niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Neonazista da koncert na 100lecie niepodlegości ...

bot



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neonazista da koncert na 100lecie niepodlegości ...

A ja jestem pewna ze sa takie kobiety.. Moja siostra taka jest, moja mama i wiele innych znanych mi kobiet



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neonazista da koncert na 100lecie niepodlegości ...

Znam nawet nr rejestracyjny pojazdu , ale nie będę jego ujawniał.ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neonazista da koncert na 100lecie niepodlegości ...

niektorym przydaly by sie wakacje w afganistanie

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neonazista da koncert na 100lecie niepodlegości ...

wszyscy jestescie popier...leni tumany ktore nie umieja sami myslec i glosowac za tymi ktorzy chca cokolwiek zmienic w kraju a potem robia jakies protesty ktore sa na poziomie dziecka z przedszkola jak wspomnial przedmowca wczesniej zaprotestowac to byla przy urnie wyborczej i sie zainteresowac co proponuja dane partie a nie isc jak ciemne osly i glosowac na po albo pis bo tylko te partie znamy i slepo wierzymy w nie to teraz macie swoje eldarado siedziec cicho i zgrzytac zebami to moze pomyslicie przy nastepnych wyborach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neonazista da koncert na 100lecie niepodlegości ...

Nie lubię wypierdków natury jaki jest mój szwagier mamin synek lata ze skargo na żonę do mamusi żałosne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neonazista da koncert na 100lecie niepodlegości ...

Hehe może i zapomniałem, Ty za to zapomniałaś, że kobiety to wiecznie manipulujące, przebiegłe istoty. Można by rzec, że trafił swój na swego. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org