sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do Pani Muzyk

To kup u tego pana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Doszedł trzeci kolega też brunet. Podkreślę że jestem niebiesko okim blondynem co ma te coś :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Z pełno kulturo,skromni, dżentelmeni nie poszukują "samic":)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Jakie nazwisko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

zebrowiak jaki znawca prawa pfff... a pewnie po zawodowce

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Jakie zaświadczenie uprawniające do ubiegania się o odszkodowanie i w jakiej Stacji Kontroli?! Piszesz brednie.... Nie ważne, że dany usługodawca wykona 10 robót dobrze, bo jeśli choć jedną spieprzy i przy tym oszuka to ofiara tego postępku, jeśli ma na to dowody, ma prawo twierdzić o nim jak najgorzej.

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Re: lilo

W żaden sposób nie jestem za pozbawianiem nikogo prawa do wolności wyboru, wręcz przeciwnie, my domagamy się państwa neutralnego światopoglądowo, które najbardziej szanuje prawo jednostki do wolnego wyboru. Na tym właśnie polega problem z Polskim katolicyzmem, którego uprzywilejowana pozycja w państwie, postępujący klerykalizm życia publicznego, elementy religijnego dyktatu-przymusu, sprawiają, że to inni ludzie niż katolicy mają ograniczane prawa do wolnego wyboru. Wołasz o prawo do wolności wyboru to sprzeciwiaj się także wówczas, kiedy innym ludziom niż ty takie prawa są ograniczane: ateistom i innym niewierzącym, homosiom....itp.

Re: wladima

Na pewno "radosnymi ludżmi" byli gorliwi wyznawcy religijnej wiary jak ludobójca Pinochet, gen. Franko, zakonnicy "Najświętszej Maryji Panny", konkwistadorzy mordujący Inków, a z czasów współczesnych cała armia księży pedofilów - ci chyba byli najradośniejsi i najgorliwiej bogu służyli....

Dałeś przykład nie koniecznie ludzi niewierzących, ale pewnie bezbożników, a to zasadnicza różnica. Jeśli byli oni ludżmi szczęśliwymi i radosnymi to przecież nie dzięki religijnej wierze i także nie ewentualny ateizm inspirował ich do zbrodni, bo ten światopogląd nie ma nic co uzasadniałoby zbrodnie. Natomiast ideologie religijne mają wprost uświęcające usprawiedliwianie zabijania z czego korzystali wszyscy ci co zabijali miliony w imię boga.

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Zapraszam do pracowni z lodzi 3deforma.
































inż.arch Maria Rydygier
info@3deforma.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Wybacz prostotę wypowiedzi, ale wygląda, że jesteś "zniewolony" przez własne myśli i wspomnienia. Chcesz się im poddać? Rozpamiętywać i pielęgnować swoje urazy( słuszne czy nie)? Obudź się, cholera i żyj normalnie, z podniesioną głową, bez nienawiści. A ci , co zawinili, już kiedyś pisałem, nie nam ich sądzić.(powtarzam, wiem co mówię)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Nie wiem jak strzyże ale w niedziele fryzjer w Kauflandzie jest czynny ;)
P.S. i nie jest to reklama...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

2470 głosów 12.03% wyborców wyszło na idiotów lub wspólników.
Ci bohaterzy się nie przecisnęli ale "elyta" z prezesuniem na czele dalej przy żłobie. Wesołych Świąt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Bzdura Jak byście to Wy byli to już po was, ale tak to wielki guzik z tego będzie.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Patrol, gdzie to jest ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

Jest sklep na przeciwko kościoła katedry

------------------------------------------------------
Lubię MUZYKE a jaka jest wasza MUZYKA
traktuj wpis i MUZYKĘ dosłownie
GŁOSUJ na listy przebojów. MUZYKA łagodzi obyczaje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

w pasażu między Stokrotką ,a galerią jesli chodzi o sztuczną choinkę, natomiast jesli chodzi o sztuczną chinkę to szukaj w sex -shopie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

parking przy szpitalu :] czekajcie na pierwszy snieg i bedzie pełno tam drifterów :D

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

A znacie kogoś kto z Łomży albo z okolic startuje w takich zawodach? np. jako hobby? ktoś taki ogarnięty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

On się pyta o chinke a nie o choinkę nauczycie sie czytać.
Ciekawe po ile chinki teraz chodzą haha


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

M@ster No nie ma ale spokojnie niebawem otwarcie nowej Stacji paliw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

@lilo – Dzięki za miłe słowo :).
Ja uważam, że Jezus poświęcając swoje życie, udowodnił że traktuję wszystkich ludzi na równi. KAŻDY bez wyjątku kto uwierzy w zmartwychwstanie Jezusa, zostanie ocalony oczywiście z tym wiąże się przestrzeganie przykazań.

Natomiast czy Jezus wszystkich kocha bez wyjątku? Myślę że – nie………..Kocha tylko tych co odwzajemniają Jego miłość. Inaczej po prostu się nie da. Zobacz na przykładzie małżeństwa: jeżeli jeden z małżonków jest zakochany a drugi nie jest zakochana, to ja nie wróżę długiego i szczęśliwego związku dla tego małżeństwa.

Jezus zrobił już wszystko co tylko było możliwe, nawet własne życie poświęcił, żeby ludzie wrócili do Boga i zaczęli przestrzegać Bożych przykazań. Czy wszyscy wrócili ? Sama sobie opowiedz.

Co jeszcze Jezus ma zrobić żeby ludzie uwierzyli?????
Ludzie wolą wierzyć w wielki wybuch, który wydarzył się miliardy lat temu {jak twierdzą}, ale uwierzyć w to że Jezus chodził po ziemi dwa tysiące lat temu, to już nie mogą.


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do Pani Muzyk

?? ewentualnie piwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org