadziałać jak Izrael z Eichmannem.

4 powaliles mie na glebe...

urbi et orbi !

urbi et orbi !

Zbrodniarz nie może czuć się nietykalny.

Paplaczku o czym ty biedaku bredzisz? Znów coś wyczytałeś, czego nie napisałam. Ja stwierdziłam że to przyrodni brat a nie jak usiłujesz wmówić-kuzyn...Do reszty się nie odnosiłam, bo cóż tu skvrvysyństwo po raz kolejny opisywać.... A resztę pierdzenia też pominę, bo to idiotyzmy.

Kasia..

to.ty4
...90-letni staruszek to łatwy cel dla zastosowania takich metod, jakie ci się POdobają..., a może POczekać, aż umrze, a wówczas bez żadnego oPOru będzie można zemsty dokonać, wszak paieży też z grobów wydobywano by POstawić przed sądem...

De.wotko
...ja tylko zwyczajnie za tobą się stęskniłem...no i nie wiedziałem, że brat przyrodni nie jest kuzynem....

Paplak brat przyrodni to brak przyrodni. Powiadasz że nie podoba ci się sądzenie 90 letnich bandytów, a dlaczego to niby? Popatrz co robią i celowo podaję nie z moich a twoich źródeł. Czy tu też powiesz że staruszce powinni dać spokój i odpuścić, a nie w tym wieku zamykać?

https://wiadomosci.wp.pl/90-latka-pozostanie-w-niemieckim-wiezieniu-twierdzi-ze-auschwitz-nie-byl-obozem-zaglady-6280449996232833a

Kasia..

Kaśka , zrobiłaś już przelew dla Czeczeńców ?

Brat przyrodni to brat przyrodni.... Literka się \"wkradła\"inna...

Kasia..

Picza nie wsadzaj ryja w czyiś portfel,ja nie pytam czy zrobiłeś... Tylko taki idiota jak ty jak widać dzieli w tej sytuacji bardzo chore dzieci zamieszkałe w Polsce na lepsze i gorsze, więc podtekst z narodowością w tym przypadku wsadź sobie w odbyt.

Kasia..

Stara cipo, nie napinaj się tak, bo znów w majty popuścisz :)

Szukasz jak widzę... Szukaj dalej, do nocy zawsze od kogoś jeszcze kilka długich wyrwiesz, więc się nie martw...

Kasia..

De.wotko
...można i trzeba sądzić każdego, ale nie za wszelką cenę.., a w tym przypadku Pislamski Czekista puszcza dymek na POkaz, bo z góry wiadomo, że akcja spali na panewce...
zatem kosztem POwagi państwa robi prymitywną propagandę POdobnie jak w przypadku Polańskiego, wobec którego okazywał bezwzględność jednocześnie oszczędzając publiczne ujawnienie pedofilów w sutannach...
gdyby Feliksgniewowi Ziobrzyńskiemu zależało na wszystkich zbrodniarzach z okresu PRL-u nie bratłby się z sędzią Kryże mającym na sumieniu wyroki POlityczne na wzór ojca swego, jeszcze gorszego..., o prokuratorze wojennego stanu nawet nie wsPOmnę...
zatem nie chodzi tu o prawdziwe ściganie zbrodniarza, tylko o nazwisko Michnik i jego POwinowadztwo ze znienawidzonym Adamem, bo tylko temu drugiemu tak naprawdę chce zaszkodzić

Autor: paplik (---.ovh)
Data: 09-11-18 21:35

\"...można i trzeba sądzić każdego, ale nie za wszelką cenę..,\"

pewnie tak ale każdego zbrodniarza należy postawić przed sądem i nie ma tu wyjątków

Autor: to.ja4 (---.146.160.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 09-11-18 22:24

Autor: paplik (---.ovh)
Data: 09-11-18 21:35

\\\"...można i trzeba sądzić każdego, ale nie za wszelką cenę..,\\\"

pewnie tak ale każdego zbrodniarza należy postawić przed sądem i nie ma tu wyjątków
_________
towarzyszu to.ja4, ty tam bliżej butów czerwonych z pis. A nie wiesz, kiedy syn PZPR wyda ENA na zbrodniarzy komunistycznych z pis: Andrzeja Kryże i Stanisława Piotrowicza i odsunie od koryta synusiów i uczniów PZPRów, np. Zbyszka Ziobrę?

A co sędzia Michnik to twoje towarzystwo?

to.ty4
Ja bardziej ufam Szweckim władzom ze świata prawdziwie antykomuszego i demokratycznego od wypaczonego chorobliwą POgardą i nienawiścią, a jak wykazałem POwyżej, również obłudnego i zakłamanego, kato-bolszewickiego Czekisty i jego PiSlamskiego nierządu.

Sądzić Stefka za wszelką cenę?
Tacy jak on, to powinni wisieć 30 lat temu za cenę sznura.

Autor: to.ja4 (---.146.102.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 09-11-18 12:30

Zbrodniarz nie może czuć się nietykalny.

_________
a zobacz, tacy zbrodniarze komunistyczni zbrodniarze jak Piotrowicz, czy Kryże mają się dobrze. W pis, a ty im jeszcze buty liżesz? To jak z tobą towarzyszu to.ja4? Pasta z ich butów wali ci mózg, czy ty z natury już taki povebany?
Ale masz rację, zbrodniarze n ie powinni być nietykalni. I nawet im garnitur pisowski nie powinien pomagać.
No ale taki Piotrowicz, czy Kryże to twoi idole.

Od czegoś trzeba zacząć ziomuś. Na pierwszy rzut idzie sędzia stalinowski Stefan Michnik. Cieszysz się \"antykomunisto\", nieprawdaż?

to.ty4
...znowu bredzisz jak POtłuczony, albowiem Feliksgniew Ziobrzyński wyważa już dawno otwarte drzwi..., Stefana już dawno POlska chciała POstawić przed sądem:
W 2007 roku IPN zastanawiał się nad wnioskiem o ekstradycję Michnika, a w 2010 Wojskowy Sąd Garnizonowy na wniosek pionu śledczego IPN wydany został Europejski Nakaz Aresztowania wobec niego. Jednak sąd w Uppsali, niedaleko miejsca zamieszkania przyrodniego brata Adama Michnika, odmówił wydania Stefana Michnika Polsce. Argumentowano, że czyny, które są mu zarzucane w Polsce w świetle szwedzkiego prawa się przedawniły. https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kim-jest-stefan-michnik-aa-DVvo-MTLz-Rwe8.html
...zatem jest to działanie wyłącznie POd publikę, bo PiSlamiści dobrze wiedzą, że Stefana nie dosięgną, ale narobią smrodu wokół Adama i to jest ich głównym celem...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.
181116110919.gif

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0