wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a Owsiak im nie pasuje.

Śledzę cały ten temat i szczena opada na widok poziomu i totalnej głupoty, jaką reprezentują sobą co nie które osoby, chodzi mi tutaj o P.A.

Keicam dobrze prawi, nic dodac, nic ujac. A prawda jest taka, że ile ludzi, tyle opinii i to się akurat nie zmieni. Najgorsze jest to, że zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci, co akurat gówno wiedzą i nie mają pojęcia, w tym przypadku o sprawach związanych z LPG, montażem, kolejką czy klientami. Dajcie sobie na spokój, a podsumowując cały temat powiem krótko:

chcesz zaoszczędzic na montażu instalacji? jedź tam gdzie taniej lub najtaniej, pytanie co dalej ...
chcesz oszczędzac na paliwie jeżdżąc bez kłopotu na gazie ... jedź tam, gdzie zrobią to dobrze, a co najważniejsze nie będziesz miał potem problemu z jakąkolwiek pomocą, gwarancją czy nawet głupimi regulacjami itp

Polecam z wieloletniego doświadczenia Mak-Rob, jeszcze nikt z moich znajomych, którym polecałem ten zakład nie narzekał, a było naprawdę sporo osób spoza Łomży, jak np. z Sokółki, Suwałk, Augustowa czy przede wszystkim z Białegostoku.

Tu nie potrzebna jest żadna reklama, wszystko rozchodzi się pozytywnie pocztą pantoflową. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Owsiak im nie pasuje.

Ich starsi bracia w wierze zaszczuli syna bożego a teraz w tej sztafecie życia kolejne pokolenia kapłanów - arcy kapłanów* robią to samo po nowemu odkąd mamy Nowy Testament.


* Obecnie na rozpalonym konfliktami naszym świecie liczba kapłanów Rzymskokatolickich jest jedną z najbardziej liczebnych grup przywódców religijnych mających wpływ na święte wojny religijnych ziemian.

O czym to świadczy ?

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org