niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Schab w Żurku

taa
Unia... makro ....od wieków przy korycie kapłanów Watykanu (Rzymu)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schab w Żurku

Nie chodzi o Łomżę ale o gówno którym jest skiszona
od Kurii po ratusz i analogicznie po parafiach.

Tyle tu spraw wypłynęło na wierzch że daje to skalę ile tu spraw zostało zamiecionych pod parafialne katolickie salonowe dywany.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schab w Żurku

To bez znaczenia co myślisz.
Dzięki ludziom podobnym do mnie lokalny katolicki świat bez wat obnaża swoje prawdziwe oblicze i mamy aferę podobną do afery "Sroczyńskiego" tylko afery i aferzyści wychowani przez Paetza jeszcze nie dostali kopa w religijną dupę schowana pod nową sutannę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schab w Żurku

tak jak ktos wczesniej mowil nie wychylaj sie ze na slub bo dostaniesz przebitke, kto by oszczedzal na slubie ;) A co do cen to troche dziwne pytanie, to tak jak bym zapytal sie Ciebie ile kosztuje mniej więcej samochód, a odpowiedź nasuwa się sama ;) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schab w Żurku

Nic nie muszę a raczej nic mi nie możesz narzucić a raczej mnie z tond wyrzucić co najwyżej możesz mnie "ukrzyżować" jeśli się ze mną nie zgadzasz.

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schab w Żurku

mi też 100 wystarczy, ale nerek nie oddam : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Schab w Żurku

ten nade mna bedzie robił jutro za noge od wigilijnego stołu

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org