czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To obciach być z PiS

ceny paliw wzrosną ze względu na europejskie "embargo" nałożone na baryłki sprowadzane z Iranu, a tamtejsze były najtańsze. Wasze protesty i półgłówkowate spekulacje nic nie pomogą....... mam auto V8 i radzę sobie w ten sposób - jeśli mam bardzo daleki wyjazd - pkp inercity



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To obciach być z PiS

hehe jesteś jak pocieszacz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To obciach być z PiS

a opłaca się?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To obciach być z PiS

kiedys stanach paliwo bylo tansze od wody mineralnej i jaka sa potega gospodarcza teraz tez duzo podrozalo ale i tak nie kosztuja nawet tyle co gas u nas ,dlaczego bo kryminalistow nie ma przy wladzy ,mialo byc tak biednie okazuje sie ze sa rezerwy budzetowe i z nich oddamy dla obcych krajow czy ktos nas pytal o pozwolenie przeciez to nasze pieniadze to jaka k u r w a demokracja albo jak mielismy wejsc niby do unii tzn niewoli to tez nz przymus a debile jeszcze sie cieszyli bylo referendum ale po co ,jak zalozenie bylo z gory ,ze nawet jaj nie zgodzimy sie to i tak nas wezma na sile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To obciach być z PiS

Ja uważam, że to niezbyt dobry pomysl isc do kogos na swieta w kurtce po bracie, poszukaj w sklepach z odzieża uzywaną.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To obciach być z PiS

1.5 Gb ram ddr400(3)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To obciach być z PiS

chój w tych kierowców, sam nim jestem a zima i śnieg musi być bo święta idą. Dziękuję za uwagę idę szykować potrawy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To obciach być z PiS

no a ja dalej nie znam rzetelnej opinii :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To obciach być z PiS

na pewno w tym kantorze na przeciwko katedry tu jak do ul farnej się idzie :) ja tam wymieniałam dwa razy i zawsze ma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org