piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

Dajcie już spokój. Jej sprawa jakiego ma psa. Nie raz ten pies w typie jest bliższy wzorcowi rasy niż ten z rodowodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

potwierdzam składników ukrytych pod serem z każdym rokiem coraz mniej pizza siódemka to 4 listki salami znalazłem i to takie duże że musiałem się naszukać od roku to już się ciągnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

Jadłem kilka razu havane i po każdej rozstrój żółądka.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

Kiedyś będąc w szamteksie słyszałem jak ktoś się targował - praktycznie wszystko było rzeczywiście za 1 zł (jeden wieszak nie), a tu słyszę - "a za pięćdziesiąt groszy (50 gr, 0,5 zł) nie da rady?". Apeluję - ciuchy w szmateksach za darmo! Wtedy ludziska będą zadowoleni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

a ja chcę ladowisko koło Venedy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

Akurat jest. Wiem z własnego doświadczenia. Kupiliśmy psa nie sprawdzając hodowli. Co wyrosło ?? Cięzko mi okreslić. A zapłaciliśmy duzo pieniązków.( jednak tu nie chodzi o pieniądze tylko o fakt) A niby rodowód = rasowy... Nie kupowalismy szczeniaka po rodowodowych tylko z metryką. Rodzice bardzo ładni. Tylko czy to chociaż napewno byli rodzice. W psach nie ma czegoś takiego jak badanie krwi tak jak np u koni ( chyba że ktoś chce wykonać takie badanie na własne życzenie) Moim zdaniem powinno być to obowiązkowe badanie w każdym miocie każdego szczenięcia. Jednak nie mówię że w każdej hodowli tak jest. Bo rzeczywiście w wielu hodowlach rodowód to pies rasowy. Jednak ja jeśli by mi nie zależało na wystawianiu bym już więcej chyba psa z rodo nie kupiła. Ale to jest tylko moje prywatne zdanie.

Nie mówie tu o rozmnażalniach. Można kupić np szczeniaka od kogoś kto ma jedną suczkę. Od ludzi prywatnych, szczeniaczki są wychowywane z sercem i wielka starannością. Lek wet. zalecają żeby suczka miała chociaż raz szcznięta. Przynajmniej ja spotkałam się z takimi opiniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

fajne fajne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

a jak już was k.rwa widzę, jak się gnieździcie w polomarkecie, gdy w sobotę chcę sobie kulturalnie kupić zakupy, i przejechać przez was nie mogę, bo się gnieździcie jak insekty pod tym je.anym wejściem do ciuchlandu, jakby życie wasze od tego zależało, to żałuję, że wózki w polo nie są zbrojone jak rzymskie zaprzęgi z filmu Gladiator.

ogarnijcie się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

ja polecam Polo, Lejdis i ciuchmanek na wyszynskiego w miejscu gdzie kiedys byla piekarnia, ladne, tez i nowe i nieponiszczone rzeczy, szczegolnie dzieci mozna super obkupic, a ten AK to same pampersy sprzedaje i brudne ciuchy dla dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

nie kupuję w szmateksach. ja wózkiem po chleb na sklep w polo przejechać przez was nie mogę. czytaj z uwagą.

aha - i w stokrotce ciuchów też nie kupuję, bo chińszczyzna w cenach markowych mnie nie interesuje. :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

A to wszystko przez Tuska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

Autor: goostav (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09-12-11 22:22

przelacz kanal na inny program.




najlepsza solucja. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

przeciez te wszystkie ubrania sa zbierane w UK z wystawek wszystko co anglicy chca wyrzucac daja na takie zbiorki w worki a pozniej czasem to segreguja czasem nie jest wysylane do polandi w hurtowaniach a pozniej w uzywakach tam ubrania sa naprawde tanie jak na ich zarobiki wiec polaczki lubia placic za ich smieci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

ja pie..ole jeszcze nie masz dosc?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

SamFart może wiem dużo o muzyce może mało ale pierwsze sekundy nut mi osobiście kojarzą z bootlegami Depeszów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brytyjczycy żądają POwrotu do Europy i cywilizacji

Do Magdalena 3 - a może powinnam polecić Magdalenę Stachowiak?

Autor: Magdalena 3 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 30-08-11 18:08
Witam , najlepszym adwokatem od spraw rodzinnych jest M. Stachowiak.....

ciągle są pytania o adwokatów, to polecam najlepszego, moim zdaniem to właśnie adwokat Elżbieta Maleszewska (widzę, że konkurencja boli?).

Z radców prawnych polecam Roberta Jastrzębskiego ma Kancelarię na ul. Dwornej tel. 86 218 -04 -74 (do reszty prawników z Łomży jakoś nie mam zaufania)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org