czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ale jaja, PO CO KILKU KANDYDATÓW OŚMIESZYŁO SIĘ STARTUJĄC w tych wyborach ?

to poco tu wlazłeś andrzeju, chyba zeby siać swoje fobie koscielne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale jaja, PO CO KILKU KANDYDATÓW OŚMIESZYŁO SIĘ STARTUJĄC w tych wyborach ?

Za mim czarny jak cygan Świeciński przywdział czarną sutannę przychodził do mojej małoletniej siostry na "herbatę". Kiedy po kilkunastu latach ponownie go spotkałem pamiętał tylko o tym że miałem ładną siostrę. Andrzej Święciński był juz "Prezydentem" organizującym swoje "cygańskie" czarne jak jego sutanna kongregacje




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale jaja, PO CO KILKU KANDYDATÓW OŚMIESZYŁO SIĘ STARTUJĄC w tych wyborach ?

Tak na tyle na ile on sam o tym wspomina.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale jaja, PO CO KILKU KANDYDATÓW OŚMIESZYŁO SIĘ STARTUJĄC w tych wyborach ?

Fobia (nowołac. phobia "stany lęku u neuropatów", z stgr. φόβος phóbos "strach, lęk") - zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Fobie wywoływane są przez pewne sytuacje lub obiekty zewnętrzne wobec osoby przeżywającej lęk, które w praktyce nie są niebezpieczne. Na zaburzenia fobiczne cierpi, w mniejszym lub większym stopniu, około 99% ludzi[potrzebne źródło].
Wystepowanie zaburzeń fobicznych (fobie proste i specyficzne) ocenia się na 11,3% w ciągu całego zycia. [1]
Zasadniczy obraz fobii to przesadne reakcje zaniepokojenia i trwogi, pomimo świadomości o irracjonalności własnego lęku oraz zapewnień, że obiekt strachu nie stanowi realnego zagrożenia. Co więcej, chęć ukrycia fobii i odkrycie, lub nawet sama myśl o odkryciu, przez kogoś tej przypadłości może prowadzić do ataku paniki[

Kościół katolicki – największa na świecie chrześcijańska wspólnota wyznaniowa, głosząca zasady wiary i życia określane mianem katolicyzmu, zarządzana przez biskupa i patriarchę Rzymu (papieża − uważanego drogą sukcesji apostolskiej za następcę Świętego Piotra) oraz biskupów pozostających z nim we wspólnocie. Kościół katolicki jest jednym z trzech głównych nurtów chrześcijaństwa, obok Cerkwi prawosławnej i Kościołów protestanckich.

Kościół katolicki zachowuje jedność w zakresie doktryny, dopuszcza natomiast różnice w obrzędach liturgicznych oraz odrębność organizacji hierarchicznej i kanonicznej (tzw. Kościoły sui iuris). W związku z tym w Kościele katolickim wyodrębnić można dominujący pod względem liczebności Kościół łaciński (zwany również Kościołem rzymskim lub zachodnim) oraz Katolickie Kościoły wschodnie, które mimo ich ilości i różnic między sobą ujmowane są wspólnie ze względu na swą niewielką liczebność.




jak sobie połączysz to ci wyjdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale jaja, PO CO KILKU KANDYDATÓW OŚMIESZYŁO SIĘ STARTUJĄC w tych wyborach ?

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 13-12-11 11:02

Za mim czarny jak cygan Świeciński przywdział czarną sutannę przychodził do mojej małoletniej siostry na "herbatę". Kiedy po kilkunastu latach ponownie go spotkałem pamiętał tylko o tym że miałem ładną siostrę. Andrzej Święciński był juz "Prezydentem" organizującym swoje "cygańskie" czarne jak jego sutanna kongregacje

?!;+)><>

Jak Ci chodzi o Księdza Andrzeja to znam go osobiście kilka razy spotkaliśmy się we Włoszech i W Polsce wspaniały z niego człowiek.
A jeśli zazdrościsz mu opalenizny to na solarkę idz jeśli Cie nie stać to ja zapłacę i pozbędziesz sie kompleksów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale jaja, PO CO KILKU KANDYDATÓW OŚMIESZYŁO SIĘ STARTUJĄC w tych wyborach ?

Witam , gdzie można zamówić smaczne i nie drogie jedzenie na święta ?




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale jaja, PO CO KILKU KANDYDATÓW OŚMIESZYŁO SIĘ STARTUJĄC w tych wyborach ?

Najlepsze, najzdrowsze, najświeższe i najestetyczniejsze są dania z gopodarstwa agroturystycznego w Kisielnicy tzw. serduszko.
Specjalizują się w pierogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ale jaja, PO CO KILKU KANDYDATÓW OŚMIESZYŁO SIĘ STARTUJĄC w tych wyborach ?

Pizza w Łomży jest bardzo tania - tak notabene.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org