piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
krzykliwy gość, ale mało widzów...

Łomża-Warszawa czwartek wieczorem lub piatek do godz. 13.
Powrot niedziela wieczorem,konkrety do uzgodnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

W odniesieniu jak wyżej

Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 05-12-11 17:37

Biskup nominat, pan Stepnowski powiedział:
"mówcie mi bez ogródek, co wam leży na sercu. W czasie spotkania nie ukrywajcie problemów i nie chowajcie ich pod dywan.
Niedopowiedzenia i i ukrywanie prawdy do niczego nie prowadzą."

RIPOSTA

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 06-12-11 00:46

Nowy Biskup Łomżyński pracował w watykańskim oku religijnego cyklonu - w kongregacji do spraw biskupów która prała ich brudne sumienia i "wybielała" ich czarne owoce - zamiatając prawdę pod dywan. (?)

Stefanek był specjalistą do stosunków rodzinnych i co (?) i nic tylko zapaść między pokoleniowych relacji w parafialnych rodzinach zdominowanych przez świńskie układy i moherowe Birety jeszcze bardziej się pogłębiła wzrastając do rangi wielkości symboli jakie biskup Stanisław Stefanek po sobie na ziemi Łomżyńskiej zostawia. (wielki ołtarz w swojej (?) katedrze i wielki pomnik króla stojącego plecami do wielkiego kościoła w Łomży patrzącego na pusty plac przed sobą )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Witam
Myślę, że każdy z nas ma w domu lustro. Popatrzcie w nie i zastanówcie się nad własnym zachowaniem, większość z nas w pracy ma bezpośredni kontakt z klientem. Dodajmy do tego 8 godzin na nogach i obsługiwanie niewybrednych klientów.
Ja współczuję wszystkim paniom pracującym za "ladą", w okienkach wytrzymałości. Po prostu taka praca - tak myślę.
Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Ten automat to nie whirlpool przypadkiem? :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Czy nie uważacie jak my!
Czy to jet ok!
Czy tak można!
Czy tak się postępuję!


ORGANIZATORZY KONKURSU
Publiczne Gimnazjum NR 9 w Łomży

Dotyczy Konkursu "Łomża jakiej nie znacie"
W dniu wczorajszym z ogromnym zdziwieniem przyjęliśmy Państwa informację zamieszczoną na stronie internetowej Waszej Szkoły, a dotyczącą konkursu "Łomża jakiej nie znacie".„W związku z prośbami o wydłużenie czasu przyjmowania zdjęć na konkurs fotograficzny "Łomża jakiej nie znacie" informujemy, że można je jeszcze składać do środy (07.12.2011) w sekretariacie szkoły.
W ramach Promocji tego konkursu pozwoliliście Państwo sobie nawet na umieszczenie jego reklamy na stronie Urzędu Miasta Łomża- to piękne, a zarazem dość oryginalne żeby nie powiedzieć pionierskie, ale od dawna wiadomo ,że reklama jest dźwignią handlu. Tylko kogo chcemy promować : Łomżę, Uczniów Szkoły, a może Naszych Kochanych Nauczycieli i Dyrekcję Szkoły.
Szanowna Rado Pedagogiczna uczciwość, dochowanie zasad gry oraz przestrzeganie prawa to Nasz Wspólny obowiązek, to wartość sama w sobie.
Ze zdziwieniem przyjęliśmy fakt, że u Państwa jest on tak elastyczny i tak rozciągliwy jak gumka w…. Nie można zmieniać zasad gry w trakcie gry, nie można zmieniać regulaminu pod chwilowe potrzeby. Zawsze Nas uczono ,że prawo jest elementem naszego życia nieraz trudnego ale uczciwego i praworządnego.
U Państwa zapis regulaminu, zasady które sami wcześniej ogłosiliście na temat konkursu "Łomża jakiej nie znacie" to czyżby tylko zbitek liter i dat które możemy dowolnie zmieniać i formować w zależności od własnych potrzeb i oczekiwań. Nie tego powinniśmy być uczeni w Szkołach … Nie można uczyć młodzieży, że data końca czegokolwiek to pusty zapis, że godzina odjazdu pociągu to tylko przybliżony czas, który można zmieniać i formatować zgodnie z naszymi chwilowymi oczekiwaniami.
Uważamy, że takie postępowanie jest naganne, to Państwo jako Pedagodzy pozwalają dzieciom w Swoim i Waszym imieniu łamać zapisy regulaminu ) który sami stworzyliście. Zmieniając datę graniczną konkursu łamiecie prawo, które sami stanowicie…. To przykład złej lekcji demokracji i praworządności. Wykonanie tego manewru przez koło europejskie pod patronatem Pań Opiekunek to pokaz lekceważenia dla prawa i jego zapisów.
Piszecie Państwo o zmianie terminu ze względu na duże zainteresowanie…. Czyli czym większe zainteresowanie tym większa elastyczność prawa i zapisów regulaminu???
Macie Państwo zawsze możliwość ogłoszenia 10…30 konkursów, ale nowych na nowych zasadach.
Nie zmienia się koni w trakcie biegu , ani kart w czasie danego rozdania- TO ZŁA LEKCJA!!
Po przykład, zły przykład pedagogiczny nauki prawa.
A co Państwo powiecie tym, którzy mimo wieku przeciwności i trudności … idąc pod wiatr i śnieg dotrzymali wyznaczonych terminów tj. do 30.11.2011, wiedząc, że spóźnienie to porażka i przegrana.
Mały konkurs, a taka lekcja wychowania obywatelskiego……, zła lekcja!!!
Szanowna Pani Dyrektor, Szanowni Państwo prosimy o chwilę refleksji…. i zadumy nad naszą rolą w kształtowaniu młodych obywateli Łomży, Polski i Europy!!
Z poważaniem Uczestnicy i Opiekunowie konkursu "Łomża jakiej nie znacie".

