piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

jestem za sklepami internetowymi, ostatnio szukałam odkurzacza, najpierw wszystkiego dowiedziałam się w sklepie na miejscu a następnie wklepałam na allegro i proszę, ten sam sprzęt o 100 zł mniej i do tego dostawa gratis, upewniłam się że sprzedawca podbije gwarancje i jest możliwość sprawdzenia sprzętu przy kurierze (nie robił mi z tym problemów) no i oczywiście upewniłam się czy serwis łomżyński (na starym rynku) bierze sprzęt zelmera na gwarancję; poza tym znajomi ostatnimi czasy wymieniali cały sprzęt kuchenny i na wszystkim zyskali ok 1000 zł, musieli tylko zorganizować sobie busa i podjechać po to do białego ale się opłaciło ich zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

a cos myslal w koncu panuje nie rzad tuska niedlugo bedzieta wroble łapac po galęziach

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

Autor: Protagoras (---.elpos.net)
Data: 16-12-11 23:45

marudny, barani wypierdku: Warszawa w czasie wojny uległa niemal całkowitemu zniszczeniu. Odbudowywali ją Polacy, którzy nie wyjechali na zachód po zasiłki i mieszkania socjalne jak ci się wydaje:

http://portalwiedzy.onet.pl/36239,1,,,ii-wojna-swiatowa-warszawa-w-gruzach-1939,haslo.html

Ktoś powinien pokazać ten filmik naszym przemiłym gościom - mogą już wracać do siebie.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

rasistowski KOZI BOBKU :):)

Warszawa w czasie wojny to została zniszczona na własne rzyczenie pseudo patriotów i oszołomów którzy skazali na śmierć dzxięsiątki tysięcy roadaków wywołując powstanie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

ma płaszcz zimowy, czarny, długość 3/4, brakuje mu jednak kaptura. sprzedam za 30zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

mam labrador i z doświadczenia powiem że są to psy bardzo absorbujące i wymagające długich spacerów (ja chodze 2,5h a latem dochodzi działka) więc jeżeli jest to tylko świąteczny prezent i to do mieszkania radzę cos z mniejszych ras; sama sobie zafundowałam pod wpływem impulsu i mimo ze jest to już ukochany członek rodziny i najlepszy przyjaciel i nie oddała bym go nikomu! to drugi raz bym nie podjęła tej decyzji!
pies takiej rasy męczy się w 4 ścianach a jak jest mały to i zniszczeń co nie miara, pozjadane skórzane buty, dywany poszarpane i tak wymieniać mogę jeszcze długo, do tego zima nie jest najlepszym okresem na kupowanie psa, uczysz go czystości i musisz często wychodzić na dwór a niestety, szczeniak zimą może się przeziębiać
psy bardzo sile i jak pogoni za kotem a będziesz go trzymać na smyczy może zrobić krzywdę bo ułożyć możesz ale natury z niego nie wyplewisz
aha i jeszcze jeden argument do przemyślenia- pies rasowy to skarbonka bez dna, przynajmniej w okresie wzrostu musi być to karma dobrej jakości a taka kosztuje sporo, od 100 do 200 kg za 15kg a zjada ją szczeniak w 1,5m, potem 15kg starcza tylko na miesiąc, do tego jeszcze dokupuje puszki dla urozmaicenia diety, rózne suplementy i witaminy bo oczywiście karma wszystkiego nie zapewnia, do tego wszelkiej maści szczepionki, odkleszczanie itp :) no i pieski tych ras często mają infekcje uszu czy oczu, mój długo chorował bo prawie dwa lata na uszy i przebłąkał się po wszystkich weterynarzach łomżyńskich i dopiero ostatnio trafił na kompetentnego, który uświadomił mnie że jest to nieuleczalne i można tylko zaleczać więc co 3 miesiące chodzi na autoszczepionke po 60 zł :)

Nie chce więc nikogo odstraszać tylko skłonić do przemyśleń i jeżeli mieszkasz w bloku, nie masz zbyt wiele czasu na spacery i jest to tylko świąteczny prezent dla dziecka to przemyśl to prosze bo potem żal za serce ściska jak się słyszy o pełnych schroniskach oddanych psów bo się znudził albo w domu dużo zniszczył

A tak w ogóle to ŚWIETNE psy! :):):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

Jak to numerek z UM to trzeba przez nich szukać właściciela, a jak ten od szczepienia na wściekliznę to jest na nim adres lecznicy, za której pośrednictwem można zlokalizować właściciela. Nie wspominając o tym, że może to być adresatka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

Każdy zwierzak to skarbonka, nie ważne, czy pies, kot, czy chomik, bo odpowiednia pielęgnacja kosztuje, jednych zwierząt więcej innych mniej.
Ja swojej fretce kupuję karmę po 40zł za kg, ale przynajmniej wiem, że karma jest dobra a zwierzak i tak zje jej mniej niż jakiegoś tańszego badziewia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

Ja dzisiaj o 17 wezmę paru znajomych i pojedziemy sobie postrzelac z dystrybutorów po 1zł, a co!

Najprawdopodobniej na Orlenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

dokladnie...proponuje obrac trase STATOIL,ORLEN,BP,PRYMA...;) i po zecie na kazdej,dokladnie jak wyzej wiekszosc ceny paliwa to piep...podatki wladza łoi z nas ile moze,najgorsze w tej calej bajce jest to ze ON drozeje automatycznie drozeje wszystko!!!!! az czlowiek nie moze przemyslec ze zadzacy w tym kraju wbijaja swoim obywatelom nóż w plecy,nie chce mi sie tego obszerniej komentowac kazdy mysli podobnie jak ja...ja jade na protest...jak ogolnopolski to niech tak zostanie...pozdrawiam wszystkich forumowiczow i driverow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

Z tym się zgodzę, co rasa to inne problemy, ale idealnego psiaka chyba nie ma :)
Labki są świetne, jednak te problemy z uszami, oczkami i dysplazja, do tego ich zapotrzebowanie na ruch jest straszne dla mnie :) A żołądki rzeczywiście maja delikatne, kuzynka ma 3 labki, wszystkie na barfie, bo suche im nie służyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

haha jefrey7253 ile masz lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

a co myslicie o Inferno?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 20 pytań do Mariusza Chrzanowskiego

Co to za bzdury wp? ?.. Dbać. ? Szanowac bo odejdzie? Jak facet chce to i tak odejdzie a to ze niektore kobiety uwazaja ze facetowi trzeba nadskakiwac to jest jakas wada genetyczna! Facet ma tak samo dbac o nas jak my o niego i to nie jest zaden przywilej tylko zasrane prawo drugiego czliwieka. Pisac moze tylko tak ktos kto nie ma za grosz wlasnegocharakteru i jest zakompleksiony po same uszy. Tak na marginesie, to ze bedziesz nadskakiwac facetowi tylko go znudzi! Zastanow sie kim jestes i dlaczego jestes podnozkiem faceta.

Pzdr

Normalna kobieta z charakterem


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org