niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muzyczna Łomża

Ja zagłosowałem na naszą.
A Paweł z Navary na czarnasukeczarna haha

------------------------------------------------------
Lubię MUZYKE a jaka jest wasza MUZYKA
traktuj wpis i MUZYKĘ dosłownie
GŁOSUJ na listy przebojów. MUZYKA łagodzi obyczaje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyczna Łomża

Tylko nie na Przykoszarowej !!!
Wszędzie indziej.
Jest jeszcze serwis pod sklepem Czarny Kot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyczna Łomża

Moim zdaniem nie warto!Ziemia kosmicznie droga,drogi katastrofalne,infrastruktura zerowa a w UG niekompetentni pracownicy.Jeśli juz chcesz coś kupic nad Pisą to polecam tereny gmin Turośl i Kolno - zupełnie inna bajka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyczna Łomża

aaa pamietam ja zbychu....jak czytalam jej posty to konalam...:P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyczna Łomża

Kościół na ziemi Łomżyńskiej nie odsuną się od Boga do którego wraca myślami. To od Kościoła - od Ludu Bożego odsunęli się jego pasterze stając się dla Chrystusa ( Kościoła ) starotestamentalnymi arcykapłanami niwecząc tym samym pracę apostolską tych którzy na ziemi łomżyńskiej byli autentycznie apostołami wiernymi nauce Ewangelii Jezusa a tym samym Jemu samemu.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111130/REG20/624633468&template=artpicture§ioncat=artpicture

Tak się Łomżyńscy Kapłani teraz powołują na Jana Pawła II szczycąc się jego osobistą znajomością. Daję Państwu bodziec do Publicznej do refleksji nad naszymi "pasterzami - pastuchami łomżyńskimi"

Szanowni Państwo Łomżanie


Kiedy Jan Paweł II przyjechał do Łomży pytać o szóste przykazanie to na zamkniętym spotkaniu z miejscowym klerem przypominał nawracał zawracał ich od tego ku czemu się skłaniali wzywał ich do służby dla ludzi którym powiedział " Bogu dziękujcie Ducha nie gaście" mając na uwadze że zostają w dobrych duszpasterskich rękach sprawnych liderów - pomocników społecznych w służbie ludziom na sposób Ludzki i Boski.

Miejscowy kler uśmiechał się do surowo przyzywającego go do pracy duszpasterskiej papieża poklaskał po wiwatował zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie po czym pożegnał papieża rodaka mając za przeproszeniem w dupie Jego pouczenia i owczarnię ( społeczeństwo na ziemi Łomżyńskiej ).

Papież przysłał jeszcze do nas Biskupa Stanisława Stefanka specjalistę od stosunków rodzinnych podrzuconego do Łomży jak koło ratunkowe które się niestety nie sprawdziło.

Kapłani cudzołożyli z ojcem wszelkiego kłamstwa współżyjąc ze złem jego fałszywości i płodząc owoce jej zła stali się ojcami duchownymi złodziejskiego kościoła żyjącego pozorami po katolicku w " Kanibalskiej " Komunii podporządkowanej wzrostowi arcykapłańskich świątynnych interesów budowanych nad naszymi głowami za przysłowiowe 30 srebrników. A teraz papież który ich opierdalał i wzywał do autentycznej posługi duszpasterskiej stał się dla nich kolejnym narzędziem zysków w złotym relikwiarzu ich " kanibalskiego " świątynnego interesu.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111130/REG20/624633468&template=artpicture§ioncat=artpicture



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyczna Łomża

PZPN ma dni policzone a kler nie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyczna Łomża

O Magda Gesler fajnie ktos pomyslał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyczna Łomża

"My musimy walczyć sami, Czy pałkami, czy nożami, Nikt nie stanie nam na drodze, I Bandera nie pomoże"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyczna Łomża

jasne...zajebiste pojecie....robili mi jedna rzecz a zjebali druga...kiedys jeszcze jak pawel tam pracowal to faktycznie mieli pojecie teraz nie polecam

------------------------------------------------------
Lubię MUZYKE a jaka jest wasza MUZYKA
traktuj wpis i MUZYKĘ dosłownie
GŁOSUJ na listy przebojów. MUZYKA łagodzi obyczaje



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org