czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

@ D.M.
Ten debil, jak go byłeś łaskaw nazwać, ma takie samo prawo do rozmów na CB jak Ty i inni kierowcy chcący się dowiedzieć "gdzie to suszą misiaczki". Dopóki nie łamie prawa nic mu nie można zrobić, a jeżeli "poświęcisz tą chwilę, żeby zajechać i nauczyć gnoja" to Ty złamiesz prawo. Jeżeli jednak uważasz, że, "ten debil co nadaje" łamie prawo to wystarczy zgłosić sprawę na 997 lub osobiście do Komendy na Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Wejdz w google i poszukaj autozłomowanie Łapy.Można się domówic telefonicznie ja tak złomowałem u nich samochód.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4242414

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Na Jedwabne np



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

a podniebienie czarne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

O jak Milo pan Marek zmienil Nick a z prezesa hihihi, do strazy juz niedlugo cie nie przyjma i do innych sluzb do ktorych sie starales tez nie , i niedlugo napiszemy dlaczego oj nieboraku jeden pamietaj ze nie jestes anonimowy a ta nienawisc do strazy moze opisz wszystkim o tym . Pozdrowienia i duzo szczescia w nadchodzacym nowym roku zycze ' zycze szczescia Bo. Na rozum to juz za puzno ' ktos wielki hihihi mass kompleksy jesli chodzi o wielkosc ze o wzrost chodzi to wiem ale moze i rozmiar hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Jak w temacie. Dzisiaj w godzinach wieczornych. Mam 3 miejsca. Chetnych zaprasza i kontakt na lkslomza7@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Pewnie do Beemki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

to jesli masz zaplacic za czas ktory mieszkaliscie to chyba w porzadku jak i to co zuzyliscie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Podczas aktualnie trwającego weekendu (2-4.12.2011) trwa zbiórka żywności.

Aktualnie trwająca zbiórka świąteczna jest organizowana po raz 15. przez Polską Federacje Banków Żywności, w naszym mieście po raz 3. zbiórkę organizuje jedyny partner Federacji w naszym mieście, 59 DH Ptaki Ptakom

Zbiórkę rozpoczęliśmy w piątek i w sobotę o godzinie 9:00 i potrwała do godziny 18:00. Kwestujemy w 11 sklepach Biedronka (ul. Wojska Polskiego, Dworna, Sybiraków, Wyszyńskiego i Al. Legionów), LIDL (ul. Zjazd, ul. Sikorskiego), Stokrotka (ul. Ks. Anny, al. Legionów), POLO market (ul. Wyszyńskiego), Kaufland (Al. Piłsudskiego).

Pierwszego dnia zebraliśmy 979,06 kg żywności, natomiast drugiego dnia – 1157,27 kg. Zapowiada się rekordowa trzydniowa zbiórka żywności.

- Postanowiłam pomóc w zbiórce żywności, ponieważ pomaganie jest fajne – mówi Natalia, jedna z harcerek z 59 DH Ptaki Ptakom

Dzisiaj mamy ostatni dzień zbiórki, zapraszamy do sklepów, prosimy, wspomóżcie naszą akcję. Dzięki Wam zrobimy paczki żywnościowe dla ludzi potrzebujących.




Zdjęcia: http://foto.ptaki-ptakom.eu/index.php?/category/30
Tekst: Paweł Dąbrowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

fizykę trzeba ZROZUMIEĆ a nie wykuć na blachę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Witam wszystkich gorąco w ten zimny grudniowy dzień ;) Posiadam 4 małe bardzo ładne i oswojone koty na oddanie. Gdyby ktoś miał chęć zaadoptować chociaż jednego z nich proszę o kontakt : oddamkoty@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Słodk0-świerzy zapach wanilii.
Kiedyś był oznaką luksusu, faceci za nim szaleli, kobiety zazdrościły :)

Nie ma ich już w Polsce od wielu lat, ale ja mam jedną buteleczkę.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Powinien mieć naturalny kolor,czyli....
jeśli brunet,to brunet,szpakowaty,to szpakowaty--taka kolej rzeczy...właśnie takich uwielbiam-;) SZPAKOWATYCH :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

no i vice wersa:) pokrzyczales pod nickiem i co dalo cos?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

ps. a jak brak słow to na polski zaoczny prosze sie zapisac tam podszkolą:)

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już nie Polski Konstytucja (raczej ich REWOLUCJA) jest najwyższym prawem „nadzwyczajnej KASTY”

Wyprane_gacie o której dokładnie? ja muszę być w centrum Warszawy o 16.00. pisz na maila: alohna@poczta.onet.pl lub w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org