środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

A możesz przybliżyć co to za konflikt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

cleric:
"Napisz mi tylko, który jest bliżej prawdy: ten który wie, czy ten który wierzy? :) Jeżeli ja będę mocno wierzył w to co napisałem wyżej, stanie się to prawdą?"

ad.1 - jakiej prawdy, bo podobo sa trzy: prawda, tyz_prawda i gowno_prawda? kazdy ma swoja. dla niektorych wiara jest prawda!!!!!!!!!
ad.2 - dla ciebie bedzie to prawda. dla kogos innego gowno_prawda.
________________________________________--



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

TERAZ UDWODNIŁEM DURNIOWI ZE NIE 30 EURO A SAMEGO NAPIWKU NA RACHUNKU BYLO 60 EURO HAHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

to hojny jesteś;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

jak tak lubisz statystki to podam Ci jedna
Barcelona - Real 5:0 :)
Jedyny raz kiedy próbowali zagrać swoją piłkę, a nie ANTYfutbol i się skończyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

pomogę w pisaniu pracy dyplomowej z prawa karnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

redlabel
Za mało danych.
Jeśli sami nie możecie tego rozwiązać, to coś jest nie halo.
Macie przyjaciół? Prawdziwych? Niech każde z Was "rozkmini" z nim/nią swoje kwestie, jeśli jesteście w stanie. To pierwszy krok. Dobrze posłuchać kogoś obiektywnego. Inni inaczej odbierają nasze problemy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

To może założyć konkurencyjny temat: gdzie będzie więcej panów? :-)
Już to widzę :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

Jeśli chodzi o główne pytanie odnośnie szpitala Łomżyńskiego to mam niemiłe wspomnienia. Może opieka medyczna była ok, ale podejście Pań przy porodzie było co najmniej nie na miejscu. Poród u mnie był dosłownie ekspresowy, pomimo iż to był mój drugi raz, to wszystko działo się tak szybko, że sama byłam w szoku, a te zamiast normalnie coś powiedzieć, o co chodzi to darły mordy na mnie, żebym nie parła bo za wcześnie. A weź tu nie przyj jak to samo już szło. Te się na mnie wydzierają, aż jedna się obudziła po chwili bo główka już była. Dzięki bogu przez to nie zdarzyły męża wyprosić (obok jakiejś dziewczyny męża wyprosili przy samym porodzie) to ten przynajmniej mnie trochę hamował, bo nie przesadzając chyba bym się z nimi w końcu pobiła. Może trafiłam na taką zmianę. Potem na sali już było ok, tłoczno, ale nie było na co narzekać. Wiem, że poród może wyglądać inaczej, bo przy pierwszym dziecku, rodziłam w prywatnej klinice, i pomimo iż poród trwał dłużej i nie był łatwy z problemami po porodzie, to opieka zarówno przy samym porodzie i po nim była fantastyczna, wspomnienia też są o wiele wiele przyjemniejsze niż z porodu w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywódcy i założyciele PO w Łomży. Czemu już ich nie ma w PełO. Gdzie jest Zgrzywa, Głaz, Brzeziński i Sroczyński?

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:
Autor: Beetgo (---.pl)
Data: 10-12-11 14:03

tak ,piszesz bez sensu
_____________________________________________________________
Tak ! Ale to nie moja wina że stojący tyłem do nieba nie widzi słońca.
Mówisz jak ci którzy nie widzą bo nie starają się zobaczyć religijnego i społecznego sensu stając się śmiesznymi dla tych dla których ten rzeczywisty sens jest oczywisty w pełni dostrzegalny.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org