wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS bierze sie za poprzednikow ?

jak w temacie gdzie mogę kupić kąpielówki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

to musiał być żart, bez przesady :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Złożyłam już 4 razy skargi na łomżyńskie sądy do europejskiego trybunału praw człowieka i wygrałam spore odszkodowanie z ETPC w Strasburgu .Nie miejcie żadnych skrupułów i nie bójcie sie .Obecnie sprawa jednego pseudo pracodawcy z nowogrodzkiej jest w Strasbourgu liczę ze mu dupy nakopie i tym wszystkim zarozumiałym prawnikom z Łomży !


European Court of Human Rights
Cour europeeenne Des Droits De L’homme
Council of Europe
F-67075 Strasbourg-Cedex
France

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Admin słyszałeś? tempaku, Ten portal to syf do sześcianu!!!Spierdalam stad bo mi się już rzygać chce na te pierdolone tematy i wpisy popleczników kleru i bractwa RATUSZOWEGO ,KOLESI MIRA,ZBYCHA I INNEGO **** !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Jadę w sobotę w godzinach porannych do Trójmiasta. Mogę zabrać 2 osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

w sklepach z bielizna, np na Kazańskiej 4 , w sklepach sportowych np. bernatowicza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Jak Ci nie pasuję to po ch*j tu włazisz!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

to nie jest tak ... jednostka nic nie wysyla do warszawy tym wszystkim zajmuje sie wku nawet wku powinno cie poinformowac ze twoj kontrakt czeka na podpisanie w jednostce tak ze nie wiem cos mi sie to wydaje pokretne i to bardzo
powinienes dostac zaswiadczenie zawiesc je do wku i wku prowadzi cala sprawe az do podpisania kontraktu ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

wiecie co mnie najgorzej wkurwia....chcesz zalozyc normalny temat lub zasiegnac jakies info a ty wyskakuja trole ktore tylko wyzywaja nasmiewaja sie i krytykuja nie majac nic wiecej ciekawego do powiedzenia...dlaczego admin z takimi palami nie zrobi porzadku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Płakać nie będę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

i na to liczę chrupka, na to liczę! Dalej uważam że zasłużył na podwyżkę, bo jednak kupę kasy dla tego miasta zarobił, ale teraz niech z tej kupy kasy da jakieś normalne pieniądze na największy Klub Sportowy w Łomży.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

A co tu nadzwyczajnego, że tak zapytam ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Ok to jaka dokładnie cena Cię interesuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

http://www.karatelomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30-11-11 23:14

drzewko_szczescia - wlasnie trzeba walczyc o to zeby tak bylo. Mi osobiscie nikt z rodziny nie zaginal ( za co dziekuje Bogu), ale zdaje sobie z tego sprawe co sie wtedy czuje. Jak czlowiek cierpi...



Ci ludzie, ktorym sie to przytrafilo, mysle ze by mnie poparli w tym co mowie. Ty sobie siedzisz w ciepelku, przy komputerze z herbatka, a pare ulic dalej siedzi w domu ta rodzina, ktorej zaginal brat, czy maz, albo siostra. Nie wiedza nic, gdzie jest, co sie z nim dzieje, czy zyje. Oni najbardziej doswiadcza tego bolu i cierpienia. Ciebie to nie spotkalo (czego nie zycze nikomu) wiec obracasz to w smiech. Mnie nie spotkalo to, ale nie obracam tego w smiech. Bo nie jestem obojetny na czyjes cierpienie.


Ja nic w śmiech nie obracam. Niesamowicie współczuję rodzinom zaginionych i trzymam kciuki za to, że zaginieni odnajdą się cali i zdrowi. Jedyne o co Cię proszę, to żebyś nie nakręcał zbędnej paniki. Porywanie ludzi z Łomży dla narządów (i tu mowa o ostatnio zaginionych) wydaję mi się bzdurą. Według mnie albo sami postanowili odejść, albo trafili na jakiegoś psychola w stylu tych, którzy zabili prezydenta. I nie rób ze mnie potwora bez serca, bo do takich nie należę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Proszę o opinię na temat nauki pływania dla chłopców w wieku 5-7 lat. Szukam najlepszego sposobu, tj. szkółki do której dzieci moły by uczęszczać bądź indywidualnego instruktora dla grupy do 4 osób. Proszę o opinię oraz polecenie osób które mogły by mi pomóc w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Kto pyta nie błądzi!


http://londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

madremu wystarcza dwa slowa a glupiemu to i poematu mało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

dziekuje :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

o czym on śpiewa??? takie fajne gesty pokazują :D:D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Ostatnio były box-y na koncercie dody w postaci toi-toi :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Właśnie zauważyłem, że nie mam octu ryżowego do sushi,a tu przy weekendzie bym gościom zaserwował. Ostatnio kupowałem w Makro. Czy w Łomży kupię taki ocet ?

Ps1- no i nori od razu, bo dwie sztuki ostały ...
Ps2- oraz sezam do cali rolls ...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Nie masz racji, torro. Najlepiej nauczyć się pływać technicznie od razu, niż potem eliminować błędy, co jest dużo trudniejsze.
marcin78, popytaj na starym basenie o pana Jarka. Nie jest pracownikiem, ale od lat uczy pływać, dzieci znajomych i znajomych znajomych :-). Ma podejście do dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

Na basenie przy szkole nr 10 teraz taka grupa zaczęła zajęcia. Koszt kursu to 120 pln za 10 zajęć. Młodzi instruktorzy prowadzący naukę są naprawdę ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

pool napisz coś więcej o tych zajęciach, czy można jeszcze zapisać dziecko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

a jak jest w Zambrowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS bierze sie za poprzednikow ?

po lewej na nr nie zwrocilem uwagi niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org