środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

Nie bez przyczyny w historii był długi okres kiedy kościół zabraniał nawet posiadania Biblii. Czytanie tej księgi, jeśli będziesz to czynił krytycznie bez dewocyjnego zaślepienia, może doprowadzić do ateizmu, ponieważ w ten sposób przekonasz się, że nie jest to "Słowo Boże" tylko zbiór baśni ludowych. Czytając Biblię z pewnością spostrzeżesz, że Święty Kościół Rzymski mało ma wspólnego z Ewangeliami i Chrystusowym przesłaniem, a to już może wywołać alarm dla stanu wiary w boga.

money

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

Admin cUs tu nie jest halo!
Jak ja wstawilem tutaj sprzedaz telewizora to zaraz wykasowales?!
Ci kolesie to twoje kuzyniaki ze ,zeniac' PC-ta temat dalej utrzymuje sie na powierzchni?????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

wladima
Odnośnie Twojego pytania, to go nie rozumiem. Pytasz co takiego wybuchło, czy co to jest wybuch?
Czy szatan został stworzony przez Boga? - Tak, z tego co kojarzę. Jest to też taki trochę paradoks. Istota wszechmogąca i wszechwiedząca tworzy coś, co będzie jej szkodzić przez tysiące lat, mało tego, będzie kusić i sprowadzać na drogę grzechu jego kreacje. To trochę dziwne, dlaczego tego nie przewidział? Skoro to Bóg, to musiał wiedzieć co robi i co z tego wyjdzie. Napiszesz mi pewnie zaraz o wolnej woli, którą niby mamy...aleeee jeśli zrobimy coś czego Bóg nie lubi to będziemy się smażyć w piekle po wsze czasy. Dlatego pewnie w ramach naszej "wolnej" woli dostaliśmy tabliczkę z przykazaniem jak żyć. To jak to jest z tą wolą?
Czy szatan jest godny Boga? - Skąd miałbym to wiedzieć? Powiedz, bo Ty z kolei "siedzisz" w tym temacie. Nie wierzę w Twojego Boga, mimo tego żyję zgodnie z własnym sumieniem. Nie zabijam, nie kradnę, uczciwie na siebie pracuję i od czasu do czasu wspomogę biednego stojącego pod sklepem. Jestem godny Boga? Czy dyskwalifikuje mnie to, że go nigdy nie widziałem, nie czułem ani do mnie nie przemówił?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

Bo admin wie że twój złom sie nie sprzeda dla tego wykasował cię żebyś nie zaśmiecał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

Albo ciepłym moczem :):):):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

prosze o pomoc nie dziala mi tv lomza wyskakuje mi missing plug in co robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

"Chata" zaprasza na Sylwestra. Dobre menu, niewygórowana cena, gwarantowana dobra zabawa i miłe towarzystwo. Dobre miejsce nie tylko dla par, ale też tzw. singli. Jest szansa na znalezienie drugiej "połówki" i powitania Nowego Roku w miłym towarzystwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

( . ) ( . ) - jaka karta ? jest naped i jaka plyta glowna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

Po h UJ zakładasz taki poje pany temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

podać Ci moge stronę internetową tej firmy www.malinowskiserwis.ngb.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

"hej Maruda. A ty jesteś odważny czy poważny.
Ja nie chcę tutaj wymądrzać się, ale czasami sa takie śmieszne lub idiotyczne tematy ,................że aż chce się napisać.
Maruda Ty ok. Z rana jesteś pierwszy tutaj , fajnie piszesz. Jest ok."


Sądząc po tej wypowiedzi, nie jesteś z nami od dzisiaj..

money

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

dziękuje za podanie namiarów. Braliśmy ślub kościelny, ale uważam że Ksiądz nie rozumie problemów małżenskich, ja juz teraz prawie w 100 % jestem w stanie przewidzieć co mógłby mi powiedzieć, dlatego zdecydowanie bardziej oczekuję pomocy od jakieś terapeuty, psychologa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

W Budach tak polecam!

ttp://londonay.com/LM4949
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529
http://MixReq.com?ref=1247262
www.abantonino.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

nie do składu nie do sensu zjedz gówno z pod kredensu , głupia odpowiedz na debilne pytanie ,
ps. naucz się baranie , pisać poprawnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

przepraszam to byl glupi żart

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

teraz dobrze jest :):):)
I zawsze proszę się w ten sposób do mnie zwrać :):):)

money

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radna Konopka wspierana przez męża w wyborach

O spokojnym i bezstresowym życiu w tych czasach myśli niejedna osoba;-)Ale nie każdemu jest to dane;-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org