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Nasza porodówka jest straszna, nie wiem jak oddział noworodkowy. Moje trzy znajome o mało nie zeszły... jedna jak rodziła to miała zielone wody płodowe, drugiej w ostatniej chwili zrobili cesarkę (łożysko odkleiło się podczas porodu naturalnego - nikt nie reagował na jej wołania), a trzecia.. nie chcę pisać tego na tym forum ale cud, że żyje. Poza tym wiadomo, że każda rodząca kobieta cierpi z bólu, nie o tym mowa w tych opiniach - porodówka tragiczna. Odradzam, każda kobieta powinna być traktowana z szacunkiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Dziecko wszędzie może złapać infekcję, nie tylko w żłobku.. wystarczy, że do domu przyjdzie ciocia z katarem. Co z kobietami, które muszą pracowac i utrzymywać się za coś? Macierzyński się kończy i trzeba myśleć co dalej. To przykra sytuacja oddawać małe dziecko ale niestety takie mamy realia.
Co do żłobków, moja córka chodzi i jestem bardzo zadowolona. Jednak gdy miała 8 miesięcy a ja musiałam wrócić do pracy wynajełam nianię, uważam, że to lepsze rozwiązanie dla tak małego dziecka. Pamiętaj, że w żłobku jest kilka pań na sporą grupę maluchów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Albo traci sie za duzo czasu z ta niewłaściwą osobą i potem jest strach przed nowym zwiazkiem.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

dzis rosna juz choiny i ja nie wierze ze przez noc bez nawozu choina wyrosła na wys. 3 m czy tam 3,20 nawet, no porostu nie wierze. Ja rozumiem 1 metr no metr dwadziescia przez noc ale nie 3. zreszta posrodku choin jest kameta to można sprawdzić jak ktoś nie wierzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

ile ty masz lat 5 czy 6?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Czasem sprawa jest prosta i wystarczy zaopatrzyć się w perfumy damskie żeby zabić zapach potu! :D

Bardzo dobry żart!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Przed chwilą byłem w tym rejonie na pomiarach. Według moich obliczeń wysokość to max 2,90 m!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

Ty jesteś tak głupi, czy tylko lubisz z siebie robić debila i szum wokół własnej osoby!! A skoro oczekujesz odpowiedzi - odpowiadam: Święta - czas cudów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krzykliwy gość, ale mało widzów...

mi podoba się najbardziej ostatni dzień grudnia ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org