sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

wiecie czy w naszym szpitalu dostepny jest taki dosc lekki gips ktory mozna zdejmowac np do kąpieli oczywiscie za dopłata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

http://www.kappa-medyczny.pl/lekka-opaska-syntetyczna-primecast-lekki-gips-7-6cm-x-3-6m-biala.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

to po co tam chodzicie jak wam śmierdzi , a może panie z miasta lubią takie zapachy skoro zapier... z centrum i innych zakątków wielkiego miasta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

b]TV Publiczna oficjalnie podała wiadomość z NASA : W kosmosie wykryto NOWE ZIEMIE

Planety mają warunki termiczne zbliżone do 22 Stopni Celsjusza są "Zielone".
Ich rok kalendarzowy kosmicznie "zbliżony" jest do naszego.

Watykan (cywilizacja zachodnie) zapuści tam niedługo korzenie wpuszczając tam "odziedziczonego wirusa" którym jest od wieków tradycyjnie skażony i skarłowaciały dążąc do świętych wojen religijnych i walcząc o nowe strefy wpływów na przykład z Chińczykami (?)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

Religijny wirus podstępnej szamańskiej - kapłańskiej zakłamanej mentalności odziedziczony po przodkach (przodku) skazi kolejne obszary kosmosu a może powróci tam skąd przyszedł ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

http://fakty.interia.pl/nauka/news/nasa-potwierdza-istnienie-planety-podobnej-do-ziemi,1730820,14

Jeśli żyją tam istoty rozumne to czy mają Boga i czy mają Go w swoim sercu czy też On im wisi na krzyżu ?


_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

czemu takie rzeczy sprzedaje się w księgarni? dla mnie to nie jest oczywiste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

slyszalam ze w Gielczynie ma byc zajebisty sylwek w krysztalowym dworze z zespolem top i innymi atrakcjami...

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

Ja wam mogę powiedzieć jakie jest gnojenie Chrześcijan w parafii pod wezwaniem Św. Andrzeja Boboli w Łomży.

Mogę wam powiedzieć jak gnojenie chrześcijan ignorowane i ukrywane jest przez Łomżyńską kurię aby "nie dotarła" do Biskupa.

Ja wam mogę powiedzieć jak w przy użyciu sprzętu zainstalowanego na jednej z plebanii rzymskokatolickich Diecezji Łomżyńskiej dokonano kradzieży mojej skrzynki mejlowej z której nadałem korespondencje do Nuncjatury Apostolskiej. Mam zeznania księdza który składając wyjaśnienia na policji wił się jak wąż oraz dwoił i troił fakty którym następnie zaprzeczał.

Bolesne traktowanie chrześcijan przez religijną konkurencję nie boli mnie tak jak bolesne traktowanie chrześcijanina (które sam osobiście doświadczyłem) przez katolickich - rzymskokatolickich sąsiadów i parafialną rodzinę kierowaną przez ojca parafialnego nie tylko i niekoniecznie Ojca Rydzyka

Jestem Chrześcijanin zaszczuty przez chrześcijan z parafii proboszcza Księdza Andrzeja Popielskiego.
Jaki proboszcz obłudny taka obłudna parafia, zaszczują Jezusa kiedy między nimi z rózgą stanie tak samo jak zrobili to żydzi wierni swoim Panom arcy kapłanom.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk już właściwie nie ma z kim walczyć, Chrzanowski stracił poparcie, reszta to płotki kilkuprocentowcy

....i takie parafialne wilki w innych religiach kultach (kulturach)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org