piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Baba bez honoru

Na Prymę ja zaproś :):)
Maja swietną kawę z automatu :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Łomżyńskie kino sobie daruj na randkę, kiedyś poznałem fajną dziewczynę z Ostrołęki chciałem zabrać ją do kina ale powiedziała, że łomżyńskie kino źle jej się kojarzy, a raczej źle wygląda i nie zachęca do odwiedzenia. Lipa jak cholera ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

a jaka cena jest tego ??
Justa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

D...
Jest. Np. Diavolo. Za taką cenę takiej pizzy nie zjesz nigdzie. Uwierz. Mieszkam w dużym mieście i wiem, co mówię. Specjalnie idę do Diavolo, jak wracam do Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

A jak ja sobie sprawię kundelka lub wezmę do domu bezpańskiego to kto wyda mi rodowód na tego Owczarka Podlaskiego ??? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Ja się wybieram na koncert Red Hot Chili Peppers

IMPACT FESTIVAL Warszawa 27 lipca 2012



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Dobre kino będzie w Galerii Narew - dokładniej kino Helios. Póki co współczuje pomysłowości skoro nie masz pojęcia gdzie można zabrać partnerkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

To znaczy, że od 1 stycznia wszystkie psiaki będą starsze o rok? To się teraz weterynarze na korupcji wzbogacą, hahaha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Tak sobie poczytałem...

Kilka wniosków.

Co jakiś czas wraca "temat" poródówki w Łomży. Dlaczego? Ano pewni ludzie, nazwę ich "lobby klinik miasta wojewódzkiego" jest zainteresowane aby źle oceniać porodówkę w Łomży. Zawsze to kilku klientów więcej. Prawda?

Porodówka w Łomży jest na wysokim poziomie. Pracują tam profesjonalni lekarze, położne, salowe, pielęgniarki od noworodków. Nie zabijają dzieci, nie dręczą położnic. Osobom przygotowującym się do porodu (w tym mężom) radzę nie czytać bzdur tylko zapisać się do którejś z łomżyńskich szkół rodzenia ( pierwsza - Pani Jagoda Eryng - 509-712-565,druga - Bona Familia http://bonafamilia.ovh.org/ ) Większość bzdur w tym, wątku bierze się z tego że ludzie nie znający fizjologii porodu i nie przygotowani idą na porodówkę za wcześnie.

Poród i opieka to sprawa POŁOŻNYCH, lekarz jest tylko wołany jak dzieje się coś złego. I nie wierzcie, że chodzenie do jednego czy drugiego ginekologa coś wam "ułatwi".

CC czyli cięcie cesarskie to poważna operacja, a nie "ułatwienie porodu". Kobiety po kilkunastu nawet latach odczuwają dolegliwości z tym związane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

dziecko pewnie w nocy spać nie mogłeś i obudziłeś się w mokrej pościeli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Już od 1997r w Ustawie o ochronie zwierząt (art 6.1 p.11) zabrania się porzucania zwierząt, a jednak ilość porzuconych psów się nie zmniejsza. Ludzie ciągle łamią prawo, a schroniska są przepełnione. Nie liczmy na cuda, że handel psami się skończy. Tak jak zabroniony jest handel ruskimi fajkami, a ciągle się nimi handluje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

To będzie kolejny martwy przepis, bo zwierzęta hodowlane niestety są zbyt drogie. Pomimo tego, że bardzo chcę rodowodowe, nie mogę sobie pozwolić na zakup zwierzęcia za 1500zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Moja siostra chce jechać na Red Hot Chili Peppers :)
Ale ja wolę GnR :p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Wszystko zależy od faceta, w Wawie można nawet trafić na totalną wiochę... chłopak zaprosił mnie na randkę w metrze... xD ha ha ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Czy te miasto to? Nomy York,Paryz, Berlin,Londyn,ceny po 3000 tys m2 sadze ze to jest chore,zadnej pracy,przemyslu itd.Sadze ze jeszcze 2-3 lata i ceny spadna beda normalne.Mieszkania po 2000 tys max w nowym budownictwie,domy po 200000-300000 tys max ale zadbane i z duza dzialka.Tak bedzie poczekajmy jeszcze pare dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Kawa na ...teraz Ty czytaj,a ciekawe czy kobiety przyjmują do straży??

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Jest ich dużo,tylko nie chcę niespodzianek typu,,za rok się wszystko rozstrzygnie,,dlatego pytam o DOBREGO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

A pozatym reklama jest dzwignia handlu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Wszystko zależy od kobiety - jaka kobieta taka randka również w metrze.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Maruda! Przestałeś marudzić! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

To o czym pisze przedmówca stało się w Polsce podobnie jak w stanach USA.
i stanie się w Polsce to co w Hiszpanii jak będzie rynkowa korekta tych cen nieruchomości.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

W życiu nie przestanę :):):) !!!!!!!!!!!!!
Taka mam naturę od maleńkości :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

Może być 1/2 l bimbru?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Baba bez honoru

A w Piątnicy w piekarni to nawet kierowcy naprawy robią na własny koszt!

http://londonay.com/LM4949
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529
http://MixReq.com?ref=1247262
www.abantonino.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